سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L

دارای 48 پورت گیگابیت اترنت 10/100/1000

دارای لایه عملکرد 2

دارای دو اسلات +SFP

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L

دارای 48 پورت گیگابیت اترنت 10/100/1000

دارای لایه عملکرد 2

دارای دو اسلات +SFP

دسته:
برند :

فقط 2 عدد در انبار موجود است

46,500,000 تومان

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L، از جمله سوئیچ های سری 2960X است و به‌عنوان سوئیچ‌های شبکه لایه 2 مورد استفاده قرار می‌گیرد و از ویژگی‌های این دستگاه سرعت بالا در انتقال داده، کارایی بالا و مناسب بودن برای گسترش شبکه‌های داخلی می‌باشد که با توجه به ویژگی‌های این سوئیچ، مناسب برای شبکه های بزرگ سازمانی، شعب ادارات و کسب و کارهایی که دارای شبکه بزرگ هستند، می باشد.

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L، از جمله سوئیچ های سری 2960X است و به‌ عنوان سوئیچ‌های شبکه لایه 2 مورد استفاده قرار می‌گیرد. از ویژگی‌های این دستگاه سرعت بالا در انتقال داده و کارایی بالا می باشد. همچنین این دستگاه برای گسترش شبکه‌های داخلی مناسب می‌باشد. این سوئیچ مناسب برای شبکه های بزرگ سازمانی، شعب ادارات و کسب و کارهایی که دارای شبکه بزرگ هستند، می باشد.

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L:

  • دارای 48 پورت گیگابیت اترنت 10/100/1000 با قابلیت +PoE
  • دارای قابلیت (+Power Over Ethernet Plus(POE (نکته: به خاطر داشتن پاور 740W، به خوبی می‌ توانیم برق 24 پورت را بدین گونه مدیریت کنیم که برای هر یک از این 24 پورت به اندازه 30W برق AC فراهم کنیم (+POE) و یا برای 48 پورت، به ازای هر پورت به اندازه 15.4W برق AC تأمین کنیم (POE))
  • دارای 2 عدد اسلات ماژول 10 گیگ +SFP در قسمت Uplink
  • بهرمندی از پورت USB در کنار پورت کنسول جهت مدیریت دستگاه و انتقال فایل
  • دارای قابلیت Cisco FlexStack-Plus Stacking جهت اتصال 8 سوئیچ سری 2960X یا 4 سوئیچ از بقیه سری های 2960
  • پشتیبانی از سیستم عامل Image IOS LAN Base
  • پشتیبانی از VLAN ،IPv6 ،DCHP ،ARP و همچنین IGMP Snooping ،Rapid Spanning Tree Protocol(RSTP) ،Multi Spa ،Auto negotiation ،Power Over Ethernet (POE) Intrusion Detection System (IDS) ،Auto uplink

 

-قابلیت (+Power over Ethernet-Plus (POE در سوئیچ های سری 2960X سیسکو:

Power over Ethernet یا POE با استاندارد IEEE 802.3af، وظیفه ارسال پاور بر روی کابل اترنت را بر عهده دارد. در صورتی که سازمان یا شرکت شما دارای سوئیچ با قابلیت POE باشد، می‌‌توانید برق دستگاه‌هایی چون IP Phone، آنتن وایرلس و یا دوربین‌‌های مدار بسته IP را از این طریق تأمین کنید. از مزایای آن می‌توان به جلوگیری از خاموشی دستگاه‌هایی اشاره کرد که برق آن از طریق  POE سیسکو تأمین می‌شود و در مواقع قطعی برق هم دستگاه‌های شما خاموش نمی‌‌شوند.

در POE از بین چهار زوج سیم موجود در کابل اترنت، دو زوج برای انتقال برق و دو زوج دیگر برای انتقال اطلاعات استفاده می‌شوند که این روش به دلیل تفکیک بستر انتقال برق و اطلاعات از یکدیگر، می‌تواند عیب‌یابی را برای شما راحت‌تر کند. اما در +POE از هر چهار زوج سیم هم برای انتقال برق و هم برای انتقال اطلاعات به صورت همزمان استفاده می‌‌شود. تفاوت اصلی POE و +POE در میزان ارائه توانایی برای دستگاه مصرف کننده می باشد و همانطور که در بالا به آن اشاره شد میزان توانایی که +POE می‌تواند برای دستگاه‌های مصرف کننده فراهم کند برابر 30W است در حالی‌که این توان در POE برابر 15.4W است و از دیگر ویژگی‌های استاندارد (+IEEE 802.3at (POE می‌توان به کاهش مصرف انرژی و کنترل هوشمند برق و کاهش 50% مصرف آن اشاره نمود.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L

  1. دکمه Mode
  2. LEDهای سوئیچ
  3. پورت (کنسول) USB mini-Type B
  4. دو عدد پورت USB Type A
  5. پورت مدیریت (Management) اترنت
  6. پورت کنسول RJ-45
  7. MGMT LED
  8. LED کنسول
  9. 48 پورت 10/100/1000
  10. 2 اسلات ماژول +10G) SFP)

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L:

 

 

  1. پوشش محافظ ماژول اسلات FlexStack-Plus
  2. محفظه فن
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC Power

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L:

 

DescriptionModels
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking ModuleC2960X-STACK
Cisco FlexStack Stacking CablesCAB-STK-E-0.5M
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOMGLC-LH-SMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45
Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-BCAB-CONSOLE-USB

 

امکان استفاده از لوازم جانبی ذکر شده در جدول، بنابر نیاز مشتری، بر روی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L قابل استفاده می‌باشد. لازم به ذکر است همه موارد تجهیزات فوق همراه دستگاه نمی‌باشند.

 

مقایسه سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L با موارد مشابه:

اگر قصد خرید چنین دستگاهی با همین مشخصات و امکانات، با قیمتی ارزان‌تر را دارید، سوئیچ مدل WS-C2960S-48FPD-L می‌تواند انتخاب خوبی باشد. تنها تفاوت اصلی این محصول در ظرفیت سوئیچ است که مقدار آن 176Gbps است.

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48LPS-L  هم می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای انتخاب باشد با این تفاوت که Power این محصول از قدرت کمتری برخوردار است و توان آن 370W است. بنابراین اگر دستگاه دارای پاور 370W باشد، در توان برقی که +POE/POE برای هر پورت سوئیچ ارائه می‌دهد نیز تاثیر گذار است و تعداد پورت‌های کمتری از نظر تأمین برق AC پشتیبانی می‌‎شود.

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L:

 

 Specifications
Rack-mountable - 1UEnclosure type
+48x 10/100/1000 + 2 x 10G SFPPorts
10/100Mbps Ethernet (RJ-45)Network management Interface
740WAvailable PoE Power
108GbpsForwarding bandwidth(Gbps)
8Maximum stacking number
80GStack Bandwidth
130.9MppsForwarding Performance
216GbpsSwitching bandwidth
1023Maximum active VLANs
16K (default)MAC Address Table Size
APM86392 600MHz dual coreCPU
256MBRAM
64MBFlash Memory
Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex System status: System, RPS, Stack link status, link duplex, PoE, and link speedStatus Indicators
Expansion / Connectivity
USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)Console ports
OptionalStacking cable
Option (PWR-RPS2300)Power Redundancy
110V-240VVoltage range (Auto)
0.89KVAPower Consumption Operational
Miscellaneous
17.5Inches (44.5 cm)Width
14.5Inches (36.8 cm)Depth
1.75Inches (4.5 cm)Height
12.9lb (5.8 Kg)Weight
23.48lb (10.65 Kg)Package Weight
optionalRack Mounting Kit
233370MTBF in hours
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1X
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-X
RMON I and II standards
SNMP v1, v2c, and v3
IEEE 802.3az
IEEE 802.1ax
Compliant Standards
System software / license
IOS LAN BASESystem software
NERGY-MGT-100-K9, EW-DO-100-DElicense
Jumbo Frames
VLANS
Voice Vlan
VTPv2
CDPv2
LLDP
802.3ad LACP
+PVST/PVST
802.1W/802.1S
Port Fast/Uplink Fast
port CoS Trust and Override
Scheduling
Priority Queuing
Configure CoS Priority Queues
Weighted Tail Drop
DSCP transparency
features
SSH, SSL and SCP
+RADIUS and TACACS
SNMPv3 crypto
802.1x
802.1x Accounting / MIB
802.1x w/ port security
802.1x w/Voice VLAN
802.1x Guest VLAN
802.1x VLAN assignment
802.1x MAC-Auth Bypass
BPDU/Root Guard
Port Security
Private VALN Edge
Storm Control
Block unknown unicast and multicast
IGMP Snooping
IGMP Filter/Throttle
Network security
Auto-MDOX
TDR
UDLD
IP SLA Responder
layer 2 / IP Traceroute
SPAN
RSPAN
Express Setup
Device Manager
Cisco Network Assistant
Smartports + Advisor
Troubleshooting Advisor
Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade
IP Address DHCP
Autoinstall with saved configuration
Configuration Replace
DHCP Auto Image Upgrade
DHCP Port Based Allocation
Error Disable MIB
Management and Troubleshooting
Environmental Ranges
23ºF to 113ºF (-5ºC to 45ºC)Operating temperature up to 5000 ft (1500 m)
23ºF to 104ºF (-5ºC to 40ºC)Operating temperature up to 10,000 ft (3000 m)
23ºF to 131ºF (-5ºC to 55ºC)Short-term exception at sea level
23ºF to 122ºF (-5ºC to 50ºC)Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)
23ºF to 113ºF (-5ºC to 45ºC)Short-term exception up to 10,000 feet (3000 m)
23º to 104ºF (-5ºC to 40ºC)Short-term exception up to 13,000 feet (4000 m)
13º to 158ºF (-25º to 70ºC-)Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m)
Up to 10,000 Feet (Up to 3000 Meters)Operating altitude
Up to 13,000
(Up to 4000 Meters)
Storage altitude
10%to 95% noncondensingOperating relative humidity
10%to 95% noncondensingStorage relative humidity

 

محصولات پیشنهادی مستر شبکه:

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960X-48FPD-L

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

+poe‏‏‏‏‏‏‏‏, 1Gbps, Ethernet

تعداد پورت

48Port

تعداد پورت POE

48 پورت

نوع Uplinks

+SFP

تعداد Uplinks

2Port

ظرفیت سوئیچ

216Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

130.9Mpps

حافظه رم

512MB

حافظه فلش

128MB

قابلیت stack

8

پورت کنسول

Mini-USB Type B, RJ45

توان مصرفی

66W

توان POE

740W

وضعیت دستگاه

New-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

استاندارد ها

IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASET ports, IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1ax, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 36.8cm
  • Height : 4.5cm
  • Width : 44.5cm
وزن

5.8kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.