ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER

Cisco module SFP-10G-ER
(دیدگاه کاربر 1)

ویژگی ها:

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode
سرعت انتقال: 10Gbps
طول پشتیبانی: 40km

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان

موجود

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-ER

Cisco module SFP-10G-ER
(دیدگاه کاربر 1)

ویژگی ها:

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode
سرعت انتقال: 10Gbps
طول پشتیبانی: 40km

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER از طول لینک 20 کیلومتر تا 40 کیلومتر بر روی استاندارد Single-Mode Fiber پشتیبانی می کند. (SMF,G.652)

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER

 


 

بیشتر بخوانید:تفاوت ماژول های SFP و +SFP

 


 

ویژگی ها و مزایای ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER:

 ماژول فیبر نوری + SFPسیسکو ویژگی ها و مزایای زیر را ارائه می دهند:

  • کوچکترین شکل صنعتی 10G برای بزرگترین تراکم در هر شاسی
  • دستگاه ورودی/خروجی با قابلیت تعویض در حین کار (Hot-swappable) که به یک پورت +SFP اترنت سوئیچ سیسکو وصل می شود. (نیازی به قطع برق در هنگام نصب یا تعویض ندارد.)
  • برای پشتیبانی از سرمایه گذاری و آسان کردن انتقال (migration) تکنولوژی از مدل ” pay-as-you-populate” پشتیبانی می کند.
  • قابلیت نظارت دیجیتال برای تشخیص صحیح اطلاعات
  • قابلیت همکاری نوری با رابط های GBASE XENPAK10، GBASE X210 وGBASE XFP 10 در همان لینک
  • ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو (ID) یک پلتفرم سیسکو را برای تشخیص اینکه آیا این ماژول توسط سیسکو تأیید و آزمایش شده است یا خیر، ارائه می دهد.

 

جدول مقایسه ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-ER با موارد مشابه:

 

(Core Size (MicronsModal Bandwidth (MHz*km)Cable DistanceCable Type(Wavelength (nm+Cisco SFP
62.5160 (FDDI)26mMMF850Cisco SFP-10G-SR-Sa
62.5200 (OM1)33mMMF850Cisco SFP-10G-SR
50
50
50
50
400
500 (OM2)
2000 (OM3)
4700 (OM4)
66m
82m
300m
400m
MMF850Cisco SFP-10G-SR-X
62.5500220mMMF1310Cisco SFP-10G-LRM
50
50
G.652
400
500
100m
220m
300m
SMF
G.65210kmSMF1310Cisco SFP-10G-LR-Sa Cisco SFP-10G-LR Cisco SFP-10G-LR-X
G.652