ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-D

Cisco Fiber Optic Module GLC-BX-D
(دیدگاه کاربر 1)

ویژگی ها:

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode
سرعت انتقال: 1000Mbps
طول پشتیبانی: 10km

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

۶۵۰,۰۰۰ تومان

موجود

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-D

Cisco Fiber Optic Module GLC-BX-D
(دیدگاه کاربر 1)

ویژگی ها:

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode
سرعت انتقال: 1000Mbps
طول پشتیبانی: 10km

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۶۵۰,۰۰۰ تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-D:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-D ساخت کمپانی سیسکو می‌باشد که یک SFP Transceiver و کاملا با قیمت مناسب و صرفه اقتصادی طراحی و روانه بازار گردیده است. این ماژول برای تمامی درگاه‌های SFP دارای اتصال نوع Connector LC است و کاربرد آن فقط برای کابل های فیبر نوری حالت Single Mode می باشد. این مدل از ماژول فیبر نوری جهت نصب بر روی آپلینک سوییچ شبکه، روتر ها و Network Interface Connection)NIC) و مبدل های رسانه مورد استفاده قرار می گیرد.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-D

ویژگی ماژول سیسکو GLC-BX-D:

  • پشتیبانی از استاندارد Multi-Sourcing Agreement) MSA)
  • کاهش هزینه ها
  • یک فرستنده قابل اعتماد Small Form-factor Pluggable)SFP) جهت توزیع و یکپارچه سازی سیستم برای تمامی کاربران در شبکه های که بستر آن براساس فیبر است.
  • انتقال طول موج 1490 نانومتر در بستر فیبر نوری در حالت Single Mode تا مسافت به فاصله 10 و 40 کیلومتر
  • سازگاری باز استاندارد های همچون IEC-60825