سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL

دارای 48 پورت گیگابیت اترنت

لایه عملکرد 2 لایه

دارای 2 اسلات ماژول SFP با سرعت 1G

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL

دارای 48 پورت گیگابیت اترنت

لایه عملکرد 2 لایه

دارای 2 اسلات ماژول SFP با سرعت 1G

دسته:
برند :

فقط 2 عدد در انبار موجود است

33,100,000 تومان

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL  از جمله سوئیچ های سری  2960X سیسکو می باشد و  دارای پیکربندی و تنظیمات ثابت است و دسترسی در سطح حرفه ای یا سازمانی را برای شعبات سازمان ها فراهم می‌آورد.

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL از جمله سوئیچ های سری 2960X سیسکو می باشد و به‌ عنوان سوئیچ‎‌ لایه 2 در شبکه مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. شما می‌‌توانید از این مدل برای حذف HUBها و سوئیچ‌های غیرمدیریتی استفاده نمایید.

 

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL:

  • دارای 48 پورت گیگابیت اترنت  
  • دارای 2 اسلات ماژول SFP با سرعت 1G
  • دارای پردازنده (CPU) دو هسته‌ای
  • دارای حافظه رم 256 مگابایت و حافظه فلش 64 مگابایت
  • پشتیبانی از سیستم عامل Image IOS LAN Lite

این محصول دارای پیکربندی و تنظیمات ثابت می‌باشد و دسترسی در سطح حرفه ای یا سازمانی را برای شعبات سازمان ها فراهم می‌آورد. این سوئیچ دارای عملکردی ساده می‌باشد و هزینه ها را کاهش می‌دهد و با قابلیت مقیاس‌پذیری، امنیت بالا و کاهش مصرف انرژی سبب بهبود کارایی در کسب و کار شما خواهد شد. سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL از قابلیت Stackable و PoE پشتیبانی نمی کند.

 

از دیگر ویژگی های سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-LL می‌‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

1ـ سادگی : نصب خودکار نرم‌افزار جهت نصب و استقرار آسان، شناسایی و پیکربندی خودکار پورت‌‌های متصل به سوئیچ براساس انواع دستگاه‌‌ها با استفاده از تکنولوژی Smart Ports، نصب آسان با استفاده از برنامه  Smart Install، تشخیص خودکار مشکلات نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری با استفاده از برنامه  Smart Call Home.

 

2ـ هوشمندی :کاهش ترافیک ناشی از استفاده کنترل پنل Redundancy از طریق Flexstack-Plus سوئیچ، توانایی شناسایی و مدیریت نحوه عملکرد برنامه‌ های تحت شبکه و همچنین اولویت‌ بندی برنامه‌ ها با قابلیت Netflow-Lite، مدیریت سوئیچ 2960X به کمک برنامه Cisco Prime. مصرف کمتر انرژی در مد Hibernation سوئیچ (در این حالت سوئیچ کمتر از 12 وات برق مصرف می کند و دارای توانایی Hibernate کردن پورت‌ های بدون استفاده می باشد.)

 

3ـ امنیت بالا : پشتیبانی از استاندارد IEEE 802.1X برای کنترل دسترسی به شبکه‌ های Port-Base، کنترل دسترسی با Dynamic Role-base، مکانیزم تشخیص هویت، قابلیت تعیین نقش هر پورت، پشتیبانی از تکنولوژی Cisco TrustSec، محافظت در برابر سرقت IPv6 و قابلیت IPv6 First Hop Security.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL

 

  1. دکمه Mode
  2. فضای LED سوئیچ
  3.  پورت USB mini-Type B (کنسول)
  4.  دو عدد پورت USB Type A
  5. پورت مدیریتی اترنت
  6. پورت کنسول RJ-45
  7. MGMT LED
  8. LED کنسول
  9. 48 پورت 10/100/1000
  10. 2 پورت SFP

 

اتصال پورت های SFP و RJ45 در سوئیچ ها

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL:

 

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL

  1. محفظه فن
  2. کانکتور RPS
  3. کانکتور AC Power

(Redundant Power System(RPS، هنگامی که برق دستگاه قطع شود، تا مدتی می‌تواند برق دستگاه را تأمین کند، سوئیچ های دارای سیستم عامل Image IOS LAN Base قابلیت اتصال به دستگاه RPS را دارا می باشند.

 

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL:

 

DescriptionModels
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOMGLC-LH-SMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45
Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-BCAB-CONSOLE-USB

 

امکان استفاده از لوازم جانبی ذکر شده در جدول، بنابر نیاز مشتری، با سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL ارائه شده است. لازم به ذکر است همه موارد تجهیزات فوق همراه دستگاه نمی‌باشند.

 

مقایسه سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-LL با موارد مشابه:

 

رقیب اصلی این محصول سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-L است که از ظرفیت سوئیچینگ بالاتری تا حداکثر  216 گیگابیت بر ثانیه برخوردار می‌باشد. این محصول در قسمت Uplink از چهار اسلات ماژول SFP با سرعت 1G بهره می‌برد و برای شعبات بزرگتر مناسب‌ است، زیرا دارای سیستم عامل Image IOS LAN Base است.

