ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-D

Cisco Fiber Optic Module GLC-BX-D
(1 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode
سرعت انتقال: 1000Mbps
طول پشتیبانی: 10km

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

۶۵۰,۰۰۰ تومان

موجود

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-D

Cisco Fiber Optic Module GLC-BX-D
(1 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode
سرعت انتقال: 1000Mbps
طول پشتیبانی: 10km

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۶۵۰,۰۰۰ تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-D:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-D ساخت کمپانی سیسکو می‌باشد که یک SFP Transceiver و کاملا با قیمت مناسب و صرفه اقتصادی طراحی و روانه بازار گردیده است. این ماژول برای تمامی درگاه‌های SFP دارای اتصال نوع Connector LC است و کاربرد آن فقط برای کابل های فیبر نوری حالت Single Mode می باشد. این مدل از