فروشگاه اینترنتی مسترشبکه

با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و افزایش میزان خرید به صورت آنلاین، فروشگاه اینترنتی مسترشبکه در نظر دارد به منظور افزایش هر چه بیشتر میزان رضایتمندی و ترغیب شما عزیزان در خرید آنلاین تجهیزات شبکه خدمات متمایزی را ایجاد نماید.

یکی از این اقدامات امکان بازگشت کالا به مدت هفت روز بدون چون و چرا می باشد. این بدان معناست که خریداران محترم تجهیزات شبکه می توانند کالای مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کرده و پیش از دریافت کالا به مدت هفت روز با توجه به شرایط بازگرداندن کالا در سایت مسترشبکه، دستگاه را مرجوع و یا تعویض نمایند. در صورت انصراف از خرید، کالای خریداری شده بازگردانده و مبلغ پرداخت شده مسترد می گردد.

درواقع هدف از اجرای این طرح افزایش رضایت شما و بهره وری حداکثری از خدمات آنلاین جهت مقابله با ویروس کرونا می باشد.

فروشگاه اینترنتی مسترشبکه
فروشگاه اینترنتی مسترشبکه

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
– از ارسال کالا بدون هماهنگی جداً، خودداری کنید.
– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شده و لوازم جانبی و همه اقلام به همراه کالای اصلی ارسال شود.
– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
-درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس [email protected] ایمیل کنید.
– اگر کالا دارای رمز عبور (Password) و یا آی دی (id) هستند لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان مستر شبکه امکان تست آن را داشته باشند.

– در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز پس کرایه اقدام کنید .در صورتی که برخی از شهرها پست پیشتاز را نمی پذیرند، رسید پستی را برای ما ارسال کنید.

نکته: در صورت وجود مغایرت، می بایستی حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش مستر شبکه از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود. در صورتی که مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

نکته: قبل از تحویل دستگاه برای خدمات، لطفاً هرگونه اطلاعات شخصی را از آن پاک نمایید. همچنین هرگونه قطعه اضافی که خود بر روی آن قرار دادید را نیز از دستگاه خارج نمایید. خدمات در خصوص نگهداری و بازیابی اطلاعات و همچنین قطعات مسئولیتی نخواهند داشت.

شما می توانید از طریق روش های زیر درخواست مرجوعی کالای خود را اطلاع دهید:

ـ ارسال ایمیل به [email protected]

ـ تماس با بخش خدمات پس از فروش مسترشبکه

ارتباط با ما

سوالات متداول
تلفن تماس : 62913-021
سوالات متدوال