سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TC-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TC-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TC-L

دارای 48 پورت 10/100

دارای 2 پورت Uplink

دارای لایه عملکرد 2

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L

دارای 48 پورت 10/100

دارای 2 پورت Uplink

دارای لایه عملکرد 2

دسته:
برند :

فقط 2 عدد در انبار موجود است

2,920,000 تومان

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L  از جمله سوئیچ های سری 2960 سیسکو می باشد و به عنوان سوئیچ‌‌های لایه 2 در شبکه مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. این سری از محصولات از  Voice ،Video ،Data و  همچنین از اعمال محدودیت‌های دسترسی برای ایجاد امنیت بیشتر در شبکه پشتیبانی می‌‌کنند.

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TC-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L  از جمله سوئیچ های سری 2960 سیسکو می باشد و به عنوان سوئیچ‌‌های لایه 2 در شبکه مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. این سری از محصولات از Voice ،Video ،Data و همچنین از اعمال محدودیت‌های دسترسی برای ایجاد امنیت بیشتر در شبکه پشتیبانی می‌‌کنند.

 

قابلیت های سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L:

 

  • دارای قابلیت Scalable Management (این قابلیت برای زمانی می‌باشد که که کسب و کار شما دچار تغییرات می شود.)
  • افزایش یا بهبود امنیت احراز هویت (Authentication)، کنترل دسترسی (Access Control) و مدیریت سیاست های امنیتی (Security Policy Administration) به کمک تکنولوژی  Cisco TrustSec

قابلیت  Cisco TrustSec با استفاده از سیاست های امنیتی، سازمان‌‌ها را قادر می سازد که شبکه‌‌های Enterprise ،Campus و مراکز داده خود را بدون استفاده از VLAN تقسیم‌بندی نمایند و کاربران، حتی در هنگام جابه‌جایی در شبکه‌‎های مجازی و سیار قادر به دریافت دسترسی‌ از جانب سیاست های امنیتی باشند. همچنین این تکنولوژی توسط کمپانی سیسکو ارائه گردیده و می‌‌تواند از تکرار امور زمانبر امنیتی در شبکه از قبیل تعریف قوانین فایروال، VLAN و ACL جلوگیری نماید. بدین گونه Cisco TrustSec علاوه بر بهبود وضعیت امنیتی در درون شبکه، ادمین‌ها را در بهینه سازی زمان یاری می‌نماید.

  • دارای قابلیت مدیریت شبکه مقیاس پذیر (Scalable Network Management)، گزینه های عملکرد Fast یا Gigabit Ethernet
  • دارای قابلیت Cisco EnergyWise (این قابلیت جهت محاسبات مصرف انرژی می‌باشد که به محاسبه، تنظیم و مدیریت انرژی بین دستگاه‌ها در شبکه کمک می‌‌نماید.)
  • پشتیبانی از سیستم عامل Image IOS LAN Base

 

لیست کنترل دسترسی یا ACL چیست؟

اساس نامگذاری در سوئیچ های سیسکو

 

ویزگی های کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TC-L:

 

 WS-C2960-48TC-L
Rack-mountable - 1UEnclosure Type
LAN BaseFeature Set
2x Dual-purpose ports uplinks (each dual-purpose uplink port has 1 10/100/1000 Ethernet port and 1 SFP-based Gigabit Ethernet port, 1 port active)Uplink Interfaces
48x Ethernet 10/100 portsPorts
6.5MppsThroughput
16GbpsBackplane Capacity
64MBDRAM
4.4x 44.45 x 23.62cmDimensions
9.19KgPackage Weight

 

سوئیچ سیسکو WS-2960-48TC-L دارای 48 پورت Fast Ethernet (سرعت 10/100) به صورت تنظیمات ثابت (FiX)، دو ماژول/پورت دو منظوره در قسمت Uplink جهت استفاده از ماژول SFP (فیبرنوری) یا RJ-45 ( زوج بهم تابیده) است که در زمان کار دستگاه تنها یکی از آن دو فعال می باشند.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L:

 

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L

  1. دکمه Mode
  2. فضای LED
  3. 48 پورت 10/100
  4. دو عدد پورت دو منظوره Uplink (دارای هر دوی ماژول SFP و پورت RJ-45 است.)

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L

  1. پورت کنسول RJ-45
  2. محفظه فن
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC Power

 

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TC-L:

 

DescriptionModels
GE SFP, LC connector LX/LH transceiverGLC-LH-SM
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45

 

امکان استفاده از لوازم جانبی ذکر شده در جدول، بنابر نیاز مشتری، بر روی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L قابل استفاده می‌باشد. لازم به ذکر است همه موارد تجهیزات فوق همراه دستگاه نمی‌باشند.

 

مقایسه سوئیچ سیسکو WS-C2960-48TC-L با سوئیچ سیسکو  WS-C2960-48PST-L:

 

  Comparison
WS-C2960-48PST-LWS-C2960-48TC-LModels
YesNoPoE Available
48x Ethernet 10/100 PoE ports 48x Ethernet 10/100 portsPorts
2x 10/100/1000 uplinks and 2 SFP uplinks 2dual-purpose uplinksUplinks
LAN BaseLAN BaseFeature Set

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو  WS-C2960-48TC-L:

 

 Specifications
FixedType
Ethernet (10/100BaseTX) Ethernet (10/100/1000BaseT) Gigabit Ethernet (SFP)Topology
10/100 48portsMaximum Port density
2dual-purpose (10/100/1000 or SFP) portsUplinks
n/aModular/Expansion Slots
Layer 2 Switching (basic connectivity), Layer 2 Switching (intelligent services), Voice EnabledArchitecture
Fixed, Rack Mountable, Standalone/ClusteringForm Factor
4.4x 44.45 x 23.62 inDimensions
64MBDRAM
Features
n/aSpecialized Service Modules
High Availability/Resilliency
External Redundant Power SupplyHardware Redundancy
PVST, Broadcast Suppression, Unicast Suppression, Mulitcast Suppression, Spanning Tree, Portfast, Uplink Fast, Backbone Fast, 802.1s, 802.1wHigh Availability/Resilliency
Management
SPAN, RSPAN, CiscoView, Cisco Discover Protocol (CDP), Virtual Trunking Protocol (VTP), Telnet Client, BOOTP, TFTP, CiscoWorks, CWSI, RMON, SNMP, Clustering, Web-Based ManagementManagement features
Scalability
n/aWAN Interface Support
6.5MppsThroughput
16GbpsBackplane Capacity
255Number of VLANs

 

محصولات پیشنهادی مستر شبکه:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960- 24TC-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-24TT-L

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48TT-L

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960-48TC-L

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

100Mbps, Ethernet

تعداد پورت

48Port

نوع Uplinks

Combo

تعداد Uplinks

2Port

ظرفیت سوئیچ

16Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

6.5Mpps

حافظه رم

64MB

حافظه فلش

32MB

پورت کنسول

RJ45

توان مصرفی

45W

استاندارد ها

IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1ax, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 55 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 33cm
  • Height : 4.4cm
  • Width : 44.5cm
وزن

3.6kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 15 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.