|

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L

۱۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان

2 در انبار

مقایسه محصول
دسته : Brand:

ویژگی های محصول

دارای 48 پورت 10/100/1000
چهار ماژول اسلات SFP با سرعت 1G
دارای قابلیت Stackable

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L   که از نسل سوئیچ سیسکو سری 2960X  می‌باشد و از محصولات روز بازار به شمار می‌‌رود. این دستگاه به عنوان سوئیچ شبکه‌ Access در لایه 2 و برای شعب شرکت‌ها و دانشگاه مورد استفاده قرار می‌‌گیرد.

توضیحات

مشخصات و اطلاعات Cisco switch WS-C2960X-48TS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L ساخته شده توسط کمپانی سیسکو و از نسل سوئیچ سیسکو سری 2960X می‌باشد. این مدل از سوئیچ از سوئیچ‌های روز بازار به شمار می‌رود. سوئیچ مدل WS-C2960X-48TS-L به‌عنوان سوئیچ شبکه‌ Access در لایه 2 شبکه می‌باشد. و از لحاظ کارایی مناسب برای سازمان‌های بزرگ و کوچک ، دانشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از نقطه‌ ضعف‌های این سوئیچ نداشتن قابلیت POE و POE+ می‌باشد. و دارای ماژول‌های Uplink این سوئیچ هم از نوع SFP با سرعت 1G، 48 پورت اترنت با سرعت گیگابیت و از قابلیت Stackable برخوردار است. دارای Image IOS LAN Base است که باعث می‌شود این سوئیچ برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط مناسب و مقرون به صرفه باشد.

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L

ویدئو آنباکسینگ و محتویات درون جعبه سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-L :

مشاهده ویدئو کامل در YouTube مشاهده ویدئو کامل در آپارات

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L

    1. اترنت Management پورت
    2. دکمه Mode
    3. سوئیچ LED ها
    4. USB mimi-Type B (کنسول) پورت
    5. دو عدد پورت USB Type A
    6. SFP ماژول پورت
    7. 48 پورت10/100/1000
    8. کنسول LED
    9. MGMT LED
    10. RJ-45  کنسول پورت

    سوئیچ سیسکو 2960X شامل LED های  STAT ،SYST ، SPEED ، RPS ، MAST و STACK LED می‌باشد.

 

نگاهی به پنل پشت سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L

  1. محافظت ماژول اسلات FlexStack-Plus
  2. محفظه FAN
  3. RPS کانکتور
  4. AC Power کانکتور

 

ظرفیت Stackable سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L :

 

کارایی Stackable در سوئیچ سیسکو 2960X، با اتصال 8 سوئیچ سیسکو 2960X LAN base به یکدیگر و عبور پهنای باند تا 80GB در بیشترین حالت امکان‌پذیر است، در حالی‌که همین قابلیت Stackable در  Switch Cisco 2960X، با اتصال 3 سوئیچ سیسکو 2960S LAN base با یک سوئیچ سیسکو 2960X به یکدیگر(جمعاً 4 سوئیچ به یکدیگر متصل هستند) در بیشترین حالت امکان پذیر است. این قابلیت برای سوئیچ‌هایی که به صورت Standalone استفاده می‌شوند ، کاربرد ندارد.

 همچنین قابلیت Stackable در این سوئیچ‌ها اختیاری است، یعنی برای اینکه سوئیچ‌ها بتوانند به صورت واحد دیده شوند و عمل کنند و همچنین مدیریت شوند شما ، باید به صورت جداگانه ماژول Stack و کابل Flexstack  خاص برای ارتباط ماژول‌های Stack بر روی سوئیچ‌ها تهیه بفرمائید.

 

از مزایای استفاده از قابلیت Stackable می‌توان به افزایش Redundancy، آسان‌سازی مدیریت و افزایش تعداد پورت‌ها اشاره کرد.

نکته: سوئیچ‌ها با سری‌های متفاوت قابلیت Stackable شدن را ندارند.

 

نکته: ماژول‌های Stack دارای قابلیت Hot-Swappable است، به این صورت که می‌توان ماژول Stack را در حالی‌که سوئیچ روشن است و کار می‌کند روی سوئیچ نصب کرد. اما برای اضافه کردن یک سوئیچ به گروه Stacking باید دستگاه خاموش و پس از اتصال توسط کابل Stack مجددا روشن شود.

1- محافظت ماژول اسلات FlexStack-Plus

 

 

 

WS-C2960X-48TL-L Specification :

 

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L

 

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L

مقایسه با موارد مشابه:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L

در اخر پیشنهاد مسترشبکه مشاهده سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24TT-L می باشد که می توانید با کلیک بر روی لینک قرار داده شده به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

توضیحات تکمیلی

برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960X-48TS-L

لایه عملکرد

لایه 2

ظرفیت سوییچ

108Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

107.1Mpps

حافظه رم

512MB

حافظه فلش

128MB

پورت 10/100

پورت 10/100/1000

48 پورت

پورت SFP

4x1G SFP

پورت uplinks

4x1G SFP

پورت کنسول

1xRJ45 Console Port

تعداد پورت POE
توان POE

توان مصرفی

37.1W

قابلیت stack

8 دستگاه

استاندارد ها

IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1ax, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet, IEEE 802.3af and IEEE 802.3at, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3az, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports, IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards

وضعیت دستگاه

New-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مستر شبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70°C, Min Operating temperature : -25°C

ابعاد دستگاه
  • Depth :27.9cm
  • Height :4.5cm
  • Width :44.5cm
وزن

4.2Kg

1 دیدگاه برای سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L

  1. محمد

    من این دستگاه از مسترشبکه خریداری کردم کیفیت دستگاه خوب بود و از طرفی دیگه بسته بندی اون برای حمل و نقل عالی و خیلی تمیز بود.

    • مونا موسوی

      با سپاس از خرید شما. هدف مسترشبکه رضایت شماست.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L
  • سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L
  • سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L
  • سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L
  • سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L
  • سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L
  • سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-L