021-62913

تمدید گارانتی

امروزه اکثر کسب و کارها به خدمات فناوری اطلاعات وابسته هستند و جهت رشد اقتصادی و همچنین بهبود کسب و کار خود حتما باید از این خدمات بهره مند شوند. اما متاسفانه تجهیزات شبکه و زیرساخت از قیمت های بالایی برخوردارند که امکان استفاده از آنها برای همه مقدور نیست. 

ممکن است خرابی یکی از این تجهیزات بتواند خسارات زیادی را به یک کسب و کار وارد نماید، از جمله خرید مجدد دستگاه و همچنین ایجاد وقفه در فرآیند کاری آنها. به همین دلیل مسترشبکه با ارائه خدمات تمدید گارانتی برای مشتریان عزیز خود، سعی در برطرف کردن نگرانی های ناشی از خرابی دستگاه ها داشته، که علاوه بر سرعت برطرف کردن مشکل، هزینه های مالی آن را نیز کاهش دهد.

مشتریان مسترشبکه می توانند با تمدید گارانتی دستگاه خود علاوه بر بهره مندی از سرویس دوره ای، در زمان خرابی از خدمات تعمیری دستگاه نیز برخوارد شوند. البته بر اساس نوع گارانتی می تواند جبرات خسارت دستگاه متفاوت باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

تمدید گارانتی در مسترشبکه امکانات بی نظیری ارائه می دهد و خیال شما را از هر گونه خرابی سخت افزاری آسوده می نماید.

مزایا تمدید گارانتی مسترشبکه:

1) 1 سال پوشش کامل حوادث

2) پشتیبانی نامحدود

3) رفع سریع مشکل

4) کاهش هزینه‌های تعمیر

5) گارانتی تخصصی

6) ایاب و ذهاب رایگان

7) پشتیبانی نامحدود در مدت زمان گارانتی

8) تعویض قطعات در صورت نیاز

9) ارائه کارت گارانتی معتبر

انواع گارانتی:

  • پوشش کامل: 

در این نوع گارانتی دستگاه شما به طور کامل در مدت زمان یکسال گارانتی می شود و این نوع گارانتی به این صورت است که دستگاه توسط کارشناسان ما بررسی شده و پس از انجام تست های لازم بر اساس قیمت ارزیابی روز دستگاه مبلغی جهت تمدید گارانتی توسط مشتری پرداخت می گردد و پس از ثبت گارانتی در سایت، تاییدیه دریافت گارانتی برای شما به صورت ایمیل و پیام ارسال می گردد. 

  • پوشش قطعات:

در این طرح برخی قطعات دستگاه که مشتری تمایل به گارانتی مجدد دارد، توسط کارشناسان فنی شرکت بررسی شده و پس از دریافت مبلغی تمدید گارانتی صورت می گیرد. در این روش نیز با وارد کردن سریال دستگاه در قسمت گارانتی مسترشبکه تاییدیه گارانتی برای مشتری به صورت ایمیل و پیامک ارسال می گردد.

  • پوشش درصدی:

در این روش بر اساس دلخواه مشتری، دستگاه گارانتی می گردد. و پس از ایجاد حادثه بر اساس درصد خسارت، مبلغی به عنوان جبران خسارت به مشتری پرداخت می گردد.

ثبت در خواست تمدید گارانتی:

تمدید گارانتی