سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L


1,600,000 تومان

5 در انبار

ویژگی‌های محصول

  • برند : CISCO
  • دارای 24 پورت Fast Ethernet
  •  دارای دو پورت دو منظور جهت اتصال ماژول SFP و پورت RJ-45 با سرعت گیگابیت
  •  پشتیبانی از قابلیت POE
  •  دارای Image IOS LAN Base
  • سوئیچ مدیریتی لایه 2

سوییچ WS-C2960-24PC-L یک سوئیچ لایه دو ، دارای 24 پورت اترنت 10/100  PoE با توان 370W ، دو پورت آپ لینک دو منظوره 10/100/1000 یا SFP و یک پورت کنسول RJ-45 است و دارای 32MB حافظه فلش ، 64MB حافظه رم و ظرفیت 32Gbps می باشد .

 

نقد و بررسی : سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

مشخصات و اطلاعات Cisco switch WS-C2960 -24PC-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L ساخته شده توسط کمپانی سیسکو در سال 2014 روانه بازار شد و تا ماه اگوست سال 2019 میلادی هم از طرف کمپانی سیسکو پشتیبانی می‌شود.

این دستگاه جزء نسل پرکاربرد و معروف و پرطرفدار سوئیچ های کمپانی سیسکو در سری 2960 می‌باشد.

سوئیچ‌های سیسکو سری 2960 از قابلیت Voice، Video، دیتا و امنیت بالا پشتیبانی می‌کند، همچنین این محصول مدیریت مقیاس پذیری را با توجه تغییر نیازهای شما در کسب و کار ، ارائه می‌دهد.

امکانات امنیتی این مدل از سوئیچ Cisco TrustSec جهت ارائه Authentication، Access Control و Security Policy Administration می‌باشد. همچنین دارای امنیت یکپارچه شامل انعطاف‌پذیری در مرز شبکه برای ارائه خدمات هوشمند و Network Admission Control (NAC)، advanced Quality of Service (QoS) می‌باشد.

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L از Cisco EnergyWise برای مدیریت Power و مدیریت مقیاس پذیری شبکه استفاده می‌‎کند.

Cisco EnergyWise نام یک تکنولوژی مخصوص در برند تجهیزات شبکه کمپانی سیسکو است که در سوئیچ‌های سری 2960 وجود دارد، این تکنولوژی باعث کاهش مصرف انرژی در تمام زیرساخت شبکه سازمان می‌شود به شرطی که تجهیزات شبکه سازمان شما از برند کمپانی سیسکو باشد. تکنولوژی Cisco EnergyWise به مدیران شبکه کمک می‌کند تا بتوانند میزان مصرف انرژی و برق تجهیزات شبکه از برند سیسکو را اندازه‌گیری کنند و مصرف انرژی را با سیاست‌های خاص مدیریت کنند و باعث کاهش هزینه انرژی و افزایش توان مصرفی می‌شود.

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L،به دلیل بهره‌مندی از قابلیت POE مناسب برای شبکه‌های شعب ادارات،  ارگان‌ها و دفاتر کوچک تا متوسط است. همچنین این محصول به صورت کانفیگ ثابت طراحی شده است.

برخی از امکانات سخت افزاری سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L:

  •  دارای 24 پورت Fast Ethernet
  •  دارای دو پورت دو منظور جهت اتصال ماژول SFP و پورت RJ-45 با سرعت گیگابیت
  •  پشتیبانی از قابلیت POE
  •  دارای Image IOS LAN Base
  • سوئیچ مدیریتی لایه 2
  •  عدم پشتیبانی از قابلیت Stack
  • پشتیبانی از پروتکل های مدیریت از راه دور نظیر: SNMP1، SNMP2، RMON1، RMON2، RMON3، RMON9، Telnet و SSH و غیره
  •  سازگاری با استاندارد هایی نظیر: IEEE 802.3، IEEE 802.3u، IEEE 802.3z، IEEE 802.1D، IEEE 802.1Q و IEEE 802.3ab و غیره

 

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

  1.  دکمه Mode
  2.  فضای LED ها
  3.  24 پورت Fast Ethernet
  4.  دو پورت دو منظوره در قسمت Uplink (استفاده از ماژول SFP با سرعت یک گیگ یا RJ-45 با سرعت گیگابیت اترنت)

 

نگاهی به پنل پشت سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

  1.  یک عدد پورت کنسول RJ-45 جهت Management
  2. محفظه FAN
  3.  RPS کانکتور (منبع تغذیه اضافی جهت جلوگیری از خاموشی دستگاه)
  4. AC Power کانکتور

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

مقایسه WS-C2960-24PC-L و WS-C2960-24TC-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

Specification

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

 

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

مشخصات فنی :

برند

CISCO

مدل محصول

WS-C2960-24PC-L

لایه عملکرد

لایه 2

ظرفیت سوییچ

16Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

6.5Mpps

حافظه رم

64MB

حافظه فلش

32MB

پورت 10/100

24 پورت

پورت 10/100/1000

2 پورت اپلینک

پورت SFP

2 پورت

پورت uplinks

2dual-purpose (10/100/1000 or SFP) ports

پورت کنسول

1xRJ45 Console Port

تعداد پورت POE

24 پورت

توان POE

370W

توان مصرفی

370W

حداکثر تعداد stack

ندارد

مجوز

Lan Base

استاندارد ها

IEEE 802.1x, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3 10BASE-T specification, IEEE 802.3u 100BASE-TX specification, IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification, 100IEEE 802.3z 1000BASE-X specification, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

گارانتی

گارانتی نقره ای یک ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating temperature : 40°C, Min Operating temperature : -5°C

سایز
  • Height :4.4cm
  • Width :44.5cm
  • Depth :32.8cm
وزن

5.4 Kg

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه