ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER
ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode

سرعت انتقال: 10Gbps

طول پشتیبانی: 40km

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode

سرعت انتقال: 10Gbps

طول پشتیبانی: 40km

دسته:
برند :

فقط 2 عدد در انبار موجود است

2,550,000 تومان

این مدل از ماژول به ارائه‌ی ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو (ID) یک پلتفرم سیسکو را برای تشخیص اینکه آیا این ماژول توسط سیسکو تأیید و آزمایش شده است یا خیر، می پردازد.

مشخصات و اطلاعات Cisco Module SFP-10G-ER:

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER از طول لینک 20 کیلومتر تا 40 کیلومتر بر روی استاندارد Single-Mode Fiber پشتیبانی می کند. (SMF,G.652)

 

تفاوت ماژول های SFP و +SFP

 

ویژگی ها و مزایای ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER:

ماژول های + SFPسیسکو ویژگی ها و مزایای زیر را ارائه می دهند:

  • کوچکترین شکل صنعتی 10G برای بزرگترین تراکم در هر شاسی
  • دستگاه ورودی/خروجی با قابلیت تعویض در حین کار (Hot-swappable)که به یک پورت +SFP اترنت سوئیچ سیسکو وصل می شود. (نیازی به قطع برق در هنگام نصب یا تعویض ندارد.)
  • برای پشتیبانی از سرمایه گذاری و آسان کردن انتقال (migration) تکنولوژی از مدل ” pay-as-you-populate” پشتیبانی می کند.
  • قابلیت نظارت دیجیتال برای تشخیص صحیح اطلاعات
  • قابلیت همکاری نوری با رابط های GBASE XENPAK10، GBASE X210 وGBASE XFP 10 در همان لینک
  • ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو (ID) یک پلتفرم سیسکو را برای تشخیص اینکه آیا این ماژول توسط سیسکو تأیید و آزمایش شده است یا خیر، ارائه می دهد.

 

جدول مقایسه ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER با موارد مشابه:

 

(Wavelength (nmCable Type(Core Size (MicronsModal Bandwidth (MHz*km)Cable Distance+Cisco SFP
850MMF62.5160 (FDDI)26mCisco SFP-10G-SR-Sa
62.5200 (OM1)33mCisco SFP-10G-SR
5040066mCisco SFP-10G-SR-X
50500 (OM2)82m
502000 (OM3)300m
504700 (OM4)400m
1310MMF62.5500220mCisco SFP-10G-LRM
SMF50400100m
50500220m
G.652-300m
1310SMFG.65210kmCisco SFP-10G-LR-Sa Cisco SFP-10G-LR Cisco SFP-10G-LR-X
-
1550SMFG.652-40kmCisco SFP-10G-ER-S Cisco SFP-10G-ER

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER:

 

 Specification
1530 to 1565Transmit and Receive Wavelength (nm)
10GBASE-ER 1550nm SMFCable Type
G.652(Core Size (Microns
-Modal Bandwidth (MHz*km)
40kmCable Distance
Maximum: 4.0(Transmit Power (dBm
Minimum: -4.7
Maximum: -1(Receive Power (dBm
Minimum: -15.8
RedBail Latch Color
1.5(Power Consumption (W
COMOperating Temperature Range

 

سایر محصولات مشابه :

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-GE-T

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP 10G-LR

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

SFP-10G-ER

نرخ انتقال

10Gbps

نوع کانکتور

Dual-LC

نوع کابل

SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

40km

طول موج

1550nm

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C, Min Operating Temperature : 0°C

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.