سبد خرید 0
هنوز هیچ محصولی به سبد خرید شما اضافه نشده است

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

۲,۶۸۰,۰۰۰ تومان

2 در انبار

ویژگی های محصول

دارای 24 پورت 10/100/1000
دارای چهار اسلات ماژول SFP در قسمت Uplink با سرعت 1G
عدم پشتیبانی از قابلیت POE

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L از سیستم عامل Image IOS LAN Base پشتیبانی می کند و مناسب برای سازمان ها و دفاتر شعب کوچک می باشد.

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L از جمله سوئیچ های سری 2960S سیسکو می باشد که از سیستم عامل Image IOS LAN Base پشتیبانی می کند و در لایه Access مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول مناسب برای سازمان ها و دفاتر شعب کوچک می باشد و برای پیاده سازی انواع شبکه های سیمی با امکانات امنیتی بالا مناسب می باشد.

 

ویدئو آنباکس unbox سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TS-L در زیر برای شما عزیزان قرار داده شده است:

برای مشاهده ویدئوی کامل با کیفیت بیشتر میتوانید از طریق دکمه های زیر ویدئو را در آپارات و یا youtube مشاهده نمایید.

 

مشاهده ویدئو در Youtube مشاهده ویدئو در آپارات

 

اساس نامگذاری در سوئیچ های سیسکو

 

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L:

  • دارای 24 پورت 10/100/1000
  • دارای چهار اسلات ماژول SFP در قسمت Uplink با سرعت 1G
  • یک پورت اترنت جهت مدیریت سوئیچ
  • پورت USB جهت اتصال کنسول و انتقال فایل
  • پشتیبانی از انواع نرم افزارهای مدیریت، کانفیگ، مانیتورینگ و نگهداری
  • پشتیبانی از قابلیت FlexStack که امکان اتصال 4 سوئیچ از سری 2960 را برای شما فراهم می سازد.

 

 WS-C2960S-24TS-L
Rack-mountable - 1UEnclosure Type
LAN BaseFeature Set
Four 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP)Uplink Interfaces
24×Ethernet 10/100/1000 portsDownlink Ports
1 (total)/1 (free) xStacking ModuleExpansion Slot(s)
176GbpsSwitching capacity
41.7MppsForwarding performance (64-byte packet size)
128MBDRAM
64MBFlash Memory
4.5cm×44.5cm×3cmDimensions
9.19KgPackage Weight

 

– قابلیت FlexStack:

FlexStack نام تکنولوژی Stacking در سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L می باشد، ماژول FlexStack دارای پارت نامبر (PID:2960S-STACK) بوده که برای دستگاه های سری 2960S کاربرد دارد و ماژول FlexStack-Plus دارای پارت نامبر (PID: 2960X-STACK) است که برای محصولات سری 2960X کاربرد دارد. این دو ماژول از نظر اندازه با یکدیگر متفاوت هستند. ماژول FlexStack در پنل پشت سوئیچ های سری Cisco Catalyst2960 متصل می‌ شود.

به هر ماژول، دو عدد کابل FlexStack متصل بوده که با استفاده از این کابل ها، اعضای فیزیکی stack یک حلقه را تشکل می دهند و مسیر دیتای Redundant را برای هر عضو Stack فراهم می کنند. قابلیت FlexStack و FlexStack-Plus دارای انواع کابل Stack مشترک هستند و شما به انواع کابل های Stack برای هر دوی آنها نیاز ندارید. هر ماژول Flexstack از دو پورت پشتیبانی می کند. FlexStack و FlexStack-Plus هر دو اختیاری هستند و با استفاده از متد Hop-by-Hop به انتقال Packet های اترنت در سراسر Stack می پردازند. بسته ها از یک عضو به دیگر عضوها از طریق لینک Flex Stack عبور می کنند تا به مقصد خود برسند.

سوئیچ ها در این تکنولوژی با استفاده از پروتکل Flexstack ارتباط برقرار می کنند. این پروتکل بر روی هر سوئیچی اجرا شود و اجازه می دهد اعضا به عنوان یک سوئیچ منطقی رفتار کنند. سوئیچ  مستر وظیفه مدیریت دیگر اعضاء را بر عهده دارد و مواردی چون دسترسی اعضای Stack، سیستم عامل Cisco IOS Image و وضعیت اتصالات هر عضو را بررسی می کند. این عمل برای سوئیچ های سری 2960S ،2960X و 2960XR یکسان می باشد. تمام سوئیچ های سری 2960 از این پروتکل استفاده می کنند و می توانند با یکدیگر کار کنند.

هر عضو FlexStack می تواند به طور همزمان ترافیک اترنت را بر روی هر دو Line Stack ارسال و دریافت کند. پهنای باند Stack برای هر سوئیچ سری 2960X برابر با 40 گیگابیت در ثانیه است و پهنای باند Stack برای هر سوئیچ 2960S برابر با 20 گیگابیت در ثانیه می باشد. هنگامی که دو یا چند سوئیچ سری 2960X در کنار یکدیگر قرار می گیرند، پهنای باند مؤثر آن 80 گیگابیت در ثانیه می شود، زیرا هر عضو قادر به ارسال و دریافت 40 گیگابیت در ثانیه خواهد بود. این موضوع برای سوئیچ های سری 2960S هم به همین شکل بوده و دارای پهنای باند مؤثر 40 گیگابیت در ثانیه است، زیرا چندین عضو به طور همزمان 20Gbps دریافت و ارسال می کنند.

 

– FlexStack در سوئیچ های سری 2960:

بعضی از مدل های سوئیچ های سری 2960 پروتکل FlexStack را اجرا می کنند و به دستگاه ها اجازه می دهد در یک Stack کنار یکدیگر قرار بگیرند. به استثناء سوئیچ های سری 2960XR که به همراه سوئیچ های سری 2960X و 2960S در یک Stack قرار نمی گیرد، زیرا سوئیچ هاس سری 2960XR دارای سیستم عامل  IOS Image IP Lite هستند و با ویژگی های سیستم عامل IOS Image LAN Base که در سوئیچ های سری 2960X تنظیم شده است، سازگار نمی باشند.

هنگامی که اعضای 2960X و 2960S با یکدیگر در یک استک قرار داده می‌ شوند، تمام اعضا (حتی اعضای 2960X) دارای قابلیت های FlexStack می باشند. ماژول FlexStack دارای قابلیت Hot-Swappable است یعنی می توانید ماژول را به هر سوئیچ 2960S که دارای سیستم عامل LAN Base است، اضافه کنید. هر سوئیچ متصل به استک (عضو استک) می‌ تواند به صورت خودکار به سیستم عامل Cisco IOS ارتقاء پیدا کند.

ماژول Cisco FlexStack و نرم افزار IOS سیسکو یک Satck واقعی را ارائه می کنند که تمام سوئیچ های در آن به صورت یک واحد عمل می کنند، سطح اطلاعات یکسان، کانفیگ یکسان و یک آدرس IP برای مدیریت همه سوئیچ ها ارائه شده است.

نکته: توجه داشته باشید که قبل از جدا کردن ماژول FlexStack از سوئیچ فعال در Stack، باید ویژگی Cross-Stack غیرفعال شود.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

 

  1. دکمه Mode
  2. فضای LED
  3. 24 پورت 10/100/1000
  4. 4 اسلات ماژول SFP
  5. پورت USB Type A
  6. پورت mini-USB Type B (پورت کنسول) 
  7. پورت کنسول RJ-45 
  8. پورت اترنت جهت Management

 

معرفی پورت SFP و کاربرد آن

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

 

  1. پوشش محافظ ماژول اسلات Stacking
  2. محفظه فن
  3. کانکتور RPS 
  4. کانکتور AC Power

 

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L:

 

DescriptionModels
Catalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN BaseC2960S-STACK
GE SFP, LC connector LX/LH transceiverGLC-LH-SM
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45

 

امکان استفاده از لوازم جانبی ذکر شده در جدول، بنابر نیاز مشتری، بر روی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L قابل استفاده می‌باشد. لازم به ذکر است همه موارد تجهیزات فوق، همراه دستگاه نمی‌باشند و لازم است به صورت جداگانه خریداری شود.

 

مقایسه سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L با موارد مشابه:

 

از محصولات مشابه سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L می توان به سوئیچ WS-C2960S-24TD-L اشاره کرد که تنها تفاوت آن ها در قسمت Uplink است که قابلیت انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد و به شما امکان استفاده از دو ماژول SFP+/SFP را می دهد که به ترتیب سرعت های 10G/1G را فراهم می سازد. سوئیچ WS-C2960S-24TS-L از نظر ظرفیت سوئیچ دارای پنهای باند کمتری، در حدود 50Gbps است و از لحاظ قیمت نسبت به سوئیچ WS-C2960S-24TD-L ارزان تر است، همچنین این دستگاه برای کسب و کارهای کوچک مناسب می باشد.

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L:

 

 Specifications
General Information
CiscoManufacturer
WS-C2960S-24TS-LProduct ID
Cisco CAT2960S Stack 24 Gige - 4xSFP LAN BaseProduct Description
Ethernet SwitchProduct Type
Interfaces/Ports
24Number of Ports
YesGigabit Ethernet Port
24xRJ-45 10/100/1000Base-T Network LANInterfaces/Ports
Media & Performance
41.7MppsForwarding/Filtering Rate
176GbpsSwitching Throughput
I/O Expansions
5Number of Expansion Slots
(4 Total) SFP (mini-GBIC) Uplink
(1 Total) Stacking Module
Expansion Slots
Network & Communication
2Layer Support
Management & Protocols
YesManageable
DHCP
QoS VLAN
SNMP v1, v2, v3
Syslog CLI RMON
CiscoWorks LAN Management Solution
Management
Memory
128MBStandard Memory
DRAMMemory Technology
64MBFlash Memory
Software
Cisco IOSOperating System
Power Description
110V AC
220V AC
Input Voltage
100V AC to 240 V ACInput Voltage Range
Power SupplyPower Source
YesRedundant Power Supply
Physical Characteristics
1UCompatible Rack Unit
Rack-mountable
Stackable
Form Factor
4.5x44.5x3inchDimensions(HxWxD)
4.5kgWeight (Approximate)

 

محصولات پیشنهادی مستر شبکه:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960C-8PC-L

 سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24TC-S

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960S-24TS-L

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

1Gbps, Ethernet

تعداد پورت

24Port

نوع Uplinks

SFP

تعداد Uplinks

4Port

ظرفیت سوئیچ

176Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

41.7Mpps

حافظه رم

128MB

حافظه فلش

64MB

قابلیت stack

4

پورت کنسول

Mini-USB Type B Console Port, 1xRJ45 Console Port

توان مصرفی

40W

استاندارد ها

100IEEE 802.3z 1000BASE-X specification, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T specification, IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3u 100BASE-TX specification, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 30cm
  • Height : 4.5cm
  • Width : 44.5cm
وزن

4.5kg

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

برگشت به بالا

دوست دارید با یک ویدئو آموزشی تبدیل به خریدار حرفه ای سوئیچ سیسکو شوید؟

شما این پیشنهاد را فقط یک بار مشاهده خواهید کرد پس از دستش ندید همین الان با وارد کردن ایمیل خودتون در کادر زیر اولین قسمت این آموزش رو دریافت کنید