ماژول سیسکو فیبر نوری مدل GLC-LH-SM

ماژول سیسکو فیبر نوری مدل GLC-LH-SM


ویژگی‌های محصول

  • برند : CISCO
  • قابلیت HOT Swapable
  • دارای قابلیت انعطاف پذیری در انتخاب رسانه

این ماژول دارای ویژگی 1000Base-LX/LH می‌باشد که این ویژگی برای کار در هر دو حالت های MultiMode و SingleMode مناسب است.1000BASE-LX / LH SFP ، با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX سازگاری دارد .

نقد و بررسی : ماژول سیسکو فیبر نوری مدل GLC-LH-SM

ماژول سیسکو فیبر نوری مدل GLC-LH-SM
4 رای 5 (100%)

ماژول سیسکو فیبر نوری مدل GLC-LH-SM

ماژول سیسکو فیبر نوری مدل GLC-LH-SM ساخت کمپانی خوش نام سیسکو می‌باشد. این ماژول دارای ویژگی 1000Base-LX/LH می‌باشد که این ویژگی برای کار در هر دو حالت های MultiMode و SingleMode مناسب است.

1000BASE-LX / LH SFP ، با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX سازگاری دارد .

کابل‌های استاندارد فیبر نوری (SingleMode) تا حداکثر 10 کیلومتر و بر روی فیبرهای  MultiMode تا حداکثر 550 متر عمل می کند.زمانی که از نوع فیبر MultiMode استفاده می‌کنید، فرستنده باید از طریق یک پچ کرد در مُد condition متصل شود.

فرستنده‌های نوری GLC-LH-SM 1G SFP برای ذخیره سازی IP و LAN در شبکه طراحی شده‌اند که یک ماژول فرستنده نوری 1 گیگابیتی هستند. این مدل از ماژول‌ برای فیبر SingleMode طراحی شده و با طول موج اسمی 1310 نانومتر عمل می‌کند.

سوئیچ‌ها و  روتر ها به واسطه‌ی کانکتورهای رابط گیگابیتی SFP با رعایت استاندارد صنعتی سیسکو ، به شبکه متصل می‌شوند . قسمت ورودی و خروجی دستگاه قابل جابه‌جایی می‌باشد و با یک پورت اترنت Gigabit یا اسلات وصل می‌شود.

 

ویژگی‌های  ماژول سیسکو فیبر نوری مدل GLC-LH-SM :

  • دارای قابلیت HOT Swapable می‌باشند

به این معنی است که امکان نصب و  برداشتن ماژول در زمان روشن بودن امکان پذیر باشد. همچنین این قابلیت به حداکثر رساندن زمان Uptime را نیز به‌ همراه دارد.

  • دارای قابلیت انعطاف پذیری در انتخاب رسانه و رابط کاربری، به‌صورت جداگانه بر اساس هر پورت
  • دارای طراحی مقاوم برای قابلیت اطمینان بیشتر
  • ابعاد این ماژول ها 5 x 13.4 x 56.5 میلی متر است

 

مشخصات ماژول سیسکو فیبر نوری مدل GLC-LH-SM  :

 

  1. کابل کشی و اتصالات

اتصالات عبارتند از:

  • دو کانکتور LC / PC

در کابل کشی فقط اتصالات با کابلهای پچ‌کرد با کانکتور PC یا UPC ، قابل پشتیبانی هستند.

کابل پچ‌کرد با کانکتور APC پشتیبانی نمی‌شود. با توجه داشت که تمام کابل‌ها و کابل‌های مورد استفاده باید مطابق با استانداردهای مشخص شده در بخش استانداردها باشند.

ماژول سیسکو فیبر نوری مدل GLC-LH-SM

 

مقایسه ماژول سیسکو فیبر نوری مدل GLC-LH-SM :

مشابه‌ترین ماژول به ماژول GLC-LH-SM در بین سری GLC  ماژول GLC-LH-SMD می باشدکه د ر جدول زیر اشاره شده است.

نکته: تفاوت بارز در د و ماژول با قابلیت DOM بودن ماژول GLC-LH-SMD می‌باشد که این قابلیت ، امکان نظارت بر عملکرد ماژول را برای کاربر نهایی را فراهم می‌آورد.

ماژول سیسکو مدل Cisco GLC-LH-SM

مشخصات فنی :

برند

CISCO

نرخ انتقال

1000Mbps

نوع کانکتور

LC

حداکثر فاصله

9.97km

طول موج

1310nm

استاندارد ها

IEEE 802.3z

گارانتی

گارانتی نقره ای یک ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70°C, Min Operating temperature : 0°C

سایز
  • Depth : 5.58cm
  • Height : 1.01cm
  • Width : 1.27cm

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “ماژول سیسکو فیبر نوری مدل GLC-LH-SM”

پیگیری سفارش
لیست مقایسه