ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-SR

Cisco Optic Fiber Module X2-10GB-SR
(3 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع اتصال: فیبر نوری Multi mode
سرعت انتقال: 10Gbps
طول پشتیبانی: 300m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-SR:

ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-SR دارای گزینه های متنوعی از اتصال 10 گیگابیت اترنت برای مرکز داده بوده و برای اتصال به کابل فیبر نوری از نوع Multi Mode مناسب می‌باشد. این ماژول مسافت کوتاه تا 300 متر را پشتیبانی می کند و از کانکتور Dual SC/PC بهره می‌برد. این ماژول برای کابل های فیبر نوری OM4 تا 400 متر و برای کابل های فیبر نوری OM3 تا 300m را پشتیبانی می کنند.

ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-SR

 

ویژگی های ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-SR:

  • دارای پشتیبانی از 10 گیگابیت اترنت
  • این ماژول دارای ورودی / خروجی قابل جابجایی (Hot-swappable) به پورت اترنت X2 سوئیچ یا روتر سیسکو برای اتصال به شبکه می باشد.
  • ارائه انعطاف پذیری در انتخاب رابط (interface)
  • پشتیبانی از مدل pay-as-you-populate
  • پشتیبانی از ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو (ID) که سوئیچ یا روتر سیسکو را قادر می سازد تا مشخص کند که ماژول توسط سیسکو گواهی و آزمایش شده است .
  • دارای قابلیت همکاری نوری با ماژول های GBASE Xenpak10، 10GBASE XFP و+GBASE SFP10 درهمان لینک
  • این ماژول فیبر نوری دارای استاندارد IEEE 802.3ae

 

خرید سوئیچ سیسکو

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-SR:

Modal Bandwidth (MHz km)(Core Size (MicronsCable DistanceCable TypeWavelength (nm)Cisco X2
160(FDDI-grade)
200(OM1)
400
500 (OM2)
2000 (OM3)
4700 (OM4)
62.5
62.5
50
50
50
26m
33m
66m
82m
300m
400m
MMF850Cisco X2-10GB-SR

Transmit and Receive Wavelength Range (nm)Receive Power (dBm)Transmit Power (dBm)TypeProduct
TransmitMinimumMaximumMinimumMaximum
840to 8607.3-1-9.9-1-10GBASE-SR
850nm MMF
Cisco X2-10GB- SR
X2-10GB-SR Specification
General
X2 transceiver moduleDevice Type
Plug-in moduleForm Factor
WiredConnectivity Technology
10GBase-SRCabling Type
10GigEData Link Protocol
10GbpsData Transfer Rate
850nmOptical Wave Length
984ftMax Transfer Distance
IEEE 802.3aeCompliant Standards
Expansion / Connectivity
1x Ethernet 10GBase-LR - SC multi-mode x2Interfaces
1x X2Compatible Slots
Dimensions & Weight
1.4inWidth
3.6inDepth
0.5inHeight
32°FMin Operating Temperature
104°FMax Operating Temperature
Cisco 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3C, 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3CXL ¦ Cisco Catalyst 3560E- 12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-48TD-SD,Compatibility Information
3750E-24PD, 3750E-24TD, 3750E-48PD, 3750E-48PD-F, 3750E-48TD, 4500 Series Supervisor Engine V-10GE, 4948 10 Gigabit
Ethernet Switch ¦ Cisco ME 4924-10GE ¦ Cisco Supervisor Engine II-Plus-10GE
Designed For

 

سایر محصولات پیشنهادی:

ماژول سیسکو XENPAK-10GB-SR

ماژول مبدل سیسکو CVR-X2-SFP10G

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

سرعت انتقال داده

10Gbps

نوع کانکتور

LC/PC

نوع کابل

MMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

300m

طول موج

850nm

قابلیت Hot Swapable

yes

استاندارد ها

IEEE 802.3ae

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 40°C

,

Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه

Depth: 9.1cm

,

Height: 1.2cm

,

Width: 3.5cm

4.3
3 بررسی
1
2
0
0
0

3 دیدگاه برای ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-SR

حذف فیلترها
  1. علی محمد جاوید

    خیلی این محصوله خوبیه

  2. حسن روحانی (خریدار محصول)

    این محصول فوق العاده ای بود

  3. اسماعیل مستوفی (خریدار محصول)

    توصیه میکنم بخریدش خیلی خوبه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *