لوازم جانبی passive

27 کالا

  • پچ پنل Legrand مدل Cat6 SFTP 24 Port

    پچ پنل Legrand مدل Cat6 SFTP 24 Port

    1,530,000 تومان
    پچ پنل Legrand مدل Cat6 SFTP 24 Port
  • پچ پنل Nexans مدل Cat6 SFTP 24 Port

    پچ پنل Nexans مدل Cat6 SFTP 24 Port

    1,300,000 تومان
    پچ پنل Nexans مدل Cat6 SFTP 24 Port قطعه ای مستطیل شکل بوده که دارای 24 عدد پورت می باشد. این پچ پنل ها پلی ارتباطی بین کابل شبکه و تجهیزات شبکه هستند.
  • پچ پنل Nexans مدل Cat6 UTP 24Port

    پچ پنل Nexans مدل Cat6 UTP 24Port

    680,000 تومان
    پچ پنل Nexans مدل Cat6 UTP 24Port قطعه ای مستطیل شکل بوده که دارای 24 عدد پورت می باشد و می توان 24 عدد کیستون شبکه را به آن متصل کرد. پچ پنل های نگزنس از فلز آلومینیوم و به رنگ سفید ساخته شده اند.
  • پچ پنل Legrand مدل Cat6 UTP 24Port

    پچ پنل لگراند مدل Cat6 UTP 24Port

    830,000 تومان
    پچ پنل لگرند مدل Cat6 UTP 24Port  دارای 24 عدد کیستون است که بر روی آ نها هر دو استاندارد سربندی کابل T568A  و T568B علامت گذاری شده است ، در قسمت پشتی پچ پنل قسمتی به عنوان نگه دارنده و هدایت کننده کابل های متصل به کیستون ها قرار…
  • ناموجــود

    پچ کرد نگزنس Nexans CAT6 FTP

    شروع از : 53,000 تومان
    پچ کورد به کابلهایی اطلاق می شود که از آن برای انتقال دیجیتال اطلاعات استفاده می شود.اما با معرفی زیر مجموعه های جدید این کابل ها با عنوان CAT-6e و CAT-6a ، امکان پشتیبانی از حداکثر فرکانس انتقال 500 تا 650 مگا هرتز نیز فراهم شده است.
  • پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC Single Mode Duplex
    ناموجــود

    پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC Single Mode Duplex

    شروع از : 46,000 تومان
    پچ کوردها در انواع متفاوتی تولید شده اند. با توجه به کانکتور دستگاه ها و آداپتوری که در انتهای کابل نوری متصل شده می توانید پچ کورد متناسب با آن را انتخاب نمایید.
  • پچ کورد فیبرنوری نگزنس Multi Mode Duplex

    پچ کورد فیبرنوری نگزنس Multi Mode Duplex

    شروع از : 75,000 تومان
    پچ کورد فیبر نوری یک کابل فیبر نوری است که هر دو طرف آن به یک کانکتور متصل شده است. پچ کوردها در انواع متفاوتی تولید شده اند. با توجه به کانکتور دستگاه ها و آداپتوری که در انتهای کابل نوری متصل شده می توانید پچ کورد متناسب با آن…
  • پچ کورد فیبرنوری نگزنس N123.2CLO

    پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Multi Mode Duplex

    شروع از : 43,000 تومان
    از پچ کوردها برای اتصال به  CATV (تلویزیون کابلی)، شبکه های مخابراتی، شبکه های فیبر کامپیوتری و تجهیزات آزمایشی فیبری استفاده می شود و در مدل های SC-LC N123.2CLO5 5M و SC-LC N123.2CLO5 5M می باشد.
  • پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Single Mode

    پچ کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC Single Mode

    شروع از : 43,000 تومان
    ساختار پچ کوردها به گونه ای است که دارای انعطاف پذیری بالا هستند و به راحتی دچار شکستگی نمی شوند. از این رو در ارتباطات فیبر نوری و مخابرات از محبوبیت بالایی برخوردار است.
  • پچ کورد لگراند Cat6 SFTP 1m

    پچ کورد لگراند Cat6 SFTP 1m

    41,000 تومان
    برای اتصال بین کامپیوتر(کارت شبکه) ، پچ پنل ، سوئیچ شبکه و پریز شبکه استفاده می‌شود که در طول‌های مختلف از 30 تا 50 سانتی و 1 تا 15 متری تولید می‌شود.  
  • پچ کورد لگراند Cat6 SFTP 3m

    پچ کورد لگراند Cat6 SFTP 3m

    53,000 تومان
    برای اتصال بین کامپیوتر(کارت شبکه) ، پچ پنل ، سوئیچ شبکه و پریز شبکه استفاده می‌شود که در طول‌های مختلف از 30 تا 50 سانتی و 1 تا 15 متری تولید می‌شود.
  • پچ کورد لگراند Cat6 UTP

    پچ کورد لگراند Cat6 UTP

    شروع از : 13,800 تومان
    برای اتصال بین کامپیوتر(کارت شبکه) ، پچ پنل ، سوئیچ شبکه و پریز شبکه استفاده میشود که در طولهای مختلف از 30 تا 50 سانتی و 1 تا 15 متری تولید میشود.
  • پچ کورد لگراند Cat6 SFTP 5m

    پچ کورد لگراند Cat6A SFTP 5m

    90,000 تومان
    برای اتصال بین کامپیوتر(کارت شبکه) ، پچ پنل ، سوئیچ شبکه و پریز شبکه استفاده میشود که در طولهای مختلف از 30 تا 50 سانتی و 1 تا 15 متری تولید میشود.
  • پچ کورد نگزنس Cat6 UTP طول 3متر

    پچ کورد نگزنس Cat6 UTP طول 3متر

    34,000 تومان
    این سری از پچ کوردها در طول‌های مختلف(50سانتیمتر، 1،2،3،5،10،15 متری) وجود می‌باشند و در رنگ‌های مختلف ساخته می‌شوند. این پچ کورد دونوع ژاکت PVC  و  LSZH که دومی فاقد هالوژن که دومین فاقد هالوژن می‌باشد.
  • پچ کورد نگزنس Cat6 UTP طول 5 متر

    پچ کورد نگزنس Cat6 UTP طول 5 متر

    68,000 تومان
    این سری از پچ کوردها در طول‌های مختلف(50سانتیمتر، 1،2،3،5،10،15 متری) موجود می‌باشند و در رنگ‌های مختلف ساخته می‌شوند. این پچ کورد دونوع ژاکت PVC  و  LSZH که دومی فاقد هالوژن که دومین فاقد هالوژن می‌باشد.
  • قاب پریز شبکه نگزنس N423.540N

    تماس بگیرید
    این قطعه دارای 2 پورت با درپوش(گردگیر) میباشد که قابلیت نصب دو عدد کیستون و تبدیل شدن به یک پریز 2 پورت را دارا میباشد.این قطعه به همراه قاب پریز قابلیت نصب بر روی ترانک را نیز دارا میباشد. این مکانیرم بر روی Faceplate نگزنس مورد استفاده قرار میگیرد.
پیگیری سفارش
لیست مقایسه