ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MMD
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD
ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MMD
ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MMD
ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MMD
ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MMD
ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MMD

نوع اتصال: فیبر نوری Multi mode

سرعت انتقال: 1000Mbps

طول پشتیبانی: 550m

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MMD

نوع اتصال: فیبر نوری Multi mode

سرعت انتقال: 1000Mbps

طول پشتیبانی: 550m

دسته:
برند :

تماس بگیرید

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD یک مبدل رابط گیگابیت (SFP (Small Form-Factor Pluggable پیشرو در صنعت می باشد که سوئیچ ها و روترها را در شبکه پیوند می دهد. این ماژول می تواند با کابل فیبر چند حالته 50 میکرومتری laser-optimized تا حداکثر یک کیلومتر را پشتیبانی کند.

مشخصات و اطلاعات Cisco Module GLC-SX-MMD:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-SX سازگار می باشد. این ماژول ها بر روی لینک های فیبری چند حالته multimode) 50 میکرومتری تا حداکثر 550 متر و بر روی (FDDI (Fiber Distributed Data Interface فیبری چند حالته 62.5 میکرومتر تا حداکثر 220 متر کار می کند. این ماژول می تواند با کابل فیبر چند حالته 50 میکرومتری laser-optimized تا حداکثر یک کیلومتر را پشتیبانی کند. ماژول GLC-SX-MMD دارای طول موج 850 نانومتر، پشتیبانی از DOM و محدوده دمای عملیاتی گسترده و کانکتور دوگانه LC/PC می باشد.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD یک مبدل رابط گیگابیت (SFP (Small Form-Factor Pluggable پیشرو در صنعت می باشد که سوئیچ ها و روترها را در شبکه پیوند می دهد. دستگاه ورودی/خروجی (input/output) با قابلیت جا به جایی در حین کار (hot-swappable) به یک اسلات یا پورت گیگابیت اترنت (Gigabit Ethernet) متصل می شود. از مدل های نوری و مسی ماژول ها می توان در طیف گسترده ای از محصولات سیسکو استفاده کرد و بر اساس پورت پایه می توانند در ترکیب های BASE-T1000، 1000BASE-SX ، 1000BASE-LX/LH ، 1000BASE-EX ، 1000BASE-ZX یا BASE-BX10-D/U1000 استفاده شوند.

 

مشخصات و قیمت روترهای سیسکو                 مشخصات و قیمت سوئیچ های سیسکو

 

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD دارای کانکتورهای زیر می باشد:

  • کانکتورLC/PC دوگانه  (Dual LC/PC connector)

 

     SFP Port Cabling Specifications
(Operating Distance (mModal Bandwidth (MHz Km)(Core Size (μmFiber Type(Wavelength (nmProduct
220 (722 ft)160 (FDDI-grade)62.5MMF8501000BASE-SX
275 (902 ft)200 (OM1)62.5
500 (1,640 ft)400 (400/400)50
550 (1,804 ft)500 (OM2)50
1000 (3281 ft)2000 (OM3)50

 

ویژگی ها و مزایای ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MMD:

  • قابلیت جابه جایی در حین کار (Hot swappable) برای حداکثر کردن زمان کارکرد و آسان کردن سرویس دهی (serviceability)
  • انعطاف پذیری انتخاب رسانه ها و رابط کاربری بر اساس port-by-port
  • طراحی قدرتمند برای افزایش قابلیت اطمینان
  • پشتیبانی از قابلیت مانیتورینگ نوری دیجیتال ((Digital Optical Monitoring(DOM)

 

سایر محصولات مشابه:

ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM

ماژول سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

GLC-SX-MMD

نرخ انتقال

1000Mbps

نوع کانکتور

Dual-LC

نوع کابل

MMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

550m

طول موج

1550nm

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 85 °C, Min Operating Temperature : -40°c

ابعاد دستگاه
  • Depth : 5.5cm
  • Height : 0.7cm
  • Width : 1.27cm
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-SX-MMD”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 16 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.