ماژول سیسکو X2-10GB-SR
ماژول سیسکو X2-10GB-SR
ماژول سیسکو X2-10GB-SR
ماژول سیسکو X2-10GB-SR
ماژول سیسکو X2-10GB-SR
ماژول سیسکو X2-10GB-SR
ماژول سیسکو X2-10GB-SR

پشتیبانی از 10 گیگابیت اترنت

دارای ورودی / خروجی قابل جابجایی

دارای استاندارد IEEE 802.3ae

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول سیسکو X2-10GB-SR

پشتیبانی از 10 گیگابیت اترنت

دارای ورودی / خروجی قابل جابجایی

دارای استاندارد IEEE 802.3ae

دسته:
برند :

فقط 2 عدد در انبار موجود است

970,000 تومان

ماژول Cisco 10GBASE-SR دارای طول پیوند 26 متر در FDDIاستاندارد مدل MMF پشتیبانی می کند و با استفاده از کابل   MMF  امکان ایجاد طول لینک از  2000 MHz کیلومترتا 300 متر را امکان پذیر می سازد و با استفاده از کابل MMF امکان ایجاد طول لینک از MHz 4700 کیلومتر تا 400 متر را امکان پذیر می نماید.

مشخصات و اطلاعات  Cisco module  X2-10GB-SR

ماژول سیسکو X2-10GB-SR دارای  گزینه های متنوعی از اتصال 10 گیگابیت اترنت برای مرکز داده، قفسه های سیم کشی سازمانی، و اپلیکیشن های حمل و نقل ارائه دهنده سرویس  می باشد.

از جمله ویژگی های اصلی ماژول سیسکو X2-10GB-SR:

  • دارای پشتیبانی از 10 گیگابیت اترنت
  • این ماژول دارای ورودی / خروجی قابل جابجایی (Hot-swappable) به پورت اترنت X2 سوئیچ یا روتر سیسکو برای اتصال پورت به شبکه می باشد
  • ارائه انعطاف پذیری در انتخاب رابط (interface)
  • پشتیبانی از مدل pay-as-you-populate
  • پشتیبانی از ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو (ID) که سوئیچ یا روتر سیسکو را قادر می سازد تا مشخص کند که ماژول توسط سیسکو گواهی و آزمایش شده است .
  • دارای قابلیت همکاری نوری با ماژول های GBASE Xenpak10، 10GBASE XFP و+GBASE SFP10 درهمان لینک
  • دارای استاندارد IEEE 802.3ae

Cisco X2-10GB-SR

ماژول Cisco 10GBASE-SR دارای طول پیوند 26 متر در FDDIاستاندارد مدل MMF پشتیبانی می کند و با استفاده از کابل   MMF  امکان ایجاد طول لینک از  2000 MHz کیلومترتا 300 متر را امکان پذیر می سازد و با استفاده از کابل MMF امکان ایجاد طول لینک از MHz 4700 کیلومتر تا 400 متر را امکان پذیر می نماید.

 

ویژگی ها و مشخصات فنی ماژول سیسکو X2-10GB-SR:

ماژول سیسکو X2-10GB-SRماژول سیسکو X2-10GB-SR

ماژول سیسکو X2-10GB-SR

سایر محصولات پیشنهادی: ماژول سیسکو مدل XENPAK-10GB-SR، ماژول مبدل سیسکو مدل CVR-X2-SFP10G.

ادامه مطلب
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول سیسکو X2-10GB-SR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + دو =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.