روتر سیسکو مدل ISR4351-SEC-K9
روتر سیسکو ISR4351-SEC-K9
روتر سیسکو ISR4351-SEC-K9
روتر سیسکو ISR4351-SEC-K9

نوع پورت : کمبو

حافظه رم : 4GB

نصب : رکمونت

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

روتر سیسکو مدل ISR4351-SEC-K9

نوع پورت : کمبو

حافظه رم : 4GB

نصب : رکمونت

دسته:
برند :

تماس بگیرید

مشخصات و اطلاعات روتر سیسکو ISR4351-SEC-K9

روتر سیسکو ISR4351-SEC-K9 از جمله روترهای سری 4000 سیسکو (ISRs) است که از طریق خدمات یکپارچه یک پلت فرم هوشمند WAN را که قابلیت های عملکرد، امنیت و همگرایی مورد نیاز دفاتر شعب امروز را فراهم می کند، ارائه می کند.

مروری بر روتر سیسکو ISR4351-SEC-K9 :

روترهای سری 4000 سیسکو (ISRs) با ارائه خدمات یکپارچه باعث تغییر در بهبود ارتباطات WAN در شرکت های بزرگ و سازمان ها می شوند. روترها با استفاده از قابلیت های شبکه ی هوشمند نیاز به اپلیکیشن های شبکه در وب سایت های سازمانی را افزایش می دهند.

در اغلب موارد، نیاز روز افزون به روابط مستقیم با هر دو مرکز داده خصوصی و cloudهای عمومی در سراسر لینک های مختلف، شامل VPNهای سوئیچینگ با چند پروتکل Multiprotocol Label Switching) MPLS) و اینترنت می باشد.

روترهای سری 4000 سیسکو شامل 6 پلت فرم 4451 و 4431، 4351، 4331، 4321، 4221 ISR می باشند.

 

ویژگی ها و مزایای روتر سیسکو ISR4351-SEC-K9 :

نرم افزار Cisco ONE

نرم افزار Cisco One یک راه حل با ارزش و انعطاف پذیر برای خرید نرم افزار برای شبکه های WAN، دسترسی (access) و دامنه های مرکز داده ارائه می دهد. در هر مرحله در چرخه عمر محصول، نرم افزار Cisco One خرید، مدیریت و ارتقای شبکه و نرم افزار زیرساخت را آسان تر می کند.

Cisco ONE به ارائه موارد زیر می پردازد :

  • مدل های صدور مجوز انعطاف پذیر برای صرفه جویی در هزینه های نرم افزاری مشتریان در طول زمان
  • خرید این نرم افزار موجب صرفه جویی در هزینه ها از طریق قابلیت پشتیبانی از پروتکل های خدماتی می شود.
  • دسترسی به بروز رسانی ها، ارتقاء ها و تکنولوژی های جدید سیسکو از طریق خدمات پشتیبانی نرم افزاری سیسکو (SWSS)

Cisco One برای شبکه های WAN قابلیت های گسترده ای را برای دفاتر شعب و لبه های(Edge) سازمانی (مرزی بین شبکه و کامپیوتر) فراهم می کند. قابلیت Cisco One برای شبکه WAN، دفاتر شعبات شما را با بهینه سازی هزینه ها، متصل و ایمن می کند. Cisco One WAN ادغام صدا و ویدئو را به دفاتر شعب و لبه های(Edge) (مرزی بین شبکه و کامپیوتر) شبکه ی شما متصل می کند.

روترهای سری 4000 ویژگی های نرم افزاری WAN هوشمند سیسکو (Cisco Intelligent WAN) و زیرساخت شعبه همگرا را ارائه می دهد. همراه با توانایی گذردهی بالا، این قابلیت ها از نسل بعدی سیستم های WAN برای ارتباط بین دفاتر شعب استفاده می کنند.

  • Cisco Intelligent WAN) IWAN) :

سیسکو IWAN مجموعه ای از خدمات نرم افزاری هوشمند ارائه می کند که به شما اجازه می دهد کاربران، دستگاه ها و دفاترشعب را به مجموعه های متنوعی از لینک های WAN به راحتی و با امنیت بالا متصل کنید. روترهای سری 4000 از جمله روترهای فعال IWAN می باشند که به صورت پویا مسیر ترافیک شبکه را جستجو و  در “بهترین” لینک قرار می دهد که این کار لحظه به لحظه در شبکه برای بهبود تجربه های کاربری اپلیکیشن های بزرگ انجام می شود.

شما کنترل دقیق بر عملکرد اپلیکیشن، استفاده از پهنای باند، حفظ حریم خصوصی داده ها و دسترسی به لینک های WAN را به دست می آورید که نیاز شما را به عنوان شعبه ای با تعداد زیاد کسب و کار، کنترل می کند.

  • معماری پلتفرم (Platform Architecture) :

این روترها برنامه ماژولار سیسکو IOS XE را اجرا می کنند که به طور گسترده در شبکه های پرطرفدار دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه جامع خدمات نرم افزاری شامل چندین زمینه تکنولوژی، از جمله امنیت، بهینه سازی WAN، اپلیکیشن، کیفیت خدمات شبکه (QoS) و مدیریت تعبیه شده (embedded management) می باشد.

  • زیرساخت شعبه های همگرا سیسکو (Cisco Converged Branch Infrastructure) :

روترهای سری 4000 سیسکو، بسیاری از توابع IT شامل اطلاعات شبکه، محاسبه و منابع ذخیره سازی، تثبیت می کند. روترهای یکپارچه با عملکرد بالا، چندین سرویس IWAN همزمان شامل رمزگذاری، مدیریت ترافیک و بهینه سازی WAN را، بدون کاهش سرعت عملکرد و گذردهی داده ها اجرا می کنند و شما می توانید خدمات جدید را به عنوان تقاضا از طریق یک تغییر مجوز ساده فعال کنید.

  • مدیریت ISR های روترهای سری 4000 سیسکو (Managing Your Cisco 4000 Series ISRs) :

برنامه های مدیریت شبکه سیسکو محصولات مستقلی هستند که می توان هم به صورت دانلود و هم خرید از سیسکو برای مدیریت دستگاه های شبکه سیسکو از آنها استفاده کرد. اپلیکیشن ها به طور خاص برای مراحل مختلف عملیاتی ساخته شده اند. کسانی را انتخاب کنید که با نیازهای شما مناسب باشند. این قابلیت های مدیریتی با عنوان ” Cisco IOS Software XE Embedded Management ” به طور مستقیم به سیستم عامل نرم افزار روترها متصل می شوند.

  • سطح خدمات: ارائه خدمات بر اساس شعبات مختلف :

تمام ISRs های سری 4000 سیسکو شامل هسته های پردازشگر می باشند که به عنوان استاندارد ساخته شده اند تا امکان استفاده کامل از خدمات را برای کاربران فراهم کند. این سطح خدمات شامل موتور WAAS سیسکو است که شتاب نرم افزاری و تجربه دسکتاپ مجازی بسیار واضحی را فراهم می کند. این فناوری به عنوان Cisco Service Containers شناخته می شود و از یک hypervisor استاندارد برای اجرای برنامه های مبتنی بر x64 استفاده می کند.

روترهای سری 4000 می توانند به درایو Solid-State Drives)SSD) و کارت شبکه برای قابلیت ذخیره سازی محلی و قابلیت محاسبه تجهیز شوند. کارت های سرور سری E از UCS با پردازنده های 8 هسته ای Intel Xeon با 48 گیگابایت حافظه ی با سرعت بالا از نوع DDR3 و سه هارد درایو ساخته شده که 5 ,1, RAID 0 را پیشنهاد می دهد. این حجم از قدرت محاسبه می تواند نیاز به هر سرور اختصاصی در سایت شعبات را از بین ببرد.

کارت های سری Cisco UCS E را می توان با استفاده از VMware vCenter پیکربندی و مدیریت کرد و با منابع محاسبه مرکز داده همگام سازی کرد.

  • عملکرد محصول و مقیاس پذیری (Product Performance and Scalability) :

روترهای سری 4000 سیسکو با یک معماری پردازنده چند هسته ای ساخته شده است. این روترها نرم افزار ماژولار Cisco IOS XE Software را اجرا می کند که اجازه استفاده از پلتفرم با مزایای کامل از یک معماری چند متغیره توزیع شده را می دهد . معماری سیسکو سری 4000 عملیات کنترل و سطح داده را جدا می کند و با سطح خدماتی در صنعت ادغام می کند. این طراحی خدمات جامع و کامل به لایه 7 با عملکرد بالا، همراه با توانایی ارائه سرویس های کاربردی شبکه با حفظ یک پلت فرم پایدار و سطح بالایی از عملکرد در طول دوره ترافیک سنگین شبکه را ارائه می دهد.

مروری بر روتر سیسکو مدل ISR4351-SEC-K9:

در تمام روترهای سری 4000، سیستم عامل ها دارای حداکثر سطح عملکرد ثابت می باشند که این سطح پایه ثابت به عنوان پیش فرض کارخانه ، با مجوز عملکرد اختیاری بر اساس تقاضا برای افزایش توان ارسال پایه تحویل داده می شود.

تمام پلتفرم های سری 4000 سطح عملکرد ثابت خود را به خوبی در ظرفیت واقعی تنظیم می کنند، در نتیجه زمانی که یک سرویس به پیکربندی اضافه شود عملکرد آن لزوما کاهش نمی یابد. این تنظیم یک عملکرد قطعی و حذف حدس ادمین شبکه در هنگام برنامه ریزی برای سرویس های جدید را ارائه می دهد.

  • پشتیبانی  از رابط ها و ماژول ها (Interfaces and Modules Support) :

روترهای با خدمات یکپارچه سری 4000 سیسکو (ISRs) روترهای ماژولار با اتصال LAN و WAN هستند. روترها برای اسلات های ماژول رابط شبکه (NIM) و اسلات های ماژول سرویس پیشرفته (SM-X)، مجموعه وسیعی از ماژول ها مانند LAN ،WAN و رابط های بی سیم را برای ارائه خدمات طراحی کرده است.

  • پشتیبانی از WAN هوشمند (Support for Intelligent WAN) :

روترهای سری 4000 برای Cisco Intelligent WAN بهینه شده است. برای شرکت ها، این به این معنی است که اپلیکیشن های حیاتی سریعتر، با قابلیت اطمینان بیشتر و کاهش هزینه های عملیاتی (OpEx) عمل می کنند. WAN هوشمند این امکان را به شما می دهد تا تمام شعبه ها و مراکز داده قادر به نظارت، کنترل، انتقال و گزارش جریان داده های برنامه مانند ترافیک وب خاص (HTTP) باشند. سری 4000 دارای قابلیت بازرسی عمیق بسته ها است و می تواند با دقت شناسایی و کنترل هزاران اپلیکیشن مختلف، از جمله برنامه های سفارشی داخلی شرکت ها را انجام دهد.

به کمک توانایی سری 4000 در شبکه های هوشمند WAN می توانید در عرض چند ماه در هزینه های شبکه های WAN خود همراه با مشاهده و گزارش مداوم اپلیکیشن ها صرفه جویی داشته باشید.

فواید بسیار است که از آن جمله :

  1. ترافیک برنامه های حیاتی شما بایستی به صورت جداگانه و ایزوله و یا در امن ترین حالت ممکن در شبکه جا به جا شوند.
  2. شبکه سازمانی قابل اعتماد تر می شود زیرا مسیرهای متعدد می توانند مورد استفاده قرار گیرند.
  3. هزینه ها بسیار کاهش می یابد، زیرا لینک های MPLS دوگانه را می توان با ترکیبی از MPLS و اینترنت جایگزین کرد.
  4. زمان لازم برای اخذ سایت های جدید از راه دور به طرز چشمگیری کاهش می یابد، زیرا WAN هوشمند از استقرار DSL و اتصالات 3G/4G LTE به سرعت به عنوان MPLS پشتیبانی می کند.
  5. امنیت در سراسر این اتصالات توسط فن آوری VPN امن استفاده شده توسط دولت و سازمان های مالی در سراسر جهان برقرار می شود.

از منظر پلتفرم، سری 4000 دارای موارد زیر است :

  1. کنترل جداگانه و سطح داده برای جلوگیری از حملات انکار سرویس (DoS)، با سیستم پیشگیری از نفوذ (IPS) و قابلیت فایروال ساخته شده است.
  2. اپلیکیشن های نرم افزاری به عنوان سرویس (SaaS) می تواند محتویات محلی Cache را داشته باشد. caching به صورت اتوماتیک و به طور مستقیم با فناوری Akamai به منظور دستیابی به هوشمندی به دست می آید.
  3. سرعت عملکرد نرم افزار با استفاده از تکنولوژی شتاب دهی نرم افزاری که می تواند به صورت محلی در سطح byte ذخیره شود، بسیار افزایش می یابد.

 

  • پشتیبانی از مدل سازی داده ها :

شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات مایل به کاهش هزینه های عملیاتی (OpEx) شبکه های خود و افزایش سرعت و چابکی با ارائه خدمات جدید هستند و به وسیله سرمایه گذاری در شبکه های اختصاصی نرم افزار (SDN) و مجازی سازی عملکرد شبکه (NFV) پیشرفت می کنند. روترهای سیسکو پشتیبانی از مدل سازی داده Netconf و YANG را با افزایش پوشش مدل در نسخه های پی در پی ارائه می دهند.

 

نگاهی به پنل جلویی روتر سیسکو  ISR4351-SEC-K9 :

مروری بر روتر سیسکو مدل ISR4351-SEC-K9:

  1. واحد پاور
  2. محفظه فن
  3. فضای LEDها
  4. کلید On/Off پاور روتر

 

نگاهی به پنل پشتی روتر سیسکو ISR4351-SEC-K9 :

مروری بر روتر سیسکو مدل ISR4351-SEC-K9:

  1. پورت USB Type A
  2. پورت مدیریت (GE (MGMT
  3. پورت mini-USB Type B
  4. پورت Auxiliary
  5. پورت کنسول RJ-45 جهت مدیریت
  6. پورت اینترفیس کمبو (GE 0/0/0 (SFP or RJ-45
  7. پورت اینترفیس کمبو (GE 0/0/1 (SFP or RJ-45
  8. پورت اینترفیس کمبو (GE 0/0/2 (SFP or RJ-45
  9. اسلات های NIM
  10. اتصال به زمین
  11. اسلات ماژول سرویس بهبود یافته (Enhanced Service Module)

 

 ماژول ها، کارت ها و اکسسوری های سازگار با روتر سیسکو ISR4351-SEC-K9 :

 

DescriptionsModelsItems
Cisco CAB-AUX-RJ45 Auxiliary Cable 8ft with RJ45 and DB25MCAB-AUX-RJ45Console and Auxillary Cables
Cisco Router Cable CAB-ETH-S-RJ45CAB-ETH-S-RJ45
Cisco CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE-RJ45
Cisco CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-BCAB-CONSOLE-USB
Cisco Fourth-Generation Multiflex Trunk Voice and WAN network interface moduleNIM-1MFT-T1/E1Network Interface Modules
Cisco Multiflex Trunk Voice and WAN network interface moduleNIM-2CE1T1-PRI
Analog voice network interface card (ear and mouth)NIM-4E/M
Cisco Analog voice network interface card NIM-2FXSNIM-2FXS
Cisco Analog voice network interface card NIM-2FXS/4FXONIM-2FXS/4FXO
Cisco Fourth-Generation Multiflex Trunk Voice and WAN network interface moduleNIM-8MFT-T1/E1
Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMDSFPs for On-Board GE Ports
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOMGLC-LH-SMD
Cisco GLC-ZX-SMD 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, DOMGLC-ZX-SMD

 

مشخصات فنی روتر سیسکو ISR4351-SEC-K9 :

 

 Specifications
Cisco ISR4351/K9 with Security BundleType
200Mbps to 400 MbpsAggregate Throughput
3Total onboard WAN or LAN 10/100/1000 ports
3RJ-45-based ports
3SFP-based ports
2Enhanced service-module slots
1 (assumes no singlewide SM-X modules installed)Doublewide service-module slots
3NIM slots
YesOIR (all I/O modules)
1Onboard ISC slot
4GBDefault memory double-data-rate 3 (DDR3) error-correction-code (ECC) DRAM (Combined control/services/data planes)
16GBMaximum memory DDR3 ECC DRAM (Combined control/services/data planes)
-        Default memory DDR3 ECC DRAM (data plane)
-        Maximum memory DDR3 ECC DRAM (data plane)
-        Default memory DDR3 ECC DRAM (control/services plane)
-        Maximum memory DDR3 ECC DRAM (control/services plane)
4GBDefault flash memory
16GBMaximum flash memory
2External USB 2.0 slots (type A)
1USB console port -type B mini (up to 115.2 kbps)
1Serial console port - RJ45 (up to 115.2 kbps)
1Serial auxiliary port - RJ45 (up to 115.2 kbps)
Internal: AC, DC, and PoEPower-supply options
-        Redundant power supply
100to 240 VAC autorangingAC input voltage
47to 63 HzAC input frequency
7.1to 3.0AAC input current range, AC power supply (maximum)
60 A peak and less than 12 Arms per half cycleAC input surge current
48Typical power (no modules) (watts)
430Maximum power with AC power supply (watts)
990Maximum power with PoE power supply (platform only) (watts)
500Maximum endpoint PoE power available from PoE power supply (watts)

 

سایر محصولات پیشنهادی: روتر سیسکو مدل ISR4321-K9.

