روتر سیسکو مدل ISR4321-SEC/K9
روتر سیسکو ISR4321-SEC/K9
روتر سیسکو ISR4321-SEC/K9
روتر سیسکو ISR4321-SEC/K9

نوع پورت : گیگابیت اترنت

حافظه رم : 4GB

نصب : رکمونت

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

روتر سیسکو مدل ISR4321-SEC/K9

نوع پورت : گیگابیت اترنت

حافظه رم : 4GB

نصب : رکمونت

دسته:
برند :

تماس بگیرید

روترهای یکپارچه خدمات همزمان IWAN مانند رمزگذاری، مدیریت ترافیک و بهینه سازی WAN را، بدون کاهش سرعت عملکرد و گذردهی داده ها اجرا می کنند و شما می توانید سرویس ها و خدمات جدید را به عنوان تقاضا از طریق یک تغییر مجوز ساده فعال کنید.

مشخصات و اطلاعات روتر سیسکو ISR4321-SEC/K9

روتر سیسکو ISR4321-SEC/K9 یک روتر همراه با بسته امنیتی (Security Bundle) می باشد. مشخصات دیگر این روتر مشابه روتر سیسکو ISR4321/k9 است.

ویژگی های کلی روتر سیسکو ISR4321-SEC/K9:

 

 ISR4321-SEC/K9
50Mbps to 100 MbpsAggregate Throughput
2Total onboard WAN or LAN 10/100/1000 ports
2RJ-45-based ports
1SFP-based ports
2NIM (Network Interface Modules) slots
1Onboard ISC slot
4GB (default) / 8 GB (maximum)Memory
4GB (default) / 8 GB (maximum)Flash Memory
External: AC and PoEPower-supply options
1RURack height
44.55mm x 369.57 mm x 294.64 mm(Dimensions (H x W x D
9.19KgPackage Weight

زیرساخت شعبه های همگرا سیسکو (Cisco Converged Branch Infrastructure)

روترهای سری 4000 سیسکو، بسیاری از توابع فناوری اطلاعات مانند اطلاعات شبکه، محاسبه و منابع ذخیره سازی را ادغام می کنند. روترهای یکپارچه با کارایی بالا، چندین خدمات IWAN همزمان شامل رمزگذاری، مدیریت ترافیک و بهینه سازی WAN را، بدون کاهش سرعت عملکرد و گذردهی داده ها اجرا می کنند و شما می توانید سرویس های جدید را به عنوان تقاضا از طریق یک تغییر مجوز ساده فعال کنید.

شما می توانید جهت مطالعه‌ی کامل تر این ویژگی به لینک قرارداده شده روتر سیسکو مدل ISR4321-K9  مراجعه نمایید.

نگاهی به پنل جلویی روتر سیسکو مدل ISR4321-SEC/K9:

 

روتر سیسکو مدل ISR4321-SEC/K9

  1. LEDهای دستگاه

نگاهی به پنل پشتی روتر سیسکو ISR4321-SEC/K9 :

روتر سیسکو مدل ISR4321-SEC/K9

  1. درگاه قفل
  2. اتصال به زمین
  3. دکمه On/Off پاور
  4. کانکتور ورودی پاور (Power input connector)
  5. پورت مدیریت (GE (MGMT
  6. پورت  USB Type A
  7. پورت mini-USB Type B
  8. پورت Auxiliary
  9. پورت کنسول RJ-45 جهت مدیریت
  10. پورت اینترفیس GE 0/0/1 (کابل مسی)
  11. پورت اینترفیس (GE 0/0/0 (SFP or RJ-45
  12. اسلات های NIM

ماژول ها، کارت ها و لوازم جانبی روتر سیسکو ISR4321-SEC/K9:

 

DescriptionModels
Console and Auxillary Cables
Cisco CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
Cisco CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B
CAB-CONSOLE-RJ45
CAB-CONSOLE-USB
Network Interface Modules
Cisco Multiflex Trunk Voice and WAN network interface module
Cisco Fourth-Generation Multiflex Trunk Voice and WAN network interface module
Analog voice network interface card (ear and mouth)
Cisco Analog voice network interface card NIM-2FXS
Cisco Analog voice network interface card NIM-2FXS/4FXO
NIM-2CE1T1-PRI
NIM-1MFT-T1/E1
NIM-4E/M
NIM-2FXS
NIM-2FXS/4FXO
SFPs for On-Board GE Ports
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Cisco GLC-ZX-SMD 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, DOM
Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
GLC-LH-SMD
GLC-ZX-SMD
GLC-SX-MMD

مقایسه روتر سیسکو ISR4321-SEC/K9 با روتر سیسکو ISR4321/K9:

 

  Comparison
ISR4321-SEC/K9ISR4321/K9Models
Security BundleNoneBundle
50Mbps to 100 Mbps50Mbps to 100 MbpsAggregate Throughput
22Total onboard WAN or LAN 10/100/1000 ports
22RJ-45-based ports

مشخصات فنی روتر سیسکو مدل ISR4321-SEC/K9:

 

 Specifications
Cisco ISR4321/K9 with Security BundleType
50Mbps to 100MbpsAggregate Throughput
2Total onboard WAN or LAN 10/100/1000 ports
2RJ-45-based ports
1SFP-based ports
0Enhanced service-module slots
0Doublewide service-module slots
2NIM slots
Yes(OIR (all I/O modules
1Onboard ISC slot
4GBDefault memory double-data-rate 3 (DDR3) error-correction-code (ECC) DRAM (Combined control/services/data planes)
8GBMaximum memory DDR3 ECC DRAM (Combined control/services/data planes)
-(Default memory DDR3 ECC DRAM (data plane
-(Maximum memory DDR3 ECC DRAM (data plane
-(Default memory DDR3 ECC DRAM (control/services plane
-(Maximum memory DDR3 ECC DRAM (control/services plane
4GBDefault flash memory
8GBMaximum flash memory
1(External USB 2.0 slots (type A
1(USB console port -type B mini (up to 115.2 kbps
1(Serial console port - RJ45 (up to 115.2 kbps
1(Serial auxiliary port - RJ45 (up to 115.2 kbps
External: AC and PoEPower-supply options
-Redundant power supply
100to 240 VAC autorangingAC input voltage
47to 63 HzAC input frequency
1.5to 0.6A(AC input current range, AC power supply (maximum
90 A peak and less than 3 Arms per half cycleAC input surge current
36(Typical power (no modules) (watts
125(Maximum power with AC power supply (watts
260(Maximum power with PoE power supply (platform only) (watts
120Maximum endpoint PoE power available from PoE power supply (watts)

 

محصول پیشنهادی مستر شبکه : روتر سیسکو مدل 828.

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

ISR4321-SEC/K9

پورت های ارتباطی

Gigabit Ethernet Interface
Mini-USB Type B
USB Type A
پورت AUX جهت Management
پورت MGMT
پورت کنسول RJ-45 جهت Management

تعداد Interface

2Port

حافظه رم

4GB

حافظه فلش

4GB

کارت ها و ماژول های قابل نصب

CWDM-SFP-1470
CWDM-SFP-1490
CWDM-SFP-1510
CWDM-SFP-1530
CWDM-SFP-1550
CWDM-SFP-1570
CWDM-SFP-1590
CWDM-SFP-1610
DWDM-SFP-3033
DWDM-SFP-3112
DWDM-SFP-3190
DWDM-SFP-3268
DWDM-SFP-3425
DWDM-SFP-3504
DWDM-SFP-3582
DWDM-SFP-3661
DWDM-SFP-3819
DWDM-SFP-3898
DWDM-SFP-3977
DWDM-SFP-4056
DWDM-SFP-4214
DWDM-SFP-4294
DWDM-SFP-4373
DWDM-SFP-4453
DWDM-SFP-4612
DWDM-SFP-4692
DWDM-SFP-4772
DWDM-SFP-4851
DWDM-SFP-5012
DWDM-SFP-5092
DWDM-SFP-5172
DWDM-SFP-5252
DWDM-SFP-5413
DWDM-SFP-5494
DWDM-SFP-5575
DWDM-SFP-5655
DWDM-SFP-5817
DWDM-SFP-5898
DWDM-SFP-5979
DWDM-SFP-6061
GLC-BX-D
GLC-BX-U
GLC-BX40-D-I
GLC-BX40-U-I
GLC-BX80-D-I
GLC-BX80-U-I
GLC-EX-SMD
GLC-FE-100BX-D
GLC-FE-100BX-U
GLC-FE-100EX
GLC-FE-100FX
GLC-FE-100LX
GLC-FE-100ZX
GLC-GE-100FX
GLC-LH-SM
GLC-LH-SMD
GLC-T
GLC-TE
GLC-ZX-SM
GLC-ZX-SMD
NIM-16A
NIM-1CE1T1-PRI
NIM-1GE-CU-SFP
NIM-1T
NIM-24A
NIM-2BRI-NT/TE
NIM-2FXO
NIM-2FXS/4FXOP
NIM-2FXSP
NIM-2GE-CU-SFP
NIM-2MFT-T1/E1
NIM-2T
NIM-4BRI-NT/TE
NIM-4FXO
NIM-4FXS
NIM-4FXSP
NIM-4G-LTE-GA
NIM-4G-LTE-LA
NIM-4G-LTE-NA
NIM-4G-LTE-ST
NIM-4G-LTE-VZ
NIM-4MFT-T1/E1
NIM-8CE1T1-PRI
NIM-ES2-4
NIM-ES2-8
NIM-ES2-8-P
NIM-LTEA-EA
NIM-LTEA-LA
NIM-SSD
NIM-VA-B
NIM-VAB-A
NIM-VAB-M
PVDM4-128
PVDM4-256
PVDM4-32
PVDM4-64
SFP-GE-S
SFP-GE-T
SSD-MSATA-200G
SSD-SATA-200G
SSD-SATA-400G
SSD-SATA-800G
UCS-EN140N-M2/K9
GLC-SX-MM
GLC-SX-MMD
NIM-1MFT-T1/E1
NIM-2CE1T1-PRI
NIM-2FXS
NIM-2FXS/4FXO
NIM-4E/M

توان دستگاه

125W

توان POE

120W

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

ابعاد دستگاه
  • Depth : 29.4cm
  • Width : 36.9cm
  • Height : 4.4cm
وزن

5kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روتر سیسکو مدل ISR4321-SEC/K9”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 11 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.