فیلتر محصولات

فیلتر محصولات نمایش 1 - 24 از 1722 نتایج
برند
نوع محصول
قابلیت نصب در رک
قیمت

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24TC-L

۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان
نوع پورت

Fast Ethernet – 10/100 (100Mbps)

تعداد پورت شبکه

24Port

ظرفیت سوئیچ

16Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

6.5Mpps

قابلیت POE

ندارد

قابلیت stack

ندارد

حافظه رم

64MB

نوع لایسنس

LAN Base

قابلیت نصب در رک

دارد

گارانتی

18 ماه گارانتی مسترشبکه

ابعاد دستگاه

Height : 4.39cm, Width : 44.4cm, Depth : 23.6cm

وزن

9.19Kg

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-T

۷۰۰,۰۰۰ تومان
سرعت انتقال داده

1Gbps

نوع کانکتور

RJ-45

نوع کابل

Ethernet 1000Base-T

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

100m

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه

Depth : 7.11cm, Height : 1.5cm, Width : 1.27cm

اکسس پوینت سیسکو مدل AIR-CAP2602I-A-K9

۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد و نوع پورت ها

1×پورت کنسول, 1x 10/100/1000 Ethernet ports

محدوده فرکانس

2.4GHz, 5GHz

قدرت آنتن

6dBi

سیستم عامل

Linux

حافظه رم

256MB

حداکثر مصرف برق

15.4W

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

نصب

دیواری, سقفی

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 55 °C, Min Operating Temperature : -20°C

وزن

1.1kg

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR

۵۵۰,۰۰۰ تومان
سرعت انتقال داده

10Gbps

نوع کانکتور

Dual-LC

نوع کابل

MMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

300m

طول موج

850nm

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه

Depth : 5.5cm, Height : 0.7cm, Width : 1.27cm

وزن

0.05kg

رم سرور اچ پی مدل PC3-12800R 16GB

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
سرعت رم

DDR3-1600

ولتاژ

1.35v

استاندارد ها

DDR3-1600/PC3-12800

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

وزن

0.45kg

ERROR CHECKING

ECC

PIN COUNT

240-pin

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-24TC-L

۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
نوع سوئیچ شبکه

مدیریتی

سری سوئیچ سیسکو

سری 2960

لایه عملکرد

لایه 2

نرخ ارسال پکتهای دیتا

35.7Mpps

ظرفیت سوئیچ

32Gbps

نوع پورت

Gigabit Ethernet – 10/100/1000 (1Gbps)

تعداد پورت شبکه

20Port

قابلیت POE

ندارد

قابلیت stack

ندارد

حافظه رم

64MB

حافظه فلش

32MB

نوع لایسنس

LAN Base

قابلیت نصب در رک

دارد

گارانتی

18 ماه گارانتی مسترشبکه

ابعاد دستگاه

Depth: 32.7cm, height: 4.3cm, Width : 44.4cm

وزن

4.5kg

نوع محصول

ریفر

آی پی فون یالینک مدل SIP-T30P

۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
تعداد و نوع پورت ها

1x handset RJ-9, 2×RJ-45

تعداد خطوط داخلی

1Line

پشتیبانی از کدک

F.726,ILBC, G.723.1, G.711, G.729ab

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 50 °C, Min Operating Temperature : -10 °C

وزن

9.4kg

پچ کورد فیبرنوری نگزنس مدل LC-LC سینگل مد داپلکس 1m

۱۲۰,۰۰۰ تومان
نوع کابل

SMF

نوع کانکتور

LC-LC

متراژ کابل

1m

رنگ

زرد

پچ کورد لگراند مدل Cat6 SFTP 30cm

۴۴,۰۰۰ تومان
نوع کابل

SFTP

نوع کانکتور

RJ-45

متراژ کابل

30cm

رنگ

آبی