|

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L

۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان

2 در انبار

مقایسه محصول
دسته : Brand:

ویژگی های محصول

دارای 24 پورت 10/100/1000
دارای دو اسلات ماژول Uplink
بدون قابلیت POE

از سری محصولات 2960S است که به‌عنوان سوئیچ مدیریتی لایه 2 مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. این محصول برای کسب‌وکارهای جدید، بازارهای متوسط و شعب ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

توضیحات

مشخصات و اطلاعات Cisco switch WS-C2960S-24TD-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L از سری محصولات 2960S است که به‌عنوان سوئیچ مدیریتی لایه 2 مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. این محصول برای کسب‌ و کارهای جدید، بازارهای متوسط و شعب ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برخی از امکانات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L:

  •  24 پورت گیگابیت اترنت بر روی این سوئیچ سیسکو به صورت Configuration Fix
  •  2 اسلات ماژول دو منظوره در قسمت Uplink جهت استفاده از ماژول‌های +SFP و SFP که به ترتیب سرعت‌های 10G و 1G را برای شما فراهم می‌‌کند و برای انعطاف پذیری اجازه می‌دهد تا دو نوع Uplink استفاده شود.
  •  یک پورت USB mini Type B علاوه بر پورت کنسول، جهت Management سوئیچ سیسکو در اختیار شما قرار داده است.
  •  پشتیبانی از قابلیت Cisco FlexStack Stacking که امکان اتصال چهار سوئیچ سیسکو از سری 2960S جهت بهرمندی از افزایش پهنای باند سوئیچ، Redundancy و راحتی و سادگی در اعمال کانفیگ، تغییرات کانفیگ سوئیچ‌ها به صورت همزمان و یکسان در کمترین زمان ممکن می‌کند.
  • همچنین این سوئیچ سیسکو دارای Image IOS LAN Base، ظرفیت سوئیچ 176Gbps، پهنای باند ارسال 88Gbps و Forwarding Performance 65.5 Mpps است. از ایرادات این مدل سوئیچ Cisco WS-C2960S-24TD-L می‌ توان به عدم پشتیبانی از قابلیت POE اشاره نمود.

خلاصه مشخصات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L:

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L:
1- دکمه Mode
2- 24 پورت گیگابیت اترنت 10/100/1000
3- 2 تا اسلات ماژول +10G)SFP)
4- پورت اترنت جهت Management
5- پورت کنسول RJ-45
6- USB mini-Type B (کنسول) پورت
7- پورت USB Type A

 

نگاهی به پنل پشت سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L:

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L:
1- پوشش محافظ ماژول Stacking
2- محفظه FAN
3- کانکتور RPS
4- کانکتور AC Power

این محصول از تکنولوژی‌هایی چون Spanning Tree که جهت انتقال صحیح بسته ها به مقصد، QOS که جهت اولویت بندی و طبقه‌بندی ترافیک مورد نظر است، پشتیبانی می‌کند. این سوئیچ از مزیت‌هایی چون کانفیگ اتوماتیک پورت براساس دستگاه‌های متصل به آن، پایداری و مقاومت بالا، پشتیبانی از انواع نرم افزارهای مدیریتی و مانیتورینگ با امکانات امنیت بالا، در عین با قیمت مناسب و صرفه اقتصادی خیلی مناسب باعث شده این دستگاه برای شبکه‌های گوناگون مناسب باشد.

قطعات جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L

امکان استفاده از لوازم جانبی ذکر شده در جدول، بنابر نیاز مشتری، بر روی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L قابل استفاده می‌باشد. لازم به ذکر است همه موارد تجهیزات فوق همراه دستگاه نمی‌باشند.

مقایسه با موارد مشابه:

این محصول برای شعب ادارات مناسب می‌باشد ، اگر کسب و کار شما نیاز به سوئیچ با همین توانایی ها با تعداد ماژول بیشتر در قسمت Uplink دارد، سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L می‌تواند مفید باشد، زیرا تنها فرقش در قسمت Uplink است که 4 ماژول اسلات SFP با سرعت 1G را اختیار شما قرار می‌دهد و بقیه مشخصات اصلی سوئیچ یکسان است.

اگر شما به دنبال سوئیچ با ظرفیت و توان کمتر هستید، مدل سوئیچ WS-C2960S-24TS-S دارای ظرفیت سوئیچ به مقدار 50Gbps و IOS Image LAN Lite است، این محصول برای کسب و کارهای کوچیک‌تر برای رهایی از HUB موجود در شبکه، مناسب است.

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L  به دلیل ویژگی‌های پیشرفته آن بهتر است در شبکه‌های شعب اداری، در کسب و کارهای تازه کار که فقط عملیات تجاری انجام می‌دهند و یا کسب و کارهایی که دارای شبکه‌ای بسیار بزرگ نیستند، استفاده شود. این سوئیچ با فرستنده‌های مختلف Gigabit Ethernet SFP optical سازگار است. تمامی این ماژول‌های مختلف این محصول در سایت مستر شبکه در قیمت‌‌های بسیار رقابتی در دسترس هستند. شما همچنین می‌توانید انواع ماژول SFP، فیبرنوری و انواع کابل شبکه در دسته‌بندی‌های مختلف در سایت مستر شبکه پیدا کنید.

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L

توضیحات تکمیلی

برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960S-24TD-L

لایه عملکرد

لایه 2

ظرفیت سوییچ

176Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

65.5Mpps

حافظه رم

128MB

حافظه فلش

64 MB

پورت 10/100

پورت 10/100/1000

24 پورت

پورت SFP

2xGE SFP

پورت uplinks

پورت کنسول

1xRJ45 Console Port

تعداد پورت POE
توان POE

توان مصرفی

39W

قابلیت stack

4 دستگاه

استاندارد ها

100IEEE 802.3z 1000BASE-X specification, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T specification, IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3u 100BASE-TX specification, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

گارانتی

گارانتی نقره ای یک ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating temperature : 45°C, Min Operating temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth :30cm
  • Height :4.5cm
  • Width :44.5cm
وزن

4.3Kg

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L
  • سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L
  • سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L
  • سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L
  • سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L
  • سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L
  • سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L
  • سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L
  • سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L
  • سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L
  • WS-C2960S-24TD-L-mrshabake7
  • WS-C2960S-24TD-L-mrshabake9
  • WS-C2960S-24TD-L-mrshabake8
  • WS-C2960S-24TD-L-mrshabake-6
  • WS-C2960S-24TD-L-mrshabake-5
  • WS-C2960S-24TD-L-mrshabake-4
  • WS-C2960S-24TD-L-mrshabake-3
  • WS-C2960S-24TD-L-mrshabake-2
  • WS-C2960S-24TD-L-mrshabake-1