021-91303400

فیلتر محصولات

فیلتر محصولات نمایش 1 - 3 از 3 نتایج
برند
نوع محصول
قابلیت نصب در رک
قیمت

پچ پنل فیبر نوری 24 پورت 12 Core نگزنس

۹۵۰,۰۰۰ تومان
نوع آداپتور

LC , SC

تعداد پورت شبکه

12Port

تعداد یونیت

1U

پچ کورد فیبر نوری نگزنس مدل SC-SC Multi Mode 1m

برای قیمت تماس بگیرید
نوع کابل

MMF

نوع کانکتور

SC-SC

متراژ کابل

1m

رنگ

نارنجی

پچ پنل فیبر نوری 24 پورت نگزنس داپلکس

برای قیمت تماس بگیرید
تعداد پورت شبکه

24Port

قابلیت نصب در رک

دارد

جهت خرید کلیه تجهیزات شبکه از طریق وب سایت اقدام کرده و یا با شماره 62913-021، کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید.