فیلتر محصولات

فیلتر محصولات نمایش همه 6 نتایج
دسته های محصولات
نوع محصول
برند سرور
نسل (Generation)
تعداد power
ظرفیت پاور
نوع هارد
سرعت رم
نوع هارد
تعداد هارد
سازگاری با سرورهای
تعداد DIMM رم
کش سرور
قابلیت نصب در رک
گارانتی

کارت HBA اچ پی مدل SN1100Q 16Gb Single Port

تماس بگیرید
تعداد کانال

single

سرعت پورت

16Gbps

Media

Multi-mode Optic (SFP+)

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 55 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه

Depth : 16.8cm, Height: 1.6 cm, Width : 11.9cm

کارت HBA سرور اچ پی مدل A8002A

تماس بگیرید
تعداد کانال

single

سرعت پورت

4Gbps

Media

Multi-mode Optic (SFP+)

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه

Height : 16.7cm, Width : 6.4cm

کارت HBA سرور اچ پی مدل AJ762B

تماس بگیرید
تعداد کانال

single

سرعت پورت

8Gbps

Media

Multi-mode Optic (SFP+)

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 55 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه

Height : 16.7cm, Width : 6.8cm

کارت HBA سرور اچ پی مدل 16Gb 1-port QW971A

تماس بگیرید
سرعت پورت

16Gbps

Media

Multi-mode Optic (SFP+)

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 55 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه

Depth : 1.6cm, Height : 11.9cm, width : 16.8cm

وزن

1.1kg

کارت HBA اچ پی مدل 82Q 8Gb 2-port PCIe AJ764A

تماس بگیرید
تعداد کانال

2

سرعت پورت

8Gbps

Media

Multi-mode Optic (SFP+)

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 55 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه

Height : 16.7cm, Width : 6.4cm

کارت HBA اچ پی مدل 81Q 8Gb 1-port PCIe AK344A

تماس بگیرید
تعداد کانال

single

سرعت پورت

8Gbps

Media

Multi-mode Optic (SFP+)

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 55 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه

Height : 16.7cm, Width : 6.4cm

دسته: کارت HBA سرور

کارت HBA سرور رابط میان سرور با شبکه می باشد. HBA برای ارتباط میان سرور و شبکه SAN  مورد استفاده قرار می گیرد. یعنی اگر بخواهیم سرورمان با شبکه SAN موجود ارتباط داشته باشد، می توانیم از HBA برای ارتباط با شبکه SAN استفاده کنیم. HBA از فیبر نوری برای انتقال اطلاعات و ارتباط با شبکه SAN استفاده می کند.

برای اتصال سرورها به شبکه SAN مبتنی بر پروتکل FC باید روی سرورها کارتی به نام HBA نصب شود که این کارت با نام FCA نیز شناخته می‌شود و می‌تواند با پروتکل FC کار کند. روی این کارت یک آدرس فیزیکی به نام World Wide Name یا WWN نوشته شده است.

کارت HBA سرور دارای سرعت ۸ و یا ۱۶ گیگابیت بر ثانیه است و می‌توانند به صورت یک پورت و یا دو پورت باشند.

جهت خرید کلیه تجهیزات شبکه از طریق وب سایت اقدام کرده و یا با شماره 62913-021، کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید.