ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-D
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-D
ماژول سیسکو مدل GLC-BX-D
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-D

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

موجود در انبار

450,000 تومان

نقد و بررسی اجمالی

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-D برای تمامی درگاه‌های SFP دارای اتصال نوع Connector LC است و کاربرد آن فقط برای کابل های فیبر نوری حالت Single Mode می باشد.

نقد و بررسی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-D

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-D

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-D ساخت کمپانی سیسکو می‌باشد که یک SFP Transceiver و کاملا با قیمت مناسب و صرفه اقتصادی طراحی و روانه بازار گردیده است. این ماژول برای تمامی درگاه‌های SFP دارای اتصال نوع Connector LC است و کاربرد آن فقط برای کابل های فیبر نوری حالت Single Mode می باشد. این مدل از ماژول جهت نصب بر روی آپلینک سوییچ شبکه، روتر ها و Network Interface Connection)NIC) و مبدل های رسانه مورد استفاده قرار می گیرد.

 

ویژگی ماژول سیسکو مدل GLC-BX-D:

  • پشتیبانی از استاندارد Multi-Sourcing Agreement) MSA)
  • کاهش هزینه ها
  • یک فرستنده قابل اعتماد Small Form-factor Pluggable)SFP) جهت توزیع و یکپارچه سازی سیستم برای تمامی کاربران در شبکه های که بستر آن براساس فیبر است.
  • انتقال طول موج 1490 نانومتر در بستر فیبر نوری در حالت Single Mode تا مسافت به فاصله 10 و 40 کیلومتر
  • سازگاری باز استاندارد های همچون IEC-60825 و FDA-CDRH، پشتیبانی از انتقال data با سرعت 25 گیگابیت اترنت
  • پشتیبانی از قابلیت Hot-Pluggable (جهت اتصال و قطع ماژول در حین فعالیت تجهیزات شبکه) و پشتیبانی از استاندارد IEEE 802.3Z، اشاره کرد.

ماژول GLC-BX-D یک Transceiver 1000BASE-BX SFP است و از ویژگی Digital Optical Monitoring) DOM) پشتیبانی و یکپارچه سازی (ترکیب) دو استاندارد 1000Base-BX10-D و IEEE 802.3ah بر روی ماژول SFP را به ارمغان می آورد.

 

مقایسه موارد مشابه با ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-D:

 

GLC-BX-DGLC-EX-SMDProduct Code
1000BASE-BX10-D downstream bidirectional single fiber; with DOM1000BASE-EX long-wavelength; with DOMProduct Description
COMEXTTemperature Range
YesYesDOM Support

 

سایر محصولات مشابه:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-U

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

Cisco

مدل محصول

GLC-BX-D

نرخ انتقال

1000Mbps

نوع کانکتور

LC simplex

نوع کابل

SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

10km

طول موج

1490nm

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C
Min Operating Temperature : 0°C

دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش