سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-LCisco Switch WS-C2960S-24TD-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L
0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-LCisco Switch WS-C2960S-24TD-L

0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

از سری محصولات 2960S است که به‌عنوان سوئیچ مدیریتی لایه 2 مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. این محصول برای کسب‌ و کارهای جدید، بازارهای متوسط و شعب ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نقد و بررسی

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TD-L

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو 24 پورت WS-C2960S-24TD-L:

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L از جمله سوئیچ های سری 2960S سیسکو است که به ‌عنوان سوئیچ مدیریتی لایه 2 مورد استفاده قرار می‌‌گیرد و در بازار تجهیرات شبکه به فروش می رسد. این محصول در کسب‌ و کارهای جدید، بازارهای متوسط و شعب ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرد. سوئیچ شبکه مدیریتی سیسکو به صورت تک یونیت طراحی شده و در ابعاد 45*445*300 میلیمتر و با وزن 4.3 کیلوگرم در بازار عرضه شده است.

این سوئیچ شبکه از تکنولوژی‌هایی چون Spanning Tree برای انتقال صحیح بسته ها به مقصد و QOS برای اولویت بندی و طبقه‌بندی ترافیک، پشتیبانی می‌کند. این سوئیچ با مزیت‌هایی چون کانفیگ اتوماتیک پورت براساس دستگاه‌های متصل به آن، پایداری و مقاومت بالا، پشتیبانی از انواع نرم افزارهای مدیریتی، مانیتورینگ با امنیت بالا و قیمت متعادل، برای شبکه‌های گوناگون مناسب می باشد. از دیگر تکنولوژی هایی که توسط این سوئیچ پشتیبانی می شود می توان به پروتکل های مدیریتی SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH اشاره کرد.

پاور این سوئیچ 24 پورت ولتاژی برابر با 100 تا 240 ولت AC دارد و جریان ورودی آن 12 ولت با شدت جریان 3 آمپر می باشد. برای تبادل اطلاعات این دستگاه از پهنای باند 176Gbps استفاده می کند و عملیات فورواردینگ را در پهنای باند 88Gbps انجام می دهدو همچنین در هر ثانیه 65.5 میلیون Packet با حداکثر ظرفیت 9198bytes ارسال می کند.

 

 WS-C2960S-24TD-L
Rack-mountable - 1UEnclosure Type
LAN BaseFeature Set
+2x10 Gigabit SFP+ or 2x1 Gigabit SFPUplink Interfaces
24Ethernet 10/100/1000 portsDownlink Ports
1 (total) / 1 (free) x Stacking ModuleExpansion Slot(s)
176GbpsSwitching capacity
65.5MppsForwarding performance (64-byte packet size)
128MBDRAM
64MBFlash Memory
44.5cm×30cm×4.5cmDimensions
4.3KgPackage Weight

 

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L:

  • دارای 24 پورت گیگابیت اترنت با پیکربندی ثابت
  • 2 اسلات ماژول دو منظوره در قسمت Uplink جهت استفاده از ماژول‌های +SFP و SFP که به ترتیب سرعت‌های 10G و 1G را برای شما فراهم می‌‌کنند و برای ارائه انعطاف پذیری اجازه می‌دهد تا دو نوع Uplink استفاده شود.
  • یک پورت USB mini Type B علاوه بر پورت کنسول، جهت Management سوئیچ سیسکو در اختیار شما قرار داده شده است.
  • پشتیبانی از قابلیت Cisco FlexStack Stacking که امکان اتصال چهار سوئیچ سیسکو از سری 2960S را جهت بهره مندی از افزایش پهنای باند سوئیچ، Redundancy و راحتی و سادگی در اعمال کانفیگ و تغییرات کانفیگ سوئیچ‌ها به صورت همزمان و یکسان در کمترین زمان ممکن ارائه می‌کند.
  • همچنین این سوئیچ سیسکو دارای سیستم عامل Image IOS LAN Base، ظرفیت سوئیچ 176Gbps، پهنای باند ارسال 88Gbps و نرخ ارسال 65.5Mpps است. از ایرادات سوئیچ WS-C2960S-24TD-L سیسکو  می‌ توان به عدم پشتیبانی از قابلیت POE اشاره نمود.

 

انواع پورت Cisco WS-C2960S-24TD-L :

این دستگاه از 24 پورت اترنت با سرعت 10/100/1000BaseT بهره می بره می برد و از دو پورت SFP پلاس استفاده می کند که می توانید ماژول های پرسرعتی به آن ها نصب کنید و پهنای باند و سرعت شبکه خود را ارتقا دهید.

از دیگر پورت های این سوئیچ می توان به (1xConsole Port Ethernet (RJ-45)، 1xConsole Port Ethernet (mini-Type B، 1xUSB Type A Port آن اشاره نمود. پورت کنسول این سوئیچ با دو کانکتور RJ45 و USB طراحی شده است که می توانید کامپیوتر خود را به طور مستقیم به آن متصل کنید و تنظیمات دستگاه را مدیریت کنید.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L:

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L
 پنل جلو سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L
  1. دکمه Mode
  2. 24 پورت گیگابیت اترنت 10/100/1000
  3. 2 تا اسلات ماژول +10G)SFP)
  4. پورت اترنت جهت Management
  5. پورت کنسول RJ-45
  6. USB mini-Type B (کنسول)
  7. پورت USB Type A

 


 

بیشتر بخوانید: اتصال پورت های SFP و RJ45 در سوئیچ ها

 


 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L:

 

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L
پنل پشت سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L
  1. پوشش محافظ ماژول Stacking
  2. محفظه فن
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC Power

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L:

 

DescriptionModels
Catalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN BaseC2960S-STACK
GE SFP, LC connector LX/LH transceiverGLC-LH-SM
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45

امکان استفاده از لوازم جانبی ذکر شده در جدول، بنابر نیاز مشتری، بر روی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است همه موارد تجهیزات فوق همراه دستگاه نمی‌باشند.

 

مقایسه سوئیچ WS-C2960S-24TD-L با سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24PD-L:

 

WS-C2960S-24PD-LWS-C2960S-24TD-LModels
YesNoPoE Available
24Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports24Ethernet 10/100/1000 portsPorts
176Gbps176GbpsSwitching Capacity
+2x 10G SFP+ or 2 x 1G SFP+2x 10G SFP+ or 2 x 1G SFPUplinks
LAN BaseLAN BaseFeature Set
YesYesStackable

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو WS-C2960S-24TD-L:

 

 WS-C2960S-24TD-L
General Information
Switch - 24 ports - ManagedDevice Type
Rack-mountable - 1UEnclosure Type
+24x 10/100/1000 + 2 x 10 Gigabit SFPPorts
-Power Over Ethernet (PoE)
Switching capacity : 176 Gbps
Forwarding performance (64-byte packet size) : 65.5 Mpps
Performance
8K entriesMAC Address Table Size
SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSHRemote Management Protocol
SSL
+Secure Shell (SSH), RADIUS, TACACS
Encryption Algorithm
Authentication Method
Layer 2 switching, auto-sensing per device, dynamic IP address assignment , auto-negotiation, BOOTP support, ARP support, load balancing, VLAN support, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), IGMP snooping, Syslog support, DiffServ support, Broadcast Storm Control, IPv6 support, Multicast Storm Control, Unicast Storm Control, Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support, DHCP snooping, Dynamic Trunking Protocol (DTP) support, Port Aggregation Protocol (PAgP) support, Access Control List (ACL) support, Quality of Service (QoS), Link Aggregation Control Protocol (LACP), Port Security, MAC Address Notification, Remote Switch Port Analyzer (RSPAN)Features
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ab (LLDP)Compliant Standards
128MBRAM
64MBFlash Memory
WS-C2960S-24TD-L Specifications
Port status, link activity, port transmission speed, port duplex mode, power, systemStatus Indicators
Expansion / Connectivity
24x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 USB : 1 x 4 PIN USB Type A
1x console - mini-USB Type B - management 1 x console - RJ-45 - management
+1x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 - management 2 x SFP
Interfaces
1 (total) / 1 (free) x Stacking ModuleExpansion Slot(s)
Power
Power supply - internalPower Device
AC 120/230 V ( 50/60 Hz )Voltage Required
39WPower Consumption Operational
Miscellaneous
44.5cmWidth
30cmDepth
4.5cmHeight
4.3kgWeight
OptionalRack Mounting Kit
332,958hour(s)MTBF
TUV GS, CISPR 22 Class A, GOST, BSMI CNS 13438 Class A, CISPR 24, NOM, VCCI Class A ITE, EN55024, CB, EMC, MIC, IEC 60950-1, EN 60950-1, UL 60950-1 Second Edition, RoHS, CSA C22.2 No. 60950-1, FCC Part 15 B Class ACompliant Standards
Software / System Requirements
Cisco IOS LAN BaseSoftware Included
Environmental Parameters
5°CMin Operating Temperature
40°CMax Operating Temperature
10 - 95% (non-condensing)Humidity Range Operating
25°CMin Storage Temperature
70°CMax Storage Temperature
10 - 95% (non-condensing)Humidity Range Storage

 


 

بیشتر بخوانید: سوئیچ شبکه چیست به همراه پادکسکت و ویدئو

 


 

سایر محصولات پیشنهادی:

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-L

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مسترشبکه بر روی لینک کلیک نمایید

نمایش کامل نقد و بررسی
نوع سوئیچ شبکه

مدیریتی

سری سوئیچ سیسکو

سری 2960

لایه عملکرد

لایه 2

ظرفیت سوئیچ

176Gbps

نوع پورت

10/100/1000 (1Gbps)

تعداد پورت شبکه

24Port

قابلیت POE

ندارد

قابلیت stack

دارد

تعداد استک

4 دستگاه

حافظه رم

128MB

حافظه فلش

64MB

نوع لایسنس

LAN Base

قابلیت نصب در رک

دارد

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

ابعاد دستگاه

Depth: 29.9cm, hight : 4.5cm, Width : 44.5cm

وزن

4.3kg

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش

محصولات مرتبط