همچنین برای سازمان هایی که با محدودیت کابل کشی (برق) مواجه هستند و قصد کاهش هزینه برای برق‌رسانی به تجهیزاتی نظیر دوربین‌های IP، رادیوهای میکروتیک، تلفن‌های IP و غیره را دارند، سوئیچ مدل WS-C2960X-48FPD-L مناسب تر می‌باشد. زیرا این سوئیچ دارای پاور  740W می باشد و از قابلیت POE که توانایی تأمین برق 24 پورت به مقدار 30W را دارا می‌باشد، بهره می‌برد.

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48TS-LL:

 

 Specifications
Rack-mountable - 1UEnclosure type
48x 10/100/1000 + 2 x 1G SFP PortsPorts
10/100Mbps Ethernet (RJ-45)Network management Interface
None PoEAvailable PoE Power
50GbpsForwarding bandwidth(Gbps)
NoneMaximum stacking number
NoneStack Bandwidth
104.2MppsForwarding Performance
100GbpsSwitching bandwidth
64Maximum active VLANs
16K (default)MAC Address Table Size
APM86392 600MHz dual coreCPU
256MBRAM
64MBFlash Memory
Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex System status: System, RPS, Stack link status, link duplex, and link speedStatus Indicators
Expansion / Connectivity
USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)Console ports
NoneStacking cable
Option (PWR-RPS2300)Power Redundancy
110V-240VVoltage range (Auto)
0.46KVAPower Consumption Operational
Miscellaneous
17.5Inches (44.5 cm)Width
11Inches (27.9 cm)Depth
1.75Inches (4.5 cm)Height
8.9lb (4.0 Kg)Weight
20.26lb (9.19 Kg)Package Weight
optionalRack Mounting Kit
476560MTBF in hours
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1X
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-X
RMON I and II standards
SNMP v1, v2c, and v3
IEEE 802.3az
IEEE 802.1ax
Compliant Standards
System software / license
IOS LAN LiteSystem software
NERGY-MGT-100-K9, EW-DO-100-DElicense
Jumbo Frames
VLANS
Voice Vlan
VTPv2
CDPv2
LLDP
802.3ad LACP
+PVST/PVST
802.1W/802.1S
Port Fast/Uplink Fast
port CoS Trust and Override
Scheduling
Priority Queuing
Configure CoS Priority Queues
Weighted Tail Drop
DSCP transparency
features
SSH, SSL and SCP
+RADIUS and TACACS
SNMPv3 crypto
802.1x
802.1x Accounting / MIB
802.1x w/ port security
802.1x w/Voice VLAN
802.1x Guest VLAN
802.1x VLAN assignment
802.1x MAC-Auth Bypass
BPDU/Root Guard
Port Security
Private VALN Edge
Storm Control
Block unknown unicast and multicast
IGMP Snooping
IGMP Filter/Throttle
Network security
Auto-MDOX
TDR
UDLD
IP SLA Responder
layer 2 / IP Traceroute
SPAN
RSPAN
Express Setup
Device Manager
Cisco Network Assistant
Smartports + Advisor
Troubleshooting Advisor
Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade
IP Address DHCP
Autoinstall with saved configuration
Configuration Replace
DHCP Auto Image Upgrade
DHCP Port Based Allocation
Error Disable MIB
Management and Troubleshooting
Environmental Ranges
23ºF to 113ºF (-5ºC to 45ºC)Operating temperature up to 5000 ft (1500 m)
23ºF to 104ºF (-5ºC to 40ºC)Operating temperature up to 10,000 ft (3000 m)
23ºF to 131ºF (-5ºC to 55ºC)Short-term exception at sea level
23ºF to 122ºF (-5ºC to 50ºC)Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)
23ºF to 113ºF (-5ºC to 45ºC)Short-term exception up to 10,000 feet (3000 m)
23º to 104ºF (-5ºC to 40ºC)Short-term exception up to 13,000 feet (4000 m)
-13º to 158ºF (-25º to 70ºC)Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m)
Up to 10,000 Feet (Up to 3000 Meters)Operating altitude
Up to 13,000(Up to 4000 Meters)Storage altitude
10%to 95% noncondensingOperating relative humidity
10%to 95% noncondensingStorage relative humidity

 

محصولات پیشنهادی مستر شبکه:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24PC-S

 

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960G-24TC-L

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960X-48TS-LL

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

1Gbps, Ethernet

تعداد پورت

48Port

نوع Uplinks

SFP

تعداد Uplinks

2Port

ظرفیت سوئیچ

100Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

104.2Mpps

حافظه رم

256MB

حافظه فلش

64MB

پورت کنسول

Mini-USB Type B, RJ45

توان مصرفی

44.4W

استاندارد ها

IEEE 802.1ae, IEEE 802.1ax, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3ae, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z

وضعیت دستگاه

New-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 27.9cm
  • Height : 4.5cm
  • Width : 44.5cm
وزن

4kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48TS-LL”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + دوازده =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.