سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L

دارای 24 پورت 10/100/1000

دارای لایه عملکرد2

دارای 4 اسلات SFP

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L

دارای 24 پورت 10/100/1000

دارای لایه عملکرد2

دارای 4 اسلات SFP

دسته:
برند :

فقط 2 عدد در انبار موجود است

36,500,000 تومان

این سوئیچ دارای قابلیت stack می باشد و می توان حداکثر تا هشت سوئیچ را stack کرد که در نتیجه Stack Bandwidth آن به 80G می رسد .

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L ساخت شرکت سیسکو و از جمله سوئیچ های سری 2960X است و با پشتیبانی از ویژگی‌های پیشرفته مانند قابلیت +Stackable ،POE و سرعت گیگابیت اترنت باعث شده این محصول برای شرکت‌های کوچک و متوسط مناسب باشد و با استفاده از این سوئیچ مقرون به صرفه در شبکه کسب و کارتان شاهد ساده‌سازی شبکه، افزایش مقیاس پذیری و افزایش امنیت شبکه خواهید بود.

 

ویدئو آنباکسینگ و محتویات درون جعبه سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L:

 

 

جهت مشاهده ویدئو کامل و باکیفیت به لینک های زیر مراجعه نمایید:

مشاهده کامل ویدئو در YouTube مشاهده کامل ویدئو در آپارات

 

برخی از امکانات سخت افزاری سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L:

  • سوئیچ مدیریتی لایه 2
  • دارای 24 پورت اترنت با سرعت 10/100/1000
  • بهره‌مندی از قابلیت +POE یا همان استاندارد IEEE 802.3at جهت تأمین برق بر روی هر پورتی که موردنیاز است (برای تعدادی از پورت ها مقدار 30W برق را تأمین می کند.)
  • برخوداری از 4 اسلات ماژول SFP در قسمت Uplink
  • پشتیبانی از تکنولوژی FlexStack با پهنای باند 80G جهت اتصال هشت سوئیچ سری 2960X یا اتصال چهار سوئیچ مشترک با سوئیچ های سری 2960S (مانند سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-24PS-L ) برای استفاده از پورت‌های بیشتر
  • بهره‌مندی از منبع تغذیه RPS (جهت تامین برق سوئیچ سیسکو برای مواقع اضطراری)

 

 WS-C2960X-24PS-L
Rack-mountable - 1UEnclosure Type
LAN BaseFeature Set
4x 1G SFPUplink Interfaces
24xEthernet 10/100/1000 Gigabit portsPorts
370WAvailable PoE Power
8Maximum stacking number
80GStack bandwidth
108GbpsForwarding Bandwidth
216GbpsSwitching Bandwidth
512MBRAM
128MBFlash Memory
44.5cmx36.8cmx4.5cmDimensions
10.65KgPackage Weight

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L:

 

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L

 

 

  1. دکمه Mode
  2. LED های سوئیچ
  3. پورت USB mini-Type B جهت Managment سوئیچ (کنسول)
  4. دو عدد پورت USB Type A
  5. 24 پورت RJ-45 با سرعت 10/100/1000 PoE
  6. چهار پورت SFP در قسمت Uplink جهت اتصال ماژول فیبر نوری
  7. پورت RJ-45 جهت Management (رنگ زرد)
  8. پورت کنسول RJ-45 (رنگ آبی)

نکته: تفاوت پورت کنسول (RJ-45) و پورت MGMT) RJ-45) در سطح دسترسی برای پیکربندی سوئیچ است.

 

راهنمای خرید سوئیچ های مدیریتی و غیرمدیریتی

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L

 

  1. محفظه قرار گیری اسلات ماژول FlexStack (دارای پوشش است و به صورت پیش نصب بر روی سوئیچ قرار ندارد.)
  2. محفظه فن
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور Power AC

 

تجهیزات و لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L:

 

 

Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking ModuleC2960X-STACK
Cisco FlexStack Stacking CablesCAB-STK-E-0.5M
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOMGLC-LH-SMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45
Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-BCAB-CONSOLE-USB

 

محتویات بسته بندی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L:

  1. سوئیچ
  2. براکت جهت نصب سوئیچ در رک دیواری یا ایستاده
  3. کابل برق سوئیچ
  4. کابل کنسول

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24PS-L:

 

 WS-C2960X-24PS-L Specification
General
WS-C2960X-24PS-Lmodel info
Rack-mountable - 1Uenclosure type
24x 10/100/1000 + 4 x 1G SFPPorts
10/100Mbps Ethernet (RJ-45)Network management Interface
370WAvailable PoE Power
108GbpsForwarding bandwidth(Gbps)
8Maximum stacking number
80GStack Bandwidth
71.4MppsForwarding Performance
216GbpsSwitching bandwidth
1023Maximum active VLANs
16K (default)MAC Address Table Size
APM86392 600MHz dual coreCPU
512MBRAM
128MBFlash Memory
Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex System status: System, RPS, Stack link status, link duplex, PoE, and link speedStatus Indicators
Expansion / Connectivity
USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)Console ports
OptionalStacking cable
Option (PWR-RPS2300)Power Redundancy
110V-240VVoltage range (Auto)
0.49KVAPower Consumption Operational
Miscellaneous
44.5cmWidth
36.8cmDepth
4.5cmHeight
10.65KgPackage Weight
5.8KgWeight
optionalRack Mounting Kit
324280MTBF in hours
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1X
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-X
RMON I and II standards
SNMP v1, v2c, and v3
IEEE 802.3az
IEEE 802.3ae 10Gigabit Ethernet
Compliant Standards
System software / license
IOS LAN BASESystem software
NERGY-MGT-100-K9, EW-DO-100-DE
RPS Support
Jumbo Frames
VLANS
Voice Vlan
VTPv2
CDPv2
LLDP
802.3ad LACP
license
+PVST/PVST
802.1W/802.1S
Port Fast/Uplink Fast
port CoS Trust and Override
Scheduling
Priority Queuing
Configure CoS Priority Queues
Weighted Tail Drop
DSCP transparency
SSH, SSL and SCP
+RADIUS and TACACS
SNMPv3 crypto
802.1x
802.1x Accounting / MIB
802.1x w/ port security
802.1x w/Voice VLAN
802.1x Guest VLAN
features
802.1x VLAN assignment
802.1x MAC-Auth Bypass
BPDU/Root Guard
Port Security
Private VALN Edge
Storm Control
Block unknown unicast and multicast
IGMP Snooping
IGMP Filter/Throttle
Auto-MDOX
TDR
UDLD
IP SLA Responder
layer 2 / IP Traceroute
SPAN
RSPAN
Express Setup
Device Manager
Network security
Cisco Network Assistant
Smartports + Advisor
Troubleshooting Advisor
Drag-and-drop Cisco IOS Upgrade
IP Address DHCP
Autoinstall with saved configuration
Configuration Replace
DHCP Auto Image Upgrade
DHCP Port Based Allocation
Error Disable MIB
Management and Troubleshooting
Environmental Ranges
23ºF to 113ºFOperating temperature up to 5000 ft (1500 m)
23ºF to 104ºFOperating temperature up to 10,000 ft (3000 m)
23ºF to 131ºFShort-term exception at sea level
23ºF to 122ºFShort-term exception up to 5000 feet (1500 m)
23ºF to 113ºFShort-term exception up to 10,000 feet (3000 m)
23º to 104ºFShort-term exception up to 13,000 feet (4000 m)
13º to 158ºF-Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m)
Up to 10,000 feetOperating altitude
Up to 13,000 feetStorage altitude
10%to 95% noncondensingOperating relative humidity
10%to 95% noncondensingStorage relative humidity

 

محصولات پیشنهادی مسترشبکه:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24TS-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24TD-L

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960X-24PS-L

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

1Gbps, Ethernet, PoE

تعداد پورت

24Port

تعداد پورت POE

24 پورت

نوع Uplinks

SFP

تعداد Uplinks

4Port

ظرفیت سوئیچ

216Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

71.4Mpps

حافظه رم

512MB

حافظه فلش

128MB

قابلیت stack

8

پورت کنسول

Mini-USB Type B, RJ45

توان مصرفی

49W

توان POE

370W

استاندارد ها

IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASET ports, IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1ax, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3at, IEEE 802.3az

وضعیت دستگاه

New-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 36.8cm
  • Height : 4.5cm
  • Width : 44.5cm
وزن

5.8kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-24PS-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.