درباره مستر شبکه

در سال های اخیر به دلیل پیشرفت های روز افزون دنیای تکنولوژی و اینترنت روش های خرید به شدت تغییر کرده، به طوری خرید اینترنتی و سایت های فروشگاهی جایگاه ویژه ای را در میان فروشندگان کالا و همچنین خریداران بدست آورده است. فروشندگان کالا از اینترنت برای فروش محصولاتشان استفاده می کنند و همچنین سایرین محصولات مورد نیاز خود را از طریق این سایت های فروشگاهی خریداری می نمایند.

امروزه به دلیل مشغله های شغلی زیاد و همچنین کمبود اوغات فراغت سبب شده تا افراد زمانی کمتری را صرف مسائلی همچون خرید قرار دهند و از آن زمان برای ایجاد اوغات فراغت استفاده نمایند.

در فروشگاه اینترنتی مستر شبکه فاصله‌ شما تا فروشگاه فقط به اندازه‌ یک کلیک است. شما می توانید از طریق اینترنت با  ما در تماس باشید، پاسخ سوالات خود را دریافت و مشکلات خود را حل کنید همچنین می توانید کالای خود را انتخاب و هزینه آن را پرداخت نمایید و در کمترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

فروشگاه اینترنتی مستر شبکه در سال 1396 توسط شرکت فناوران عصر شبکه آترا که شرکتی پیشرو در زمینه نصب ، راه اندازی شبکه و تجهیزات آن می باشد به ثبت رسیده است. مستر شبکه به عنوان یک بازار اینترنتی ست که پس از ثبت هر سفارش، مراحل ارسال را تکمیل و تیم عملیات آن را به هر نقطه از ایران ارسال می کند.

مراحل خرید در مستر شبکه

فروشگاه اینترنتی مستر شبکه

ارزش های ما

در دنیای امروز هیچ کسب و کاری بدون رضایت مشتری و خدمات پس از فروش پیشرفتی نداشته است. در این بین کسب رضایت 100% مشتریان در فروشگاه های اینترنتی به دلیل عدم مشاهده مستقیم کالا و خرید آن از راه دور بسیار سخت تر می باشد.فروشگاه اینترنتی مستر شبکه با ارائه کالای باکیفیت و خدمات پس از فروش همواره در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

هدف ما

فروشگاه اینترنتی مستر شبکه در تلاش است تا با ارائه کم ترین قیمت بهترین خدمات را ارائه دهد. این فروشگاه اصالت همه کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. بنابراین آن دسته از مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم و دلسرد کرده است می توانند تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت مستر شبکه را با اطمینان خاطر خریداری نمایند. لازم به ذکر است در این سایت به هیچ عنوان کالای تقلبی به فروش نمی رسد.