سبد خرید 0
هنوز هیچ محصولی به سبد خرید شما اضافه نشده است

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L

تماس بگیرید

ویژگی های محصول

دارای 24 پورت 10/100/1000
دارای دو اسلات +Uplink SFP
بدون قابلیت POE

از سری محصولات 2960S است که به‌عنوان سوئیچ مدیریتی لایه 2 مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. این محصول برای کسب‌ و کارهای جدید، بازارهای متوسط و شعب ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات و اطلاعات Cisco switch WS-C2960S-24TD-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L از سری محصولات 2960S است که به‌عنوان سوئیچ مدیریتی لایه 2 مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. این محصول برای کسب‌ و کارهای جدید، بازارهای متوسط و شعب ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این سوئیچ از تکنولوژی‌هایی چون Spanning Tree که جهت انتقال صحیح بسته ها به مقصد و QOS که جهت اولویت بندی و طبقه‌بندی ترافیک مورد نظر است، پشتیبانی می‌کند. این سوئیچ با مزیت‌هایی چون کانفیگ اتوماتیک پورت براساس دستگاه‌های متصل به آن، پایداری و مقاومت بالا، پشتیبانی از انواع نرم افزارهای مدیریتی، مانیتورینگ با امنیت بالا و قیمت متعادل، برای شبکه‌های گوناگون مناسب می باشد.

(QoS (Quality of service یا کیفیت خدمات سرویس چیست؟

 

 

 WS-C2960S-24TD-L
Rack-mountable - 1UEnclosure Type
LAN BaseFeature Set
2x10 Gigabit SFP+ or 2x1 Gigabit SFP+Uplink Interfaces
24×Ethernet 10/100/1000 portsDownlink Ports
1 (total) / 1 (free) x Stacking ModuleExpansion Slot(s)
176GbpsSwitching capacity
65.5MppsForwarding performance (64-byte packet size)
128MBDRAM
64MB FlashFlash Memory
44.5cm×30cm×4.5cmDimensions
4.3KgPackage Weight

 

برخی از امکانات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L:

  • 24 پورت گیگابیت اترنت بر روی این سوئیچ سیسکو به صورت Fix Configuration 
  • 2 اسلات ماژول دو منظوره در قسمت Uplink جهت استفاده از ماژول‌های +SFP و SFP که به ترتیب سرعت‌های 10G و 1G را برای شما فراهم می‌‌کنند و برای ارائه انعطاف پذیری اجازه می‌دهد تا دو نوع Uplink استفاده شود.
  • یک پورت USB mini Type B علاوه بر پورت کنسول، جهت Management سوئیچ سیسکو در اختیار شما قرار داده شده است.
  • پشتیبانی از قابلیت Cisco FlexStack Stacking که امکان اتصال چهار سوئیچ سیسکو از سری 2960S را جهت بهره مندی از افزایش پهنای باند سوئیچ، Redundancy و راحتی و سادگی در اعمال کانفیگ و تغییرات کانفیگ سوئیچ‌ها به صورت همزمان و یکسان در کمترین زمان ممکن ارائه می‌کند.
  • همچنین این سوئیچ سیسکو دارای Image IOS LAN Base، ظرفیت سوئیچ 176Gbps، پهنای باند ارسال 88Gbps و نرخ ارسال 65.5Mpps است. از ایرادات این مدل سوئیچ Cisco WS-C2960S-24TD-L می‌ توان به عدم پشتیبانی از قابلیت POE اشاره نمود.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L:

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L:

 

  1. دکمه Mode
  2. 24 پورت گیگابیت اترنت 10/100/1000
  3. 2 تا اسلات ماژول +10G)SFP)
  4. پورت اترنت جهت Management
  5. پورت کنسول RJ-45
  6. USB mini-Type B (کنسول)
  7. پورت USB Type A

اتصال پورت های SFP و RJ45 در سوئیچ ها

 

نگاهی به پنل پشت سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L:

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L:

 

  1. پوشش محافظ ماژول Stacking
  2. محفظه FAN
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC Power

 

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L:

 

DescriptionModels
Catalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN BaseC2960S-STACK
GE SFP, LC connector LX/LH transceiverGLC-LH-SM
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45

 

امکان استفاده از لوازم جانبی ذکر شده در جدول، بنابر نیاز مشتری، بر روی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است همه موارد تجهیزات فوق همراه دستگاه نمی‌باشند.

 

مقایسه سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L با موارد مشابه:

 

WS-C2960S-24PD-LWS-C2960S-24TD-LModels
YesNoPoE Available
24 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports FP)24 × Ethernet 10/100/1000 ports FP)Ports
176Gbps176GbpsSwitching Capacity
2 x 10G SFP+ or 2 x 1G SFP+2 x 10G SFP+ or 2 x 1G SFP+Uplinks
LAN BaseLAN BaseFeature Set
YesYesStackable

 

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L:

 

 WS-C2960S-24TD-L
General Information
Switch - 24 ports - ManagedDevice Type
Rack-mountable - 1UEnclosure Type
24 x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit SFP+Ports
-Power Over Ethernet (PoE)
Switching capacity : 176 Gbps
Forwarding performance (64-byte packet size) : 65.5 Mpps
Performance
8K entriesMAC Address Table Size
SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSHRemote Management Protocol
SSL
Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS+
Encryption Algorithm
Authentication Method
Layer 2 switching, auto-sensing per device, dynamic IP address assignment , auto-negotiation, BOOTP support, ARP support, load balancing, VLAN support, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), IGMP snooping, Syslog support, DiffServ support, Broadcast Storm Control, IPv6 support, Multicast Storm Control, Unicast Storm Control, Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support, DHCP snooping, Dynamic Trunking Protocol (DTP) support, Port Aggregation Protocol (PAgP) support, Access Control List (ACL) support, Quality of Service (QoS), Link Aggregation Control Protocol (LACP), Port Security, MAC Address Notification, Remote Switch Port Analyzer (RSPAN)Features
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ab (LLDP)Compliant Standards
128MBRAM
64MB FlashFlash Memory
WS-C2960S-24TD-L Specifications
Port status, link activity, port transmission speed, port duplex mode, power, systemStatus Indicators
Expansion / Connectivity
24 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 USB : 1 x 4 PIN USB Type A
1 x console - mini-USB Type B - management 1 x console - RJ-45 - management
1 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 - management 2 x SFP+
Interfaces
1 (total) / 1 (free) x Stacking ModuleExpansion Slot(s)
Power
Power supply - internalPower Device
AC 120/230 V ( 50/60 Hz )Voltage Required
39WPower Consumption Operational
Miscellaneous
44.5cmWidth
29.9cmDepth
4.5cmHeight
4.3kgWeight
OptionalRack Mounting Kit
332,958hour(s)MTBF
TUV GS, CISPR 22 Class A, GOST, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, NOM, VCCI Class A ITE, EN55024, CB, EMC, MIC, IEC 60950-1, EN 60950-1, UL 60950-1 Second Edition, RoHS, CSA C22.2 No. 60950-1, FCC Part 15 B Class ACompliant Standards
Software / System Requirements
Cisco IOS LAN BaseSoftware Included
Environmental Parameters
5°CMin Operating Temperature
40°CMax Operating Temperature
10 - 95% (non-condensing)Humidity Range Operating
25°CMin Storage Temperature
70°CMax Storage Temperature
10 - 95% (non-condensing)Humidity Range Storage

 

 

اگر شما به دنبال سوئیچی با ظرفیت و توان کمتر هستید، سوئیچ مدل WS-C2960S-24TS-S دارای ظرفیت سوئیچ به مقدار 50Gbps و IOS Image LAN Lite است، این محصول برای کسب و کارهای کوچک‌تر برای رهایی از HUB موجود در شبکه، مناسب است.

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L به دلیل ویژگی‌های پیشرفته آن بهتر است در شبکه‌های شعب اداری، در کسب و کارهای تازه کار که فقط عملیات تجاری انجام می‌دهند و یا کسب و کارهایی که دارای شبکه‌ای بسیار بزرگ نیستند، استفاده شود. این سوئیچ با فرستنده‌های مختلف Gigabit Ethernet SFP optical سازگار است. تمامی ماژول‌های مختلف این محصول در سایت مستر شبکه با قیمت‌‌های بسیار رقابتی در دسترس هستند.

شما همچنین می‌توانید انواع ماژول SFP یا فیبرنوری و انواع کابل شبکه را در دسته‌بندی‌های مختلف در سایت مستر شبکه مشاهده نمایید.

 

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960S-24TD-L

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

1Gbps, Ethernet

تعداد پورت

24Port

نوع Uplinks

+SFP

تعداد Uplinks

2Port

ظرفیت سوئیچ

176Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

65.5Mpps

حافظه رم

128MB

حافظه فلش

64MB

قابلیت stack

4

پورت کنسول

Mini-USB Type B Console Port, 1xRJ45 Console Port

توان مصرفی

39W

استاندارد ها

100IEEE 802.3z 1000BASE-X specification, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T specification, IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3u 100BASE-TX specification, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 30cm
  • Height : 4.5cm
  • Width : 44.5cm
وزن

4.3kg

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

برگشت به بالا

دوست دارید با یک ویدئو آموزشی تبدیل به خریدار حرفه ای سوئیچ سیسکو شوید؟

شما این پیشنهاد را فقط یک بار مشاهده خواهید کرد پس از دستش ندید همین الان با وارد کردن ایمیل خودتون در کادر زیر اولین قسمت این آموزش رو دریافت کنید