سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S

دارای 48 پورت 10/100/1000 اترنت

دارای 2 اسلات ماژول SFP

دارای لایه عملکرد 2

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S

دارای 48 پورت 10/100/1000 اترنت

دارای 2 اسلات ماژول SFP

دارای لایه عملکرد 2

دسته:
برند :

تماس بگیرید

سوئیچ WS-C2960S-48TS-S از جمله سوئیچ های سری 2960S سیسکو می باشد که برای شبکه های سازمانی، سازمان های میانی و دفاتر شعب طراحی شده است.

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S سوئیچ هایی با تنظیمات و پیکربندی ثابت گیگابیت اترنت هستند که سوئیچینگ در لایه 2 و سطح حرفه ای را برای دسترسی شعبات به اپلیکیشن ها فراهم می کنند. این سری از سوئیچ ها عملیات تجاری را با کاهش هزینه کلی مالکیت (cost of ownership) و با استفاده از طیف وسیعی از ویژگی های جدید از جمله +FlexStack ،(Power Over Ethernet Plus) PoE و Cisco Catalyst SmartOperations، با قابلیت اعتماد و با امنیت کامل به انجام می رسانند.

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S یکی از مدل های سوئیچ های سری 2960S سیسکو می باشد و به صورت یکسان برای شبکه های سازمانی، سازمان های میانی و دفاترشعب طراحی شده است. این سوئیچ  دارای 48 پورت RJ-45 10/100/1000 Base-T می باشد و مجموعه ویژگی های سیستم عامل LAN Lite را ارائه می دهد.

 

 WS-C2960S-48TS-S
Rack-mountable - 1UEnclosure Type
LAN LiteFeature Set
Two 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP)Uplink Interfaces
48Ethernet 10/100/1000 portsDownlink Ports
-Expansion Slot(s)
100GbpsSwitching capacity
74.4mppsForwarding Rate
128MBDRAM
64MBFlash Memory
4.5cm×45cm×30cmDimensions
9.19KgPackage Weight

 

ویژگی های کلی سوئیچ های سری 2960S سیسکو:

  • دارای 24 یا 48 پورت گیگابیت اترنت
  • دارای اسلات های Small-Form Factor Pluggable) SFP) یا +SFP
  • Cisco FlexStack stacking با گذردهی 20 گیگابیت بر ثانیه (اختیاری)
  • استاندارد IEEE 802.3at سازگار با قابلیت +PoE تا حداکثر 30 وات پاور در هر پورت
  • تا 740 وات بودجه +PoE /PoE ترکیبی
  • رابط USB برای مدیریت و انتقال فایل
  • مجموعه ویژگی های سیستم عامل های  LAN Base یا Cisco IOS LAN Lite
  • ابزار عملیات هوشمند (SmartOperations) برای نصب و استقرار ساده و کاهش هزینه های مدیریت شبکه

 

برنامه های کاربردی سوئیچ های سری 2960S سیسکو:

سوئیچ های سری 2960S سیسکو ایده آل برای موارد زیر می باشد:

  • راه اندازی اتصالات مقرون به صرفه سیمی (Wire) در محیط های کاری با دسکتاپ های سنتی
  • پیاده سازی کیفیت خدمات (QoS)
  • اجرای سیاست های امنیتی اولیه برای محدود کردن دسترسی به شبکه و کاهش تهدیدات
  • کاهش هزینه کل مالکیت از طریق ساده سازی عملیات و اتوماسیون

مزایای سوئیچ های سری 2960S سیسکو:

 

1-سوئیچ های سری 2960S سیسکو  شبکه های بدون مرز (Borderless) سیسکو را فعال می کنند:

معماری شبکه بدون مرز سیسکو (Borderless) تجربه ی فضای کاری جدیدی را ارائه می دهد و هرکسی را در هر مکانی، با استفاده از هر دستگاهی به منبعی ایمن، قابل اعتماد و شفاف وصل می کند. معماری شبکه های بدون مرز سیسکو به چالش های اولیه فناوری اطلاعات و تجارت می پردازد و با نزدیک کردن تعامل کارمند و مشتری، به ایجاد یک تجربه بدون مرز کمک می کند.

تجربه بدون مرز فقط با عناصر شبکه هوشمند که برای پاسخگویی به نیازهای یک فضای کاری جهانی معماری و طراحی شده اند، امکان پذیر است. دسترسی شبکه سیسکو (Cisco Network Access) یک مؤلفه اولیه از این معماری است که خدمات متنوع شبکه ای بدون مرز، مانند قابلیت جابه جایی(mobility)، امنیت، EnergyWise و سهولت عملکرد را برای افزایش بهره وری عملیاتی فراهم می کند.

 

2-پایداری (Sustainability):

راه حل های سوئیچینگ سیسکو عملکردهای سبزتری (greener) را با استفاده از انرژی قابل اندازه گیری، خدمات یکپارچه و نوآوری های مداوم مانند EnergyWise سیسکو فراهم می کنند که یک راه حل سازمانی گسترده می باشد که با سیاست های سفارشی، نظارت و مصرف انرژی را ارائه می دهد. تکنولوژی EnergyWise سیسکو و سوئیچ های سیسکو باعث کاهش انتشار گازهای گلخانه ای (GhG) و افزایش هزینه های صرفه جویی در انرژی و رفتار پایدار کسب و کار می شوند.

ویژگی های پایداری در سوئیچ های سری 2960S و 2960 سیسکو شامل مجموعه ویژگی های زیر است:

  • تکنولوژی EnergyWise سیسکو (Cisco EnergyWise technology)
  • عملکرد کارآمد سوئیچ (Efficient switch operation)
  • مدیریت هوشمند پاور (Intelligent power management)

 

3-امنیت شبکه :

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-S طیف وسیعی از ویژگی های امنیتی را برای محدود کردن دسترسی به شبکه و کاهش تهدیدات ارائه می دهند.

  • ویژگی های دفاع در برابر تهدید شامل امنیت پورت، بازرسی پویا ARP و IP Source Guard
  • امنیت اولین Hop از IPv6 برای محافظت در مقابل تبلیغات روترهای سرکش (rogue)، خطرات دیگر معرفی شده توسط IPv6 و spoofing
  • ویژگی هایی برای کنترل دسترسی به شبکه، از جمله احراز هویت انعطاف پذیر، حالت مانیتورینگ و تغییر مجوز RADIUS
  •  SXP سیسکو برای ساده سازی اجرای امنیت و سیاست در سراسر شبکه

 

4-کیفیت خدمات بهبود یافته (Enhanced Quality of Service) :

سوئیچ های سری Cisco 2960-S ترافیک هوشمند را که باعث هموار شدن جریان می شود، مدیریت می کند. این سری از سوئیچ ها مکانیسم های انعطاف پذیری را برای نشانه گذاری (Mark)، طبقه بندی، زمان بندی و همچنین عملکرد ویژه ای را برای ترافیک داده، صدا و ویدئو با سرعت سیم ارائه می دهند.

ویژگی های اصلی QoS عبارتند از:

  • چهار صف خروجی در هر پورت با قابلیت اولویت بندی هر صف، به طوری که بسته های با اولویت بالاتر قبل از همه بسته ها خدمت رسانی می شوند.
  • زمان بندی (Shaped Round Robin (SRR و اجتناب از تراکم (Weighted Tail Drop (WTD
  • استاندارد class of service 802.1p و differentiated services code point) DSCP)، با نشانه گذاری و طبقه بندی مجدد هر بسته بر اساس آدرس IP مقصد و مبدا، آدرس MAC یا شماره پورت TCP / UDP لایه 4
  • Cross-stack QoS به QoS اجازه می دهد تا از طریق استکی از سوئیچ های 2960S تنظیم شود.

 

5-عملیات هوشمند سیسکو (Cisco Catalyst SmartOperations):

Cisco Catalyst SmartOperations مجموعه ای جامع از قابلیت های برنامه ریزی، استقرار، نظارت و عیب یابی است که عملیات شبکه LAN را ساده می کند. راه اندازی ابزار عملیات هوشمند (SmartOperations) زمان و تلاش لازم برای کارکرد شبکه و هزینه کل مالکیت را کاهش می دهد (TCO).

  • نصب هوشمند سیسکو (Cisco Smart Install) امکان نصب بدون نیاز به تنظیمات را به وسیله ارائه خودکار نصب و پیکربندی سیستم عامل IOS سیسکو درهنگام نصب سوئیچ های جدید به شبکه، فراهم می کند.
  • پورت هوشمند خودکارسیسکو (Cisco Auto Smartports) پیکربندی خودکار پورت های سوئیچ را به عنوان دستگاهی متصل به سوئیچ، با تنظیمات بهینه شده با توجه به نوع دستگاه ارائه می کند.
  • عیب یابی هوشمند سیسکو (Cisco Smart Troubleshooting) مجموعه گسترده ای از دستورات تشخیصی و وضعیت سلامت سیستم، که از آن جمله Smart Call Home می باشد که درون سوئیچ است، را ارائه می دهد.

 

6-ابزارهای پیشرفته و هوشمند مدیریت شبکه:

سوئیچ های سیسکو سری 2960S و 2960 دارای یک رابط خط فرمان ویژه برای پیکربندی دقیق نرم افزار Network Assistant سیسکو و ابزاری مبتنی بر رایانه شخصی برای پیکربندی سریع و مبتنی بر قالب های از پیش تعیین شده، می باشد. علاوه بر این، CiscoWorks LAN Management Solution) LMS) از سوئیچ های سری 2960S و 2960 برای مدیریت سراسر شبکه پشتیبانی می کند.

 

7-Cisco Network Assistant:

دستیار شبکه سیسکو یک اپلیکیشن مدیریتی شبکه مبتنی بر PC است که برای شبکه ی کسب و کارهای کوچک و متوسط (SMB) با حداکثر 250 کاربر استفاده می شود و همچنین مدیریت متمرکز شبکه و قابلیت های پیکربندی را ارائه می دهد. Network Assistant سیسکو از تکنولوژی Smartports سیسکو برای ساده سازی استقرار و نصب اولیه و نگهداری مداوم استفاده می کند. این اپلیکیشن همچنین دارای یک GUI بصری است که کاربران به راحتی می توانند خدمات مشترک را از طریق سوئیچ ها، روترها و اکسس پوینت های سیسکو استفاده کنند. مانند:

  • مدیریت پیکربندی
  • مشاوره(advice) حل مشکل
  • گزارش موجودی
  • اطلاع رسانی رویداد
  • تنظیمات امنیتی شبکه
  • همگام سازی رمز عبور
  • ارتقا سیستم عامل IOS سیسکو با قابلیت Drag-and-drop
  • امنیت وایرلس

 

8-Cisco EnergyWise:

Cisco EnergyWise تیم های فناوری اطلاعات را قادر می سازد تا انرژی مصرف شده توسط دستگاه های متصل به شبکه را اندازه گیری و مدیریت کنند، همچنین قابلیت اندازه گیری انرژی و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای را فراهم می کند.

سیاست های EnergyWise را می توان برای کنترل قدرت مصرف شده توسط نقطه های پایانی PoE، تجهیزات دسکتاپ و مرکز داده فناوری اطلاعات و طیف وسیعی از زیرساخت های ساختمانی استفاده کرد. فن آوری EnergyWise در تمام سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-S گنجانده شده است.

EnergyWise شامل یک رویکرد مبتنی بر شبکه بسیار هوشمند می باشد که برای ارتباط  پیام هایی که انرژی را بین دستگاه های شبکه و نقاط پایانی اندازه گیری و کنترل می کنند، می باشد. این شبکه دستگاه های قابل کنترل EnergyWise سیسکو را شناسایی می کند، میزان مصرف برق آنها را کنترل می کند و براساس قوانین کسب و کار برای کاهش مصرف پاور اقدام می کند.

EnergyWise از یک سیستم نامگذاری دامنه منحصر به فرد برای پرس و جو و خلاصه سازی اطلاعات در مجموعه ی بزرگ دستگاه ها، استفاده می کند و آن را نسبت به قابلیت های مدیریتی شبکه سنتی ساده تر می کند. رابط های مدیریتی EnergyWise سیسکو به تسهیلات و اپلیکیشن های مدیریتی شبکه اجازه ارتباط با نقاط انتهایی و یکدیگر را با استفاده از شبکه به عنوان unifying fabric می دهد.

رابط مدیریتی از استاندارد پروتکل Simple Network Management Protocol) SNMP) یا TCP برای یکپارچه سازی سیستم های مدیریت سیسکو و ارائه دهندگان دیگر استفاده می کند.

 

9-مدیریت شبکه (Network Management):

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-S دارای یک رابط خط فرمان (CLI) ویژه برای تنظیمات و مدیریت دقیق هستند. سوئیچ های 2960S نیز از طیف گسترده ای از راه حل های مدیریت شبکه سیسکو پشتیبانی می کنند.

  • زیرساخت Cisco Prime:

راهکارهای مدیریت شبکه Cisco Prime ارائه دهنده مدیریت جامع چرخه حیات شبکه است. زیرساخت Cisco Prime کتابخانه گسترده ای از ویژگی ها را برای استفاده آسان فراهم می کند تا مدیریت روزانه و اولیه شبکه سیسکو شما را به طور خودکار انجام دهد.

Cisco Prime به وسیله یک مجموعه قدرتمند با ویژگی های پیکربندی، کنترل، عیب یابی، گزارش دهی و ابزارهای اداری، به هدایت عملیات سخت افزاری و نرم افزاری می پردازد.

  • دستیار شبکه سیسکو (Cisco Network Assistant)

دستیار شبکه سیسکو یک اپلیکیشن مدیریتی شبکه مبتنی بر PC است که برای شبکه ی کسب و کارهای کوچک و متوسط (SMB) با حداکثر 250 کاربر استفاده می شود و همچنین مدیریت متمرکز شبکه و قابلیت های پیکربندی را ارائه می دهد. Network Assistant سیسکو از تکنولوژی Smartports سیسکو برای ساده سازی استقرار و نصب اولیه و نگهداری مداوم استفاده می کند. این اپلیکیشن همچنین دارای یک GUI بصری است که کاربران به راحتی می توانند خدمات مشترک را از طریق سوئیچ ها، روترها و اکسس پوینت های سیسکو استفاده کنند.

 

10-عملکرد کارآمد سوئیچ (Efficient Switch Operation) :

سوئیچ های سری 2960S توسط سیسکو طراحی و ساخته شده اند و صرفه جویی بهینه در پاور، مدیریت عالی پاور (best-in-class)، عملکرد کم مصرف در صنعت و قابلیت های مصرف پاور را ارائه می دهند.

 

11-ویژگی های نرم افزاری (Software Features):

سوئیچ های سری 2960S سیسکو با مجموعه ویژگی های سیستم عامل LAN Base و LAN Lite در دسترس هستند. مدل های LAN Lite عملکرد و قابلیت مقیاس پذیری کمتری را برای استقرارهای کوچک با نیازهای اساسی فراهم می کنند.

توجه داشته باشید که هر مدل سوئیچ دارای یکسری ویژگی های خاص می باشد. مدل های LAN Lite را نمی توان به مجموعه ویژگی های LAN Base ارتقا داد.

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S

  1. دکمه Mode
  2. فضای LED
  3. 48 پورت 10/100/1000 اترنت
  4. پورت USB Type A
  5. پورت (کنسول) USB mini-Type B
  6. پورت کنسول RJ45
  7. پورت مدیریت اترنت
  8. 2 تا اسلات ماژول SFP

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S

  1. محفظه فن
  2. کانکتور RPS
  3. کانکتور AC power

 

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S:

 

DescriptionModels
Catalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN BaseC2960S-STACK
GE SFP, LC connector LX/LH transceiverGLC-LH-SM
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMD
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45

 

مقایسه سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S با سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-L:

 

  Comparison
WS-C2960S-48TS-SWS-C2960S-48TS-LModels
48Ethernet 10/100/1000 ports 48Ethernet 10/100/1000 portsPorts
100Gbps 176GbpsSwitching Capacity
2x 1G SFP 4x 1G SFPUplinks
LAN LiteLAN BaseFeature Set
YesYesStackable

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S:

 

 Specifications
64MBFlash memory
128MBDRAM
74.4mppsForwarding Performance
4.5x45x30 cmDimensions (H x W x D)
4.8kgWeight
Measured per ISO 7779 and declared per ISO 9296. Bystander positions operating mode at 25°C ambientAcoustic Noise
LpA (Typical):44 dB
LpAD (Maximum):47 dB
Sound Pressure
LwA (Typical): 5.4 B
LwAD (Maximum): 5.7 B
Sound Power
357740MTBF in hours
100to 240 VACVoltage (Autoranging)
0.13kVAPower Rating
100Percent Throughput: 53
5Percent Throughput: 50
Measured Power Consumption
UL 60950-1, Second Edition
CAN/CSA 22.2 No. 60950-1, Second Edition TUV/GS to EN 60950-1, Second Edition
CB to IEC 60950-1 Second Edition with all country deviations CE Marking
NOM (through partners and distributors)
Safety certifications
FCC Part 15 Class A
EN 55022 Class A (CISPR22) EN 55024 (CISPR24) AS/NZS CISPR22 Class A
CE
CNS13438 Class A MIC
GOST
China EMC Certifications
Electromagnetic emissions (EMC)
Reduction of Hazardous Substances (RoHS) including Directive 2011/65/EUEnvironmental
Common Language Equipment Identifier (CLEI) codeTelco
USGv6 and IPv6 Ready LogoUS Government Certifications

 

محصولات پیشنهادی مستر شبکه:

قیمت سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960-48TC-L

مشخصات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48LPS-L

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960S-48TS-S

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

1Gbps, Ethernet

تعداد پورت

48Port

نوع Uplinks

SFP

تعداد Uplinks

2Port

ظرفیت سوئیچ

100Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

74.4Mpps

حافظه رم

128MB

حافظه فلش

64MB

قابلیت stack

4

پورت کنسول

Mini-USB Type B, RJ45

توان مصرفی

53W

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

استاندارد ها

IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASET ports, IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3at

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 30cm
  • Height : 4.5cm
  • Width : 45cm
وزن

4.8kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960S-48TS-S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یازده =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.