ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SMCisco Fiber Optic Module GLC-LH-SM
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM
0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SMCisco Fiber Optic Module GLC-LH-SM

0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

موجود در انبار

۳۵۰,۰۰۰ تومان

نقد و بررسی اجمالی

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM برای ذخیره سازی IP وLANدر شبکه طراحی شده‌اند که یک ماژول فرستنده نوری 1 گیگابیتی هستند. این مدل از ماژول‌ برای فیبر SingleMode طراحی شده و با طول موج اسمی 1310 نانومتر عمل می‌کند. سوئیچ‌ها و  روتر ها به واسطه‌ی کانکتورهای رابط گیگابیتی SFP با رعایت استاندارد صنعتی سیسکو، به شبکه متصل می‌شوند. قسمت ورودی و خروجی دستگاه قابل جابه‌جایی می‌باشد و با یک پورت اترنت Gigabit یا اسلات وصل می‌شود.

نقد و بررسی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-LH-SM

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM ساخت کمپانی خوش نام سیسکو می‌باشد که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. این ماژول فیبر نوری  دارای ویژگی 1000Base-LX/LH می‌باشد که این ویژگی برای کار در هر دو حالت های MultiMode و SingleMode مناسب است.

1000BASE-LX / LH SFP، با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-LX سازگاری دارد .

کابل‌های فیبر نوری (SingleMode) تا حداکثر 10 کیلومتر و بر روی فیبرهای MultiMode تا حداکثر 550 متر عمل می کند.زمانی که از نوع فیبر MultiMode استفاده می‌کنید، فرستنده باید از طریق یک پچ کرد در مُد condition متصل شود.

فرستنده‌های نوری GLC-LH-SM 1G SFP برای ذخیره سازی IP و LAN در شبکه طراحی شده‌اند که یک ماژول فرستنده نوری 1 گیگابیتی هستند. این مدل از ماژول‌ برای فیبر SingleMode طراحی شده و با طول موج اسمی 1310 نانومتر عمل می‌کند. سوئیچها و  روتر ها به واسطه‌ی کانکتورهای رابط گیگابیتی SFP با رعایت استاندارد صنعتی سیسکو، به شبکه متصل می‌شوند. قسمت ورودی و خروجی دستگاه قابل جابه‌جایی می‌باشد و با یک پورت اترنت Gigabit یا اسلات وصل می‌شود.

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM

 

ویژگی‌های ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM:

  • دارای قابلیت HOT Swapable می‌باشند. به این معنی است که امکان نصب و برداشتن ماژول در زمان روشن بودن امکان پذیر باشد. همچنین این قابلیت به حداکثر رساندن زمان Uptime را نیز به‌ همراه دارد.
  • ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM دارای قابلیت انعطاف پذیری در انتخاب رسانه و رابط کاربری، به‌صورت جداگانه بر اساس هر پورت
  • ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM دارای طراحی مقاوم برای قابلیت اطمینان بیشتر
  • ابعاد این ماژول ها 5x 13.4 x 56.5 میلی متر است.
  • ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM دارای 1گیگابایت حافظه است.
  • حداکثر پشتیبانی این محصول حدود 550 متر است.

 

ماژول سینگل مد بهتر است یا مالتی مد:

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هر دوی مدل این ماژول ها کاربردی هستند ولی دارای تفاوتهایی هستند که  از جمله:

اولین تفاوت مهم این دو نوع ماژول در مسافت قابل پشتیبانی است. ماژول های فیبر مالتی مود (مانند GLC-SX-MM) تنها تا 500 متر فاصله را پشتیبانی میکند. ولی ماژول های سینگل مود (مانند GLC-LH-SM) تا مسافت های بیشتری را پشتیبانی میکنند (10 کیلومتر)

 تفاوت بهدی در نرخ انتقال این ماژول ها است. در ماژول های مالتی مود سرعت انتقال داده بالاتر از ماژول‌ های سینگل مود است. (1گیگ به 1.25گیگ)

تفاوت آخر نیز در پچ کورد مورد استفاده برای هر کدام از این ماژول‌ها است. همچنین از نظر هزینه نیز این دو ماژول تقریبا مشابه یکدیگر است.

 

 


 

بیشتر بخوانید: انواع مختلف کانکتورهای فیبر نوری

 


 

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM:

  1. کابل کشی و اتصالات

اتصالات عبارتند از:

  • دو کانکتور LC / PC

در کابل کشی فقط اتصالات با کابلهای پچ‌کرد با کانکتور PC یا UPC ، قابل پشتیبانی هستند.

پچ‌کرد با کانکتور APC پشتیبانی نمی‌شود. با توجه داشت که تمام کابل‌ها و کابل‌های مورد استفاده باید مطابق با استانداردهای مشخص شده در بخش استانداردها باشند.

 

(Operating Distance (mModal Bandwidth (MHz* Km)(Core Size (µmFiber Type(Wavelength (nmProduct
550 (1,804ft)
550 (1,804ft)
500
400
500
62.5
50
50
MF13101000BASE-LX/LH
10,000 (32,821ft)SMF

 

مقایسه ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-LH-SM:

مشابه‌ترین ماژول به ماژول GLC-LH-SM در بین سری GLC ماژول فیبر نوری GLC-LH-SMD می باشدکه د ر جدول زیر اشاره شده است.

نکته: تفاوت بارز قابلیت DOM بودن ماژول GLC-LH-SMD می‌باشد که این قابلیت، امکان نظارت بر عملکرد ماژول را برای کاربر نهایی را فراهم می‌آورد.

 

GLC-LH-SMGLC-LH-SMDItem
1000BASE-LX/LH1000BASE-LX/LHProduct Category
13101310(Wavelength (nm
NoYes
Digital Diagnostics Monitoring
This feature gives the end user the ability to monitor real-time parameters of the SFP, such as optical output power, optical input power, temperature, laser bias current, and transceiver supply voltage.
DOM Function

 

سایر محصولات مشابه :

ماژول سیسکو SM-NM ADPTR

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک نمایید.

نمایش کامل نقد و بررسی
مدل محصول

GLC-LH-SM

سرعت انتقال داده

1000Mbps

نوع کانکتور

LC

نوع کابل

MMF, SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

10km

طول موج

1310nm

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

استاندارد ها

IEEE 802.3z

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه

Depth : 5.58cm, Height : 1.01cm, Width : 1.27cm

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش