سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L


2,350,000 تومان

4 در انبار

ویژگی‌های محصول

  • برند : CISCO
  • دارای 48 پورت گیگابیت اترنت
  • دارای 4 عدد ماژول اسلات SFP
  • دارای پورت USB
  • پشتیبانی از قابلیت FlexStack

 یک سوئیچ لایه دو که دارای  48 پورت10/100/1000   +  4 پورت 1G SFP می باشد و همچنین از ویژگی های LAN Base پشتیبانی می کند.با توجه به طراحی این محصول، آن را برای سازمان‌ها و شعب ادارات در اندازه کوچک مناسب ساخته‌اند،  و به لحاظ قیمت و صرفه اقتصادی جهت پیاده سازی انواع شبکه‌های سیمی با امکانات امنیتی بالا مناسب می‌باشد.

نقد و بررسی : سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L

مشخصات و اطلاعات Cisco switch WS-C2960S-48TS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L ساخت کمپانی سیسکو است و  از خانواده‌ی سری 2960S می‌باشد که دارای Image IOS LAN Base بوده و در لایه Enterprise-Access  مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با توجه به طراحی سوئیچ ، آن را برای سازمان‌ها و شعب ادارات در اندازه کوچک مناسب ساخته‌اند،  و به لحاظ قیمت و صرفه اقتصادی جهت پیاده سازی انواع شبکه‌های سیمی با امکانات امنیتی بالا مناسب می‌باشد.

ویدئو آنباکس unbox سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TS-L در زیر برای شما عزیزان قرار داده شده است:

برای مشاهده ویدئو کامل با کیفیت بیشتر میتوانید از طریق دکمه های زیر ویدئو را در آپارات و یا youtube مشاهده نمایید.

مشاهده ویدئو در Youtube مشاهده ویدئو در آپارات

 

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L :

  • دارای 48 پورت گیگابیت اترنت
  • 4 عدد ماژول اسلات SFP در قسمت UPLink با سرعت 1G
  • پورت USB جهت اتصال کنسول و انتقال فایل
  • پشتیبانی از انواع نرم افزارهای مدیریت، کانفیگ،مانیتورینگ و نگهداری
  • پشتیبانی از قابلیت FlexStack که امکان اتصال 4 سوئیچ از سری 2960

 

قابلیت FlexStack

FlexStack نام تکنولوژی Stacking در سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L  است ، ماژول FlexStack  دارای پارت نامبر (PID 2960S-STACK) می‌باشد که برای سوئیچ‌های سری 2960S  کاربرد دارد، همچنین ماژول FlexStack-Plus دارای پارت نامبر (PID  2960X-STACK) است که برای محصولات سری 2960X  کاربرد دارد. این دو ماژول از نظر ابعاد به یک اندازه نیستند. ماژول FlexStack در قسمت عقب دستگاه سوئیچ Cisco Catalyst2960 متصل می‌‌شود.

 

به هر ماژول این دستگاه دو عدد کابل FlexStack متصل بوده که با استفاده از این کابل‌ها، اعضای فیزیکی stack  یک حلقه را تشیکل می‌دهند و مسیر دیتا Redundant را  برای هر عضو Stack فراهم می‌سازند. FlexStack و FlexStack-Plus دارای انواع کابل Stack مشترک هستند و شما به انواع کابل‌های Stack برای هر دوی آنها نیاز ندارید.هر ماژول Flexstack، دو پورت را پشتیبانی می‌کند. FlexStack و FlexStack-Plus هر دو اختیاری هستند، و با استفاده از متد Hop-by-Hop به انتقال Packet های اترنت در سراسر Stack مبادرت دارند. بسته‌ها  از یک عضو آن به دیگر عضوها از روی لینک Flex Stack عبور کرده و به مقصد خود می‌رسند.

 

سوئیچ‌ها در این تکلنولوژی با استفاده از پروتکل Flexstack ارتباط برقرار می‌کنند. پروتکل آن بر روی هر سوئیچ اجرا می‌شود و اجازه می‌دهد اعضا به‌عنوان یک سوئیچ منطقی رفتار کنند و آن سوئیچ وظیفه مدیریت دیگر اعضاء را بر عهده می‌گیرد  و مواردی چون  دسترسی اعضای Stack، نرم افزار Cisco IOS Image و وضعیت اتصالات هر عضو را بررسی می‌کند.این عمل برای سوئیچ‌های سری 2960S و 2960X و 2960XR یکسان است.  تمام سری 2960 از این پروتکل استفاده و می‌توانند با یکدیگر کار کنند.

 

هر عضو FlexStack این توانایی را دارد که به طور همزمان ترافیک اترنت را بر روی هر دو Line Stack ارسال و دریافت کند، به طور موثر 40 گیگابیت در ثانیه، پهنای باند Stack برای هر عضو 2960X  بوده و 20 گیگابیت در ثانیه، پهنای باند Stack برای هر عضو 2960S   است. هنگامی که دو یا چند عضو 2960X  در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، پهنای باند موثر آن 80 گیگابیت در ثانیه است ، زیرا هر عضو قادر به ارسال و دریافت 40 گیگابیت در ثانیه می‌باشند. این موضوع برای محصولات 2960S  هم به همین شکل بوده و پهنای باند موثر40 گیگابیت در ثانیه می‌باشند، زیرا چندین عضو همزمان  20Gpbsدریافت و ارسال می کنند.

 

FlexStack سری 2960

تمام مدل‌های 2960 پروتکل FlexStack را اجرا می‌نمایند و به آنها اجازه می‌دهد در یک Stack کنار یکدیگر قرار بگیرند. به استثنا سری2960XR  که به همراه 2960X  و2960S  در یک Stack قرار نمی‌‎گیرد، زیرا سری 2960XR  دارای IOS Image IP Lite است و با ویژگی IOS Image LAN Base که در سری 2960X  تنظیم شده است سازگار نیست.

هنگامی که اعضای 2960X  و 2960S  با یکدیگر در یک استک قرار داده می‌‌شوند، تمام اعضا (حتی اعضای 2960x) به قابلیت های FlexStack رسیده است. استفاده از سری های مختلف در مدل های 2960 حداکثر تعداد عضو را به 4 و پهنای باند20Gbps  برای هر عضو و پنهای باند 40 Gbps  در هر دو Line Stack محدود می‌کند. ماژول Stack FlexStack دارای قابلیت Hot-Swappable است یعنی می‌تواند ماژول را به هر سوئیچ 2960S  که دارای IOS سیسکو LAN Base است اضافه کنید. سوئیچ متصل به استک می‌‌تواند به صورت خودکار به Stack cisco IOS ارتقا یابد و به صورت شفاف و بدون نیاز به مداخله اضافی به آن متصل شود.

 

Cisco FlexStack و نرم افزار IOS سیسکو یک Satck درست را فراهم می‌کند و تمام سوئیچ ها در آن به صورت یک واحد عمل می‌کنند، سطح اطلاعات یکسان، کانفیگ یکسان و یک آدرس IP برای مدیریت سوئیچ را ارئه می‌دهد.

نکته : توجه داشته باشید که قبل از جدا کردن ماژول FlexStack از فعالیت سوئیچ در Stack باید ویژگی Cross-Stack غیرفعال شده باشد.

جهت راهنمای استفاده از سوئیچ های سیسکو 2960 می توانید به لینک قرار داده شده مراجعه نمایید.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L

  1. دکمه Mode
  2. 48 پورت گیگابیت اترنت 10/100/1000
  3. اسلات ماژول SFP
  4. پورت اترنت جهت مدیریت
  5. پورت کنسول RJ-45
  6. پورت MiniUSB نوع B
  7. پورت USB نوع A

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L

  1. ماژول Stack
  2. محفظه Fan
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC Power

 

قطعات جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L

 

مشخصات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L

 

مشخصات فنی :

برند

CISCO

مدل محصول

WS-C2960S-48TS-L

لایه عملکرد

لایه 2

ظرفیت سوییچ

176Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

77.4Mpps

حافظه رم

128MB

حافظه فلش

64MB

پورت 10/100

پورت 10/100/1000

48 پورت اترنت

پورت SFP

4x1G SFP

پورت uplinks

4 SFP ports

پورت کنسول

1xRJ45 Console Port

تعداد پورت POE

توان POE

توان مصرفی

50W

حداکثر تعداد stack

4

استاندارد ها

IEEE 802.1x, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3 10BASE-T specification, IEEE 802.3u 100BASE-TX specification, IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification, 100IEEE 802.3z 1000BASE-X specification, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, 100BASE – FX (SFP), 1000BASE – LX/LH (SFP), 100BASE-BX (SFP), 100BASE-LX (SFP), 1000BASE-CWDM SFP 1470 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1490 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1510 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1550 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1570 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1590 nm, 1000BASE-CWDM SFP 1610 nm, 10GBASE-LR (SFP+), 10GBASE-SR (SFP+), 10GBASE-LRM (SFP+), 10GBASE-CX1 (SFP+), 1000BASE-ZX (SFP)

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

گارانتی

گارانتی نقره ای یک ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70°C, Min Operating temperature : -25°C

سایز
  • Width :44.5cm
  • Height :4.5cm
  • Depth :30cm
وزن

4.8Kg

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه