سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L


4,200,000 تومان

قیمت : 4,200,000 تومان

ویژگی‌های محصول

  • برند : CISCO
  • 24 پورت 10/100/1000
  • چهار ماژول اسلات SFP در قسمت Uplink با سرعت 1G
  • فاقد POE
  • دارای قابلیت Stackable
  • دارای سوئیچ مدیریتی لایه 2

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L از سری محصولات 2960S است که دارای Image IOS LAN Base بوده و در لایه Access مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول برای سازمان ها و شعب ادارات در اندازه کوچک طراحی شده و به لحاظ قیمت و صرفه اقتصادی جهت پیاده سازی انواع شبکه های سیمی با امکانات امنیتی بالا مناسب می باشد.

نقد و بررسی : سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L
4 رای 5 (100%)

مشخصات و اطلاعات Cisco switch WS-C2960S-24TS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L از سری محصولات 2960S است که دارای Image IOS LAN Base بوده و در لایه Access مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول برای سازمان ها و شعب ادارات در اندازه کوچک طراحی شده و به لحاظ قیمت و صرفه اقتصادی جهت پیاده سازی انواع شبکه های سیمی با امکانات امنیتی بالا مناسب می باشد.

 

برخی از امکانات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L:

  • دارای 24 پورت گیگابیت اترنت 10/100/1000
  • چهار عدد ماژول اسلات SFP در قسمت Uplink با سرعت 1G
  • یک پورت اترنت جهت مدیریت سوئیچ
  • پورت USB جهت اتصال کنسول و انتقال فایل
  • پشتیبانی از انواع نرم افزارهای مدیریت، کانفیگ، مانیتورینگ و نگهداری
  • پشتیبانی از قابلیت Flex Stack که امکان اتصال 4 سوئیچ از سری 2960 را برای شما فراهم می سازد.

 

قابلیت FlexStack:

FlexStack نام تکنولوژی Stacking در سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L می باشد ، ماژول FlexStack دارای پارت نامبر (PID:2960S-STACK) بوده که برای دستگاه های سری 2960S کاربرد دارد، و ماژول FlexStack-Plus دارای پارت نامبر (PID: 2960X-STACK) است که برای محصولات سری 2960X کاربرد دارد. این دو ماژول از نظر اندازه با یکدیگر متفاوت هستند. ماژول FlexStack در قسمت عقب سوئیچ Cisco Catalyst2960 متصل می‌ شود.

 

به هر ماژول آن دو عدد کابل FlexStack متصل بوده که با استفاده از این کابل ها، اعضای فیزیکی stack یک حلقه را تشکل می دهند و مسیر دیتا Redundant را  برای هر عضو Stack فراهم می کنند. FlexStack و FlexStack-Plus دارای انواع کابل Stack مشترک هستند و شما به انواع کابل های Stack برای هر دوی آنها نیاز ندارید.هر ماژول Flexstack، دو پورت را پشتیبانی می کند. FlexStack و FlexStack-Plus هر دو اختیاری هستند، و با استفاده از متد Hop-by-Hop به انتقال Packet های اترنت در سراسر Stack مبادرت می‌ کنند. بسته های از یک عضو آن به دیگر عضوها از روی لینک Flex Stack عبور می کنند تا به مقصد خود برسند.

 

سوئیچ ها در این تکلنولوژی با استفاده از پروتکل Flexstack ارتباط برقرار می کنند. پروتکل آن بر روی هر سوئیچ اجرا می‌شود و اجازه می دهد اعضا به عنوان یک سویئچ منطقی رفتار کنند و آن سوئیچ وظیفه مدیریت دیگر اعضاء را بر عهده دارد و مواردی چون: دسترسی اعضای Stack، نرم افزار Cisco IOS Image و وضعیت اتصالات هر عضو را بررسی می کند.این عمل برای سوئیچ های سری 2960S و 2960X و 2960XR یکسان است.  تمام سری 2960 از این پروتکل استفاده و می توانند با یکدگیر کار کنند.

 

هر عضو FlexStack می تواند به طور همزمان ترافیک اترنت را بر روی هر دو Line Stack ارسال و دریافت کند، به طور موثر 40 گیگابیت در ثانیه، پهنای باند Stack برای هر عضو 2960X بوده و 20 گیگابیت در ثانیه، پهنای باند Stack برای هر عضو 2960S  است. هنگامی که دو یا چند عضو 2960X در کنار یکدیگر قرار می گیرند، پهنای باند موثر آن 80 گیگابیت در ثانیه می باشد، زیرا هر عضو قادر به ارسال و دریافت 40 گیگابیت در ثانیه خواهد بود. این موضوع برای محصولات 2960S هم به همین شکل بوده و پهنای باند موثر40 گیگابیت در ثانیه است، زیرا چندین عضو همزمان 20Gbps دریافت و ارسال می کنند.

 

FlexStack در سری 2960:

تمام مدل‌های 2960 پروتکل FlexStack را اجرا می کنند و به آنها اجازه می دهد در یک Stack کنار یکدیگر قرار بگیرند. به استثنا سری 2960XR که به همراه 2960X و 2960S در یک Stack قرار نمی گیرد، زیرا سری 2960XR دارای IOS Image IP Lite است و با ویژگی IOS Image LAN Base که در سری 2960X تنظیم شده است سازگار نیست.

 

هنگامی که اعضای 2960X و 2960S با یکدیگر در یک استک قرار داده می‌ شوند، تمام اعضا (حتی اعضای 2960X) به قابلیت های FlexStack رسیده است. استفاده از سری های مختلف در مدل های 2960 حداکثر تعداد عضو را به 4 و پهنای باند 20Gbps برای هر عضو و پنهای باند 40 Gbps در هر دو Line Stack محدود می کند. ماژول Stack FlexStack دارای قابلیت Hot-Swappable است یعنی می تواند ماژول را به هر سوئیچ 2960S که دارای IOS سیسکو LAN Base است اضافه کنید. سوئیچ متصل به استک می‌ تواند به صورت خودکار به Stack cisco IOS ارتقا یابد و به صورت شفاف و بدون مداخله اضافی به آن متصل شود.

 

Cisco FlexStack و نرم افزار IOS سیسکو یک Satck درست را فراهم می کند و تمام سوئیچ ها در آن به صورت یک واحد عمل می کنند، سطح اطلاعات یکسان، کانفیگ یکسان و یک آدرس IP برای مدیریت سوئیچ را ارئه می دهد.

نکته: توجه داشته باشید که قبل از جدا کردن ماژول FlexStack از فعالیت سوئیچ در Stack باید ویژگی Cross-Stack غیرفعال باشد.

 

نگاهی به پنل جلو سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

1- دکمه Mode

2- 24 پورت گیگابیت اترنت 10/100/1000

3- اسلات ماژول SFP

4- پورت اترنت جهت Management

5- RJ-45 کنسول پورت

6- USB mini-Type B (کنسول) پورت

7- پورت USB Type A

 

نگاهی به پنل پشت سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

1- پوشش محافظ ماژول اسلات Stacking

2- محفظه FAN

3- RPS کانکتور

4- AC Power کانکتور

 

قطعات جانبی مدل سوئیچ  WS-C2960S-24TS-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

امکان استفاده از لوازم جانبی ذکر شده در جدول، بنابر نیاز مشتری، بر روی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L  قابل استفاده می‌باشد. لازم به ذکر است همه موارد تجهیزات فوق، همراه دستگاه نمی‌باشند.

 

مقایسه با موارد مشابه:

محصولات مشابه سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L  دیگر می توان به مدل سوئیچ WS-C2960S-24TD-L اشاره کرد که تنها تفاوت آن در قسمت Uplink است که قابلیت انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد و به شما امکان استفاده از دو ماژول  SFP+/SFP که به ترتیب سرعت های 10G/1G را فراهم می سازد، می دهد. مدل سوئیچ WS-C2960S-24TS-S از نظر ظرفیت سوئیچ دارای توانی کمتر در حدود 50Gbps است و هم از لحاظ قیمت نسبت به این محصول ارزان تر است و دارای IOS Image LAN Lite برای کسب و کارهای کوچک است.

مشخصات کلی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L

 

در پایان توجه شما عزیزان را به دیگر محصولات سایت همچون سرور HP ، روتر سیسکو ، تجهیزات پسیو ، و دیگر تجهیزات زیر ساخت شبکه جلب می نماییم.

مشخصات فنی :

پورت 10/100/1000

24 پورت اترنت

پورت SFP

4x1G SFP

استاندارد ها

IEEE 802.1x, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3 10BASE-T specification, IEEE 802.3u 100BASE-TX specification, IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification, 100IEEE 802.3z 1000BASE-X specification, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol

وزن

4.5Kg

سایز
  • 4.5x44.5x30CM
لایه عملکرد

لایه 2

حافظه فلش

64MB

برند

CISCO

حافظه رم

128MB

ظرفیت سوییچ

176Gbps

پورت 10/100

ندارد

تعداد پورت POE

ندارد

توان POE

ندارد

پورت uplinks

4x1G SFP

حداکثر تعداد stack

4

پورت کنسول

1xRJ45 Console Port

نرخ ارسال پکتهای دیتا

41.7Mpps

دمای کارکرد

5ºto45ºC-

مدل محصول

WS-C2960S-24TS-L

توان مصرفی

40W

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه