سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-LCicso Switch WS-C2960G-8TC-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-LCicso Switch WS-C2960G-8TC-L

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

موجود در انبار

۶,۶۰۰,۰۰۰ تومان

محصولات مرتبط

نقد و بررسی اجمالی

سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L دارای 7 پورت اترنت 10/100/1000 و 1 پورت UPLink دو منظوره (پورت دو منظوره دارای پورت اترنت 10/100/1000 و یک پورت SFP، فقط یکی از 2 پورت فعال است) می باشد.

 

نقد و بررسی

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-8TC-L

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L:

سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L یکی از سوئیچ های سیسکو سری 2960G است که ساخت شرکت سیسکو می‌باشد و در لایه 2 (Enterprise ) قرار می‌گیرد و در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L دارای 7 پورت اترنت 10/100/1000 و 1 پورت UPLink دو منظوره (پورت دو منظوره دارای پورت اترنت 10/100/1000 و یک پورت SFP، فقط یکی از 2 پورت فعال است) می باشد.

حرف G بعد از 2960 نشانگر این است که در این سری پورت های Downlink و Uplink به یک گیگابیت تغییر یافته است. البته لازم به ذکر است که در این سری ها ماژول های SFP نیز اضافه شدند. یعنی ما در این سری ها امکان استفاده از پورت های Combo ( امکان استفاده از پورت های اترنت و SFP در پورت های Uplink ) را داریم.

حرف T به معنای اترنت بودن این 8 پورت می باشد و حرف C به معنای پورت Combo Uplink گیگابیت اترنت و SFP بوده که در این سوئیچ همانطور که گفته شد تنها یکی از 2 پورت فعال است. و در آخر حرف L به معنای لایسنس دستگاه بوده که در این سوئیچ نسخه IOS موجود بر روی دستگاه LANBase است. اگر تمایل دارید در رابطه با پارت نامبر سوئیچ های سیسکو بیشتر بدانید بر روی لینک کلیک کنید.

 

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L:

 

 WS-C2960G-8TC-L
Rack-mountable - 1UEnclosure Type
LAN BaseFeature Set
1dual-purpose (10/100/1000 or SFP) portsUplink Interfaces
7x 10/100/1000 portsPorts
11.9MppsThroughput
32GbpsBackplane Capacity
64MBDRAM
4.4x 27 x 20.5 cm Dimensions
1.4kgWeight

 

در زیر به برخی از ویژگی های امنیتی سوئیچ WS-C2960G-8TC-L اشاره شده است:

 

1- محافظت از DHCP

با استفاده از پروتکل پویا (Dynamic Protocol) می‌توان از تنظیمات میزبان (DHCP) و همچنین سوء استفاده از DHCP در مقابل پورت‌های غیرقابل اعتماد محافظت کرد.

 

2- امنیت پورت (Port Security)

این مدل از سوئیچ سیسکو با استفاده از قابلیت امنیتی، می‌تواند دسترسی به یک پورت را از طریق MAC محدود کند و همچنین می‌تواند همه‌ی دستگاه‌های متصل به پورت سوئیچ را محدود کند. این میزان از امنیت، از سوئیچ در برابر حملات MAC flooding و همچنین کاهش خطرات ناشی از اکسس پوینت های وایرلس و یا هاب‌های سرکش (Rogue Hub) محافظت می کند.

 

3- SSH, Kerberos, SNMP

نسخه 2 پروتکل Secure Shell) SSH)، پروتکل Kerberos و نسخه 3 پروتکل مدیریت ساده شبکه (SNMPv3) برای رمزگذاری اطلاعات مدیریتی و مدیریت شبکه، از دستکاری و یا استراق سمع در شبکه جلوگیری می کنند.

 


 

بیشتر بخوانید: پروتکل مدیریت شبکه (NMP)

 


 

4- TACACS یا RADIUS

احراز هویت TACACS یا RADIUS امکان کنترل دسترسی متمرکز سوئیچ ها را فراهم می کند و می‌تواند دسترسی کاربران غیر مجاز را از تغییر تنظیمات محدود نماید و به جای آن، یک پایگاه داده محلی و نام کاربری و رمز عبور را می توان در خود سوئیچ پیکربندی کرد. دارای پانزده سطح مجوز در سوئیچ کنسول و دو سطح در رابط مدیریت مبتنی بر وب می باشد که توانایی ارائه سطوح مختلف از قابلیت های پیکربندی را به مدیران مختلف ارائه می‌دهد.

 

5- ACL

ACL ها می‌توانند عملیات محافظت در برابر حملات انکار سرویس (Denial-of-service) و دیگر حملات، محدودیت دسترسی به بخش های حساس شبکه با انحلال بسته ها بر اساس آدرس MAC مبدا و مقصد، آدرس IP یا پورت TCP / UDP انجام دهند. جستجوی ACL در سخت افزار انجام می شود، بنابراین عملکرد حمل و نقل هنگام اجرای امنیت ACL آسیب پذیر نیست.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L:

 

سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L
پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L
  1. فضای LED ها
  2. دکمه Mode
  3. پورت کنسول RJ-45
  4. 7 پورت 10/100/1000 گیگابیت اترنت
  5. پورت Uplink دو منظوره

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L:

 

سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L
پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L
  1. محفظه‌ فن
  2. کانکتور AC Power

 

مقایسه سوئیچ WS-C2960G-8TC-L با سوئیچ سیسکو WS-C2960CX-8TC-L:

 

بین سوئیچ های سری 2960 مشابه ترین محصول به این دستگاه سوئیچ سیسکو WS-C2960CX-8TC-L می باشد که در جدول زیر به تفاوت های این دو سوئیچ شبکه اشاره شده است:

 

  Comparison
WS-C2960CX-8TC-LWS-C2960G-8TC-L Models
8x 10/100/1000 Gigabit Ethernet ports 7x 10/100/1000 portsport
2x 1G copper plus 2 x 1G SFP 1dual-purpose (10/100/1000 or SFP) portsUplinks
LAN BaseLAN BaseFeature Set
17.9mpps 11.9MppsForwarding rate

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو WS-C2960G-8TC-L:

 

DescriptionModels
GE SFP, LC connector LX/LH transceiverGLC-LH-SM
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45

مشخصات فنی سوئیچ WS-C2960G-8TC-L:

 

 Specifications
FixedType
Ethernet (10/100/1000BaseT) Gigabit Ethernet (SFP)Topology
10/100/1000 7portsMaximum Port density
1dual-purpose (10/100/1000 or SFP) portsUplinks
N/AModular/Expansion Slots
Layer 2 Switching (basic connectivity), Layer 2 Switching (intelligent services), Voice EnabledArchitecture
Fixed, Rack Mountable, Standalone/ClusteringForm Factor
4.4x 27 x 20.5 cm Dimensions
1.4kgWeight
64MBDRAM
Features
N/ASpecialized Service Modules
Security
YesDHCP Snooping
N/ADynamic ARP Inspection
N/AIP Source Guard
N/ARP Rate Limiters
N/ATCP Intercept
Yes802.1x
YesPort Security
YesDynamic VLANs
N/APrivate VLANs
YesPrivate VLAN Edge
YesSecure Shell
YesSNMPv3
N/AUnicast RPF
YesACLs (L2-L4)
YesKerberos
Yes+TACACS
YesRADIUS
High Availability/Resilliency
n/aHardware Redundancy
PVST, Broadcast Suppression, Unicast Suppression, Mulitcast Suppression, Spanning Tree, Portfast, Uplink Fast, Backbone Fast, 802.1s, 802.1wHigh Availability/Resilliency
Management
SPAN, RSPAN, CiscoView, Cisco Discover Protocol (CDP), Virtual Trunking Protocol (VTP), Telnet Client, BOOTP, TFTP, CiscoWorks, CWSI, RMON, SNMP, Clustering, Web-Based ManagementManagement features
Scalability
n/aWAN Interface Support
11.9MppsThroughput
32GbpsBackplane Capacity
255Number of VLANs
QOS/VoiceMulticast/Multimedia
YesVoice Services
YesIPv6 Support
N/AWRR
YesQoS - Policing
YesQoS - Scheduling
Yes802.1p
Yes802.1Q
N/AISL
N/ACGMP
YesDSCP
YesL2 -L4 QOS ACLs
N/APIM
N/ADMRP
YesIGMP
YesIGMP Snooping
YesQOS - Multiqueues
YesQOS - Marking Classification
N/AQPM
N/APower over Ethernet
Multilayer QOS/Security
YesLayer 2
YesLayer 3
YesLayer 4
N/A+Layer 4

 

سایر محصولات پیشنهادی:

سوئیچ سیسکو WS-C2960G-24TC-L

 سوئیچ سیسکو WS-C2960G-48TC-L

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به سوئیچ های شبکه بر روی لینک کلیک کنید.

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960G-8TC-L

سری

سری 2960

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

10/100/1000 (1Gbps)

تعداد پورت

7Port

نوع Uplinks

Combo

تعداد Uplinks

1Port

ظرفیت سوئیچ

32Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

11.9Mpps

حافظه رم

64MB

حافظه فلش

32MB

پورت کنسول

RJ45

توان مصرفی

30W

استاندارد ها

IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.1D
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3ad (LACP)
IEEE 802.3ah
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C
Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 20.5cm
  • Height : 4.4cm
  • Width : 27cm
وزن

1.4kg

دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش