سبد خرید 0
هنوز هیچ محصولی به سبد خرید شما اضافه نشده است

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان

3 در انبار

ویژگی های محصول

دارای 24 پورت Fast Ethernet
دارای دو پورت دو منظوره (Uplink (Combo جهت اتصال ماژول SFP یا پورت RJ-45 با سرعت گیگابیت
 پشتیبانی از قابلیت POE

سوییچ WS-C2960-24PC-L یک سوئیچ لایه دو، دارای 24 پورت اترنت 10/100 PoE با توان 370W، دو پورت Uplink دو منظوره Combo) SFP or 10/100/1000) و یک پورت کنسول RJ-45 است و دارای 32MB حافظه فلش، 64MB حافظه رم و ظرفیت 32Gbps می باشد .

 

مشخصات و اطلاعات Cisco switch WS-C2960 -24PC-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L ساخته شده توسط کمپانی سیسکو در سال 2014 روانه بازار شد و تا ماه اگوست سال 2019 میلادی هم از طرف کمپانی سیسکو پشتیبانی می‌شود.

این دستگاه جزء نسل پرکاربرد و معروف و پرطرفدار سوئیچ های کمپانی سیسکو، یعنی سری 2960 می‌باشد.

سوئیچ‌های سیسکو سری 2960 از قابلیت Voice ،Video، دیتا و امنیت بالا پشتیبانی می‌کند، همچنین این محصول مدیریت مقیاس پذیری را با توجه به تغییر نیازهای شما در کسب و کار، ارائه می‌دهد.

امکانات امنیتی این مدل از سوئیچ مانند Cisco TrustSec جهت ارائه Authentication ،Access Control و Security Policy Administration می‌باشد. همچنین دارای امنیت یکپارچه شامل انعطاف‌پذیری در مرز شبکه برای ارائه خدمات هوشمند، (Network Admission Control (NAC و (advanced Quality of Service (QoS می‌باشد.

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L از Cisco EnergyWise برای مدیریت Power و مدیریت مقیاس پذیری شبکه استفاده می‌‎کند.

Cisco EnergyWise نام یک تکنولوژی مخصوص در برند تجهیزات شبکه کمپانی سیسکو است که در سوئیچ‌های سری 2960 وجود دارد، این تکنولوژی باعث کاهش مصرف انرژی در تمام زیرساخت شبکه سازمان می‌شود، به شرطی که تجهیزات شبکه سازمان شما از برند کمپانی سیسکو باشد. تکنولوژی Cisco EnergyWise به مدیران شبکه کمک می‌کند تا بتوانند میزان مصرف انرژی و برق تجهیزات شبکه از برند سیسکو را اندازه‌گیری کنند و مصرف انرژی را با سیاست‌های خاص مدیریت کنند و باعث کاهش هزینه انرژی و افزایش توان مصرفی می‌شود.

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L، به دلیل بهره‌مندی از قابلیت POE برای شبکه‌های شعب ادارات، ارگان‌ها و دفاتر کوچک تا متوسط مناسب است. همچنین این محصول با کانفیگ یا تنظیمات ثابت طراحی شده است.

اساس نامگذاری در سوئیچ های سیسکو

قابلیت های سخت افزاری سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L :

  •  دارای 24 پورت Fast Ethernet
  •  دارای دو پورت دو منظوره Uplink جهت اتصال ماژول SFP یا پورت RJ-45 با سرعت گیگابیت
  •  پشتیبانی از قابلیت POE
  •  دارای Image IOS LAN Base
  • سوئیچ مدیریتی لایه 2
  •  عدم پشتیبانی از قابلیت Stack
  • پشتیبانی از پروتکل های مدیریت از راه دور نظیر : SNMP1 ،SNMP2 ،RMON1 ،RMON2 ،RMON3 ،RMON9 ،Telnet و SSH و غیره
  •  سازگاری با استاندارد هایی نظیر : IEEE 802.3 ،IEEE 802.3u ،IEEE 802.3z ،IEEE 802.1D ،IEEE 802.1Q و IEEE 802.3ab و غیره

 

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

 

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

 

  1.  دکمه Mode
  2.  فضای LED ها
  3.  24 پورت Fast Ethernet
  4.  دو پورت دو منظوره در قسمت Uplink (استفاده از ماژول SFP با سرعت 1 گیگ یا RJ-45 با سرعت گیگابیت اترنت)

 

نگاهی به پنل پشت سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

 

  1.  یک عدد پورت کنسول RJ-45 جهت Management
  2. محفظه FAN
  3. کانکتور RPS (منبع تغذیه اضافی جهت جلوگیری از خاموشی دستگاه)
  4. کانکتور AC Power

 

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

 

مقایسه سوئیچ های WS-C2960-24PC-L و WS-C2960-24TC-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

 

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L

 

سایر محصولات مشابه: سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24TT-L، سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-S، سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L.

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960-24PC-L

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

1Gbps, Ethernet, PoE

تعداد پورت

24 پورت

تعداد پورت POE

24 پورت

نوع Uplinks

Combo

تعداد Uplinks

2 پورت

ظرفیت سوئیچ

16Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

6.5Mpps

حافظه رم

64MB

حافظه فلش

32MB

قابلیت stack

ندارد

پورت کنسول

1xRJ45 Console Port

توان POE

370W

استاندارد ها

100IEEE 802.3z 1000BASE-X specification, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T specification, IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3u 100BASE-TX specification

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 40 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 32.8cm
  • Height : 4.4cm
  • Width : 44.5cm
وزن

5.4kg

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

برگشت به بالا

دوست دارید با یک ویدئو آموزشی تبدیل به خریدار حرفه ای سوئیچ سیسکو شوید؟

شما این پیشنهاد را فقط یک بار مشاهده خواهید کرد پس از دستش ندید همین الان با وارد کردن ایمیل خودتون در کادر زیر اولین قسمت این آموزش رو دریافت کنید