سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L

دارای 48 پورت 10/100/1000

دارای 4 عدد اسلات ماژول SFP

دارای لایه عملکرد 2

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L

دارای 48 پورت 10/100/1000

دارای 4 عدد اسلات ماژول SFP

دارای لایه عملکرد 2

دسته:
برند :

فقط 2 عدد در انبار موجود است

4,840,000 تومان

یک سوئیچ لایه دو که دارای 48 پورت 10/100/1000 و 4 پورت 1G SFP می باشد که از ویژگی های سیستم عامل LAN Base پشتیبانی می کند. با توجه به طراحی این محصول، برای سازمان‌ها و شعب ادارات در اندازه کوچک مناسب می باشد و به لحاظ قیمت و صرفه اقتصادی جهت پیاده سازی انواع شبکه‌های سیمی با امکانات امنیتی بالا مناسب می‌باشد.

مشخصات و اطلاعات Cisco switch WS-C2960S-48TS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L ساخت کمپانی سیسکو است و  از سری 2960S می‌باشد که دارای سیستم عامل Image IOS LAN Base بوده و در لایه Enterprise-Access مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با توجه به طراحی سوئیچ، برای سازمان‌ها و شعب ادارات در اندازه کوچک مناسب می باشد و به لحاظ قیمت و صرفه اقتصادی جهت پیاده سازی انواع شبکه‌های سیمی با امکانات امنیتی بالا نیز مناسب است.

 

ویدئو آنباکس (unbox) سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48TS-L در زیر برای شما عزیزان قرار داده شده است :

 

 

برای مشاهده ویدئو کامل با کیفیت بیشتر میتوانید از طریق دکمه های زیر ویدئو را در آپارات و یا youtube مشاهده نمایید.

مشاهده ویدئو در Youtube مشاهده ویدئو در آپارات

 

اساس نامگذاری در سوئیچ های سیسکو

ویژگی‌های سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L:

  • دارای 48 پورت گیگابیت اترنت
  • 4 عدد اسلات ماژول SFP در قسمت UPLink با سرعت 1G
  • پورت USB جهت اتصال کنسول و انتقال فایل
  • پشتیبانی از انواع نرم افزارهای مدیریت، کانفیگ، مانیتورینگ و نگهداری
  • پشتیبانی از قابلیت FlexStack که امکان اتصال 4 سوئیچ از سری 2960S را می دهد.

 

قابلیت FlexStack:

FlexStack نام تکنولوژی Stacking در سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L است، ماژول FlexStack دارای پارت نامبر (PID 2960S-STACK) می‌باشد که برای سوئیچ‌های سری 2960S کاربرد دارد، همچنین ماژول FlexStack-Plus دارای پارت نامبر (PID 2960X-STACK) است که برای محصولات سری 2960X کاربرد دارد. این دو ماژول از نظر ابعاد به یک اندازه نیستند. ماژول FlexStack در قسمت عقب دستگاه سوئیچ Cisco Catalyst2960 متصل می‌‌شود.

به هر ماژول این دستگاه دو عدد کابل FlexStack متصل بوده که با استفاده از این کابل‌ها، اعضای فیزیکی stack یک حلقه را تشیکل می‌دهند و مسیر دیتا Redundant را برای هر عضو Stack فراهم می‌سازند. FlexStack و FlexStack-Plus دارای انواع کابل Stack مشترک هستند و شما به انواع کابل‌های Stack برای هر دوی آنها نیاز ندارید. هر ماژول Flexstack دارای دو پورت می باشد. FlexStack و FlexStack-Plus هر دو اختیاری هستند، و با استفاده از متد Hop-by-Hop به انتقال Packet های اترنت در سراسر Stack می پردازند. بسته‌ها با عبور از لینک Flex Stack از یک عضو به دیگر عضوها می روند و در نهایت به مقصد خود می‌رسند.

سوئیچ‌ها در این تکنولوژی با استفاده از پروتکل Flexstack ارتباط برقرار می‌کنند. پروتکل آن بر روی هر سوئیچ اجرا می‌شود و اجازه می‌دهد اعضا به‌ عنوان یک سوئیچ منطقی رفتار کنند و آن سوئیچ وظیفه مدیریت دیگر اعضا را بر عهده می‌گیرد و مواردی چون دسترسی اعضای Stack، نرم افزار Cisco IOS و وضعیت اتصالات هر عضو را بررسی می‌کند. این عمل برای سوئیچ‌های سری 2960S و 2960X و 2960XR یکسان است. تمام سری 2960 از این پروتکل استفاده و می‌توانند با یکدیگر کار کنند.

هر عضو FlexStack این توانایی را دارد که به طور همزمان ترافیک اترنت را بر روی هر دو Line Stack ارسال و دریافت کند، به طور موثر 40 گیگابیت در ثانیه، پهنای باند Stack برای هر عضو 2960X بوده و 20 گیگابیت در ثانیه، پهنای باند Stack برای هر عضو 2960S است. هنگامی که دو یا چند عضو 2960X در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند، پهنای باند موثر آن 80 گیگابیت در ثانیه است، زیرا هر عضو قادر به ارسال و دریافت 40 گیگابیت در ثانیه می‌باشند. این موضوع برای محصولات 2960S هم به همین شکل بوده و دارای پهنای باند موثر 40 گیگابیت در ثانیه می‌باشند، زیرا چندین عضو همزمان 20Gpbs دریافت و ارسال می کنند.

 

FlexStack سری 2960:

تمام مدل‌های 2960 پروتکل FlexStack را اجرا می‌نمایند و به سوئیچ ها اجازه می‌دهد در یک Stack کنار یکدیگر قرار بگیرند به استثنای سری 2960XR که به همراه 2960X و 2960S در یک Stack قرار نمی‌‎گیرد، زیرا سری 2960XR دارای IOS Image IP Lite است و با ویژگی IOS Image LAN Base که در سری 2960X تنظیم شده است سازگار نیست.

هنگامی که اعضای 2960X و 2960S با یکدیگر در یک استک قرار داده می‌‌شوند، تمام اعضا (حتی اعضای 2960x) به قابلیت های FlexStack رسیده اند. استفاده از سری های مختلف در مدل های 2960 حداکثر تعداد عضو را به 4 و پهنای باند 20Gbps برای هر عضو و پنهای باند 40Gbps را در هر دو Line Stack محدود می‌کند. ماژول استکینگ FlexStack دارای قابلیت Hot-Swappable است یعنی می‌تواند ماژول را به هر سوئیچ 2960S که دارای IOS LAN Base است اضافه کنید. سوئیچ متصل به استک می‌‌تواند به صورت خودکار به  IOS استک ارتقا یابد و به صورت شفاف و بدون نیاز به مداخله اضافی به آن متصل شود.

نکته : توجه داشته باشید که قبل از جدا کردن ماژول FlexStack از سوئیچ فعال در Stack، باید ویژگی Cross-Stack غیرفعال شده باشد.

جهت راهنمای استفاده از سوئیچ های سیسکو 2960 می توانید به لینک قرار داده شده مراجعه نمایید.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L

 

  1. دکمه Mode
  2. 48 پورت گیگابیت اترنت 10/100/1000
  3. 4 اسلات ماژول SFP
  4. پورت اترنت جهت مدیریت
  5. پورت کنسول RJ-45
  6. پورت MiniUSB نوع B
  7. پورت USB نوع A

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L

 

  1. محفظه ماژول Stack (اختیاری)
  2. محفظه Fan
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC Power

 

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L:

 

DescriptionModel
Catalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN BaseC2960S-STACK
GE SFP, LC connector LX/LH transceiverGLC-LH-SM
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45

 

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L:

 

 General Specifications
CiscoManufacturer
WS-C2960S-48TS-LProduct ID
Cisco CAT2960S Stack 48 Gige-4 x SFP LAN BaseProduct Description
Ethernet SwitchProduct Type
48Number of Ports
77.4MppsForwarding/Filtering Rate
176GbpsSwitching Throughput
4Number of Expansion Slots
(4 Total) SFP (mini-GBIC)Expansion Slots
2Layer Support
YesManageable
IEEE 802.1p QoS
DHCP
IEEE 802.1Q VLAN
CLI
CiscoWorks LAN Management Solution
SNMPv3
Syslog
Management
128MBStandard Memory
DRAMMemory Technology
64MBFlash Memory
Cisco IOSOperating System
Power SupplyPower Source
YesRedundant Power Supply
1UCompatible Rack Unit
Rack-mountableForm Factor
1.75" Height x 17.50" Width x 11.80" DepthDimensions
10.50lbWeight (Approximate)

 

محصولات پیشنهادی مستر شبکه:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-24TC-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24PS-L

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960S-48TS-L

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

1Gbps, Ethernet

تعداد پورت

48Port

نوع Uplinks

SFP

تعداد Uplinks

4Port

ظرفیت سوئیچ

176Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

77.4Mpps

حافظه رم

128MB

حافظه فلش

64MB

قابلیت stack

4

پورت کنسول

Mini-USB Type B, RJ45

توان مصرفی

52W

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 30cm
  • Height : 4.5cm
  • Width : 44.5cm
وزن

4.8kg

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + نوزده =

1 دیدگاه برای سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L

  1. توسط سهیل در تاریخ

    با سلام میخواستم بدونم دستگاه های ریفر خط و خش دارن؟ آیا دستگاه هایی هستن که قبلا تو شرکت های دیگه ازشون استفاده شده و درواقع دست دوم هستن؟

    • توسط m.afkhami در تاریخ

      سلام
      همانطور که در فیلم مشاهده می کنید ریفرهای شرکت مسترشبکه به هیچ وجه خط و خش ندارند اما در رابطه با سایر شرکت ها نمی تونیم نظری بدیم در رابطه با دست دوم بودن، دست دوم هایی هستند که کاملا بازسازی شده اند.