سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

موجود در انبار

2,540,000 تومان

محصولات مرتبط

نقد و بررسی اجمالی

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L در لایه دو می باشد و دارای 48 پورت 10/100 PoE و 4 پورت در قسمت Uplink می باشد. این سوئیچ ها از صدا، ویدئو، داده ها و دسترسی بسیار امن پشتیبانی می کنند.

نقد و بررسی

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L یکی از سوئیچ های سری Catalyst 2960 سیسکو می باشد. این سری از سوئیچ ها از صدا، ویدیو، داده ها و دسترسی بسیار امن پشتیبانی می کنند. کسب و کارها دائما نیاز به تغییر دارند و سوئیچ های WS-C2960-48PST-L مدیریت مقیاس پذیری را برای حل این موضوع ارائه می دهند.

از جمله ویژگی های این سری از سوییچ شبکه می توان به امنیت پیشرفته Cisco TrustSec برای ارائه احراز هویت، کنترل دسترسی و مدیریت سیاست امنیتی، گزینه های عملکرد چندگانه Fast و Gigabit اترنت، Cisco EnergyWise برای مدیریت پاور و مدیریت شبکه مقیاس پذیر اشاره کرد. 

 

قابلیت‌های مدیریتی سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L:

  • Telnet
  • IEEE 802.1Q VLAN
  • IEEE 802.1p
  • CLI
  • DHCP
  • Syslog
  • SNMP v1 ,v2c ,v3
  • HTTP
  • CiscoWorks
  • RMON 1, 2

 

 پروتکل مدیریت شبکه (NMP)

 

ویژگی های کلی سوئیچ WS-C2960-48PST-L سیسکو:

 

 WS-C2960-48PST-L
Rack-mountable - 1UEnclosure Type
LAN BaseFeature Set
2x 10/100/1000 uplinks and 2 SFP uplinksUplink Interfaces
48x Ethernet 10/100 PoE portsPorts
6.5MppsThroughput
16GbpsBackplane Capacity
64MBDRAM
4.4x 44.45 x 33.02 cmDimensions
9.19KgPackage Weight

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L

  1. دکمه Mode
  2. فضای LED
  3. 48 پورت اترنت 10/100 با قابلیت PoE
  4. 2 پورت 10/100/1000 UPLinks
  5. 2 پورت UPLinks SFP 

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L :

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48PST-L

  1. پورت کنسول RJ45
  2. محفظه فن
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC power

 

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو WS- C2960-48PST-L:

 

DescriptionModels
GE SFP, LC connector LX/LH transceiverGLC-LH-SM
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45

 

مشاهده‌ی ماژول سیسکو فیبر نوری مدل GLC-LH-SM

 

مقایسه سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L با سوئیچ سیسکو WS-C2960-24PC-L:

 

  Comparison
WS-C2960-24PC-LWS-C2960-48PST-LModels
YesYesPoE Available
24x Ethernet 10/100 PoE ports48x Ethernet 10/100 PoE portsPorts
2dual-purpose uplinks2x 10/100/1000 uplinks and 2 SFP uplinksUplinks
LAN BaseLAN BaseFeature Set

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L:

 

 Specification
Cisco Systems, IncManufacturer
WS-C2960-48PST-LManufacturer Part Number
www.cisco.comManufacturer Website Address
CiscoBrand Name
CatalystProduct Line
2960Product Series
2960-48PST-LProduct Model
Catalyst 2960-48PST-L Ethernet SwitchProduct Name
Ethernet SwitchProduct Type
Interfaces/Ports
50Number of Ports
YesGigabit Ethernet Port
2x RJ-45 10/100/1000Base-T UplinkInterfaces/Ports
48x RJ-45 10/100Base-TX PoE LANInterfaces/Ports
Media and Performance
16GbpsSwitching Fabric
I/O Expansions
2Number of Expansion Slots
(2 Total) SFP (mini-GBIC) SharedExpansion Slots
Network & Communication
2Layer Support
Management & Protocols
YesManageable
CiscoWorks
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1p
CLI
DHCP
Telnet
Syslog
SNMP v1, v2c, v3
HTTP
RMON 1, 2
Management
CLI
Memory
64MBStandard Memory
DRAMMemory Technology
32MBFlash Memory
Power Description
YesPower Over Ethernet
220V ACInput Voltage
110V ACInput Voltage
100V AC to 240 V ACInput Voltage Range
Power SupplyPower Source
YesRedundant Power Supply
Physical Characteristics
1UCompatible Rack Unit
Rack-mountableForm Factor
4.4cm x 44.45cm x 33.02cm Dimensions
5.4kgWeight (Approximate)
Miscellaneous
Cisco IOS Software IEEE 802.1x
ACL SSH v2 TACACS RADIUS
Additional Information
YesGreen Compliance
RoHS-5Green Compliance Certificate/Authority

 

سایر محصولات پیشنهادی: 

سوئیچ سیسکو WS-C2960Plus-48PST-S

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به سوئیچ های شبکه به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960-48PST-L

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

10/100 (100Mbps)
PoE

تعداد پورت

48Port

تعداد پورت POE

48 پورت

نوع Uplinks

1000BASE-T
SFP

تعداد Uplinks

2x1000BASE-T
2xSFP Port

ظرفیت سوئیچ

16Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

6.5Mpps

حافظه رم

64MB

حافظه فلش

32MB

پورت کنسول

RJ45

توان مصرفی

339W

توان POE

370W

استاندارد ها

100IEEE 802.3z 1000BASE-X specification
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.3 10BASE-T specification
IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3u 100BASE-TX specification
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T
100BASE-TX
and 1000BASE-T ports

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Min Operating Temperature : -35ºC
Max Operating Temperature : 70 °C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 33cm
  • Height : 4.4cm
  • Width : 45cm
وزن

5.4kg

دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش