لوازم جانبی ماژول و کارت

38 کالا

  • ماژول سیسکو C3KX -NM 1G

    ماژول سیسکو C3KX -NM 1G

    1,050,000 تومان
    این کارت ماژول‌ها دارای قابلیت Hot-swappable می‌باشند. این قابلیت بدین معنی است که می‌توان در حین روشن بودن دستگاه کارت ماژول‌ها را با مدل‌های سازگار جابه جا و یا به جای آن ها از Blank Module استفاده نمود.
  • ماژول سیسکو HWIC-2CE1T1-PRI

    ماژول سیسکو HWIC-2CE1T1-PRI

    3,900,000 تومان
    این محصول شامل برنامه‌های کاربردی مانند اتصالات E1 و T1، لینک ISDN PRI for primary WAN یا WAN Backup و dial access aggregation است. و از استاندارد هایی نظیر G.703 و G.704 در اتصالات E1 پشتیبانی می کند.
  • ماژول سیسکو X2-10GB-SR

    ماژول سیسکو X2-10GB-SR

    810,000 تومان
    ماژول Cisco 10GBASE-SR دارای طول پیوند 26 متر در FDDIاستاندارد مدل MMF پشتیبانی می کند و با استفاده از کابل   MMF  امکان ایجاد طول لینک از  2000 MHz کیلومترتا 300 متر را امکان پذیر می سازد و با استفاده از کابل MMF امکان ایجاد طول لینک از MHz 4700 کیلومتر…
  • ماژول سیسکو فیبر نوری مدل GLC-LH-SM

    ماژول سیسکو فیبر نوری مدل GLC-LH-SM

    130,000 تومان
    این ماژول دارای ویژگی 1000Base-LX/LH می‌باشد که این ویژگی برای کار در هر دو حالت های MultiMode و SingleMode مناسب است.1000BASE-LX / LH SFP ، با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX سازگاری دارد .
  • ماژول سیسکو مدل C3850-NM-2-10G

    ماژول سیسکو مدل C3850-NM-2-10G

    8,400,000 تومان
    ماژول C3850-NM-2-10G یک ماژول شبکه است که برای سری های Cisco Catalyst 3850 مورد استفاده قرار می گیرد وهمچنین این ماژول شبکه دارای 2 پورت 10 گیگابایت می باشد.
  • ماژول سیسکو مدل C3850-NM-4-10G

    ماژول سیسکو مدل C3850-NM-4-10G

    14,500,000 تومان
    ماژول C3850-NM-4-10G یک ماژول شبکه است که برای سری های Cisco Catalyst 3850 مورد استفاده قرار می گیرد وهمچنین این ماژول شبکه دارای 4 پورت 1گیگابایت می باشد،ماژول براي نمايش محتوا يا انجام يک عمليات خاص استفاده میشود،هر ماژول فراهم آورنده بخشی مجزا از قابلیت هایی است که میتوانید با…
  • ماژول سیسکو مدل C3850-NM-4-1G

    ماژول سیسکو مدل C3850-NM-4-1G

    2,950,000 تومان
    کمپانی سیسکو همواره شرکتی معتبر در زمینه تجهیزات شبکه بوده و محصولات آن طیف وسیعی از بازار را تشکیل می دهند.که این ماژول برای سرویس به سوئیچ های سیسکو سری Catalyst 3850 مورد استفاده قرار می‌گیرد.  
  • ماژول سیسکو مدل C3850-NM-8-10G

    ماژول سیسکو مدل C3850-NM-8-10G

    تماس بگیرید
    این مدل از ماژول برای سرویس به سوئیچ‌های سیکو سری Catalyst 3850 کاربرد دارد. ماژول سیسکو مدل C3850-NM-8-10G  دارای 8 اسلات 10G  با پورت SFP + در هر اسلات می‌باشد.
  • ماژول سیسکو مدل C3KX-NM-10G

    ماژول سیسکو مدل C3KX-NM-10G

    7,300,000 تومان
    ماژول فیبرنوری سیسکو مدل C3KX-NM-10G  ساخته شده در کمپانی سیسکو می‌باشد. این مدل از ماژول دارای چهار اسلات می‌باشد. دو اسلات آن فقط ازیک ماژول SFP 1G پشتیبانی می‌کنند. و دو اسلات دیگر از 1 گیگابیت SFP یا 10 گیگابیت SFP+ پشتیبانی می کنند.
  • ماژول سیسکو مدل C9300-NM-2Q

    ماژول سیسکو مدل C9300-NM-2Q

    تماس بگیرید
    سوئیچ می تواند بدون استفاده از  ماژول شبکه کار کند ، اما blank module ( بدون پورت ها یا اسلات های SFP ) در دسترس است و باید در زمانی که پورت UPLink   نیاز نیست نصب شود .
  • ماژول سیسکو مدل C9300-NM-2Y

    ماژول سیسکو مدل C9300-NM-2Y

    تماس بگیرید
    هنگامی که یک ماژول شبکه وجود دارد، سوئیچی مطابق با شرایط و مشخصات حرارتی مورد نیاز است. اما اگر هیچ پورت Uplink  مورد نیاز نیست، یک ماژول شبکه خالی نصب کنید.
  • ماژول سیسکو مدل C9300-NM-4G

    ماژول سیسکو مدل C9300-NM-4G

    تماس بگیرید
    سوئیچ های سری 9300 از کارت ماژول شبکه C9300-NM-4G برای پورت های UPLink  استفاده می کنند.این کارت ماژول دارای چهار اسلات 1G ، SFP می باشد و از همه‌ی ترکیب استاندارد ماژول های SFP پشتیبانی می شود.
  • ماژول سیسکو مدل C9300-NM-4M

    ماژول سیسکو مدل C9300-NM-4M

    تماس بگیرید
    این کارت ماژول‌ها دارای قابلیت Hot-swappable می‌باشند با این قابلیت می‌توان در حین روشن بودن دستگاه کارت ماژول‌ها را با مدل‌های سازگار جابه جا و یا به جای آن ها از Blank Module استفاده کرد.
  • ماژول سیسکو مدل C9300-NM-8X

    ماژول سیسکو مدل C9300-NM-8X

    تماس بگیرید
    این کارت ماژول‌ها دارای قابلیت Hot-swappable می‌باشند با این قابلیت می‌توان در حین روشن بودن دستگاه کارت ماژول‌ها را با مدل‌های سازگار جابه جا و یا به جای آن ها از Blank Module استفاده کرد.
  • ماژول سیسکو مدل GLC-BX-D

    ماژول سیسکو مدل GLC-BX-D

    430,000 تومان
    این مدل از ماژول جهت نصب بر روی Uplink Switch ها، Router ها و Network Interface Connection) NIC) و مبدل های رسانه مورد استفاده قرار می گیرد .
  • ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM

    ماژول سیسکو مدل GLC-SX-MM

    110,000 تومان
    ماژول GLC-SX-MM یک فرستنده دوفلکس SFP برای فرستنده است همچنین این ماژول، ماژول انتقال دیتا از طریق فیبر نوری مالتی مد با قطر بین 50 و 62.5 میکرومتر با پهنای باند مورد پشتیبانی 1 گیگا بیت بر ثانیه می باشد.    
پیگیری سفارش
لیست مقایسه