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

ISR4351-SEC-K9

پورت های ارتباطی

Mini-USB Type B, USB Type A, پورت AUX جهت Management, پورت Combo, پورت MGMT, پورت کنسول RJ-45 جهت Management

تعداد Interface

3Port

حافظه رم

4GB

حافظه فلش

4GB

کارت ها و ماژول های قابل نصب

CWDM-SFP-1470, CWDM-SFP-1490, CWDM-SFP-1510, CWDM-SFP-1530, CWDM-SFP-1550, CWDM-SFP-1570, CWDM-SFP-1590, CWDM-SFP-1610, DWDM-SFP-3033, DWDM-SFP-3112, DWDM-SFP-3190, DWDM-SFP-3268, DWDM-SFP-3425, DWDM-SFP-3504, DWDM-SFP-3582, DWDM-SFP-3661, DWDM-SFP-3819, DWDM-SFP-3898, DWDM-SFP-3977, DWDM-SFP-4056, DWDM-SFP-4214, DWDM-SFP-4294, DWDM-SFP-4373, DWDM-SFP-4453, DWDM-SFP-4612, DWDM-SFP-4851, DWDM-SFP-5012, DWDM-SFP-5092, DWDM-SFP-5172, DWDM-SFP-5252, DWDM-SFP-5413, DWDM-SFP-5494, DWDM-SFP-5575, DWDM-SFP-5655, DWDM-SFP-5817, DWDM-SFP-5898, DWDM-SFP-5979, DWDM-SFP-6061, GLC-BX-D, GLC-BX-U, GLC-BX40-D-I, GLC-BX40-U-I, GLC-BX80-D-I, GLC-BX80-U-I, GLC-EX-SMD, GLC-FE-100BX-D, GLC-FE-100BX-U, GLC-FE-100EX, GLC-FE-100FX, GLC-FE-100LX, GLC-FE-100ZX, GLC-GE-100FX, GLC-LH-SM, GLC-LH-SMD, GLC-T, GLC-TE, GLC-ZX-SM, GLC-ZX-SMD, NIM-16A, NIM-1CE1T1-PRI, NIM-1GE-CU-SFP, NIM-1T, NIM-24A, NIM-2BRI-NT/TE, NIM-2FXO, NIM-2FXS/4FXOP, NIM-2FXSP, NIM-2GE-CU-SFP, NIM-2MFT-T1/E1, NIM-2T, NIM-4BRI-NT/TE, NIM-4FXO, NIM-4FXS, NIM-4FXSP, NIM-4G-LTE-GA, NIM-4G-LTE-LA, NIM-4G-LTE-NA, NIM-4G-LTE-ST, NIM-4G-LTE-VZ, NIM-4MFT-T1/E1, NIM-4T, NIM-8CE1T1-PRI, NIM-ES2-4, NIM-ES2-8, NIM-ES2-8-P, NIM-LTEA-EA, NIM-LTEA-LA, NIM-SSD, NIM-VA-B, NIM-VAB-A, NIM-VAB-M, PVDM4-128, PVDM4-256, PVDM4-32, PVDM4-64, SFP-10G-LR, SFP-10G-LRM, SFP-10G-SR, SFP-GE-S, SFP-GE-T, SM-X-16FXS/2FXO, SM-X-1T3/E3, SM-X-24FXS/4FXO, SM-X-4X1G-1X10G, SM-X-6X1G, SM-X-72FXS, SM-X-8FXS/12FXO, SM-X-ES3-16-P, SM-X-ES3-24-P, SM-X-ES3D-48-P, SM-X-NIM-ADPTR, SM-X-PVDM-1000, SM-X-PVDM-500, SSD-MSATA-200G, SSD-SATA-200G, SSD-SATA-400G, SSD-SATA-800G, UCS-E160S-M3/K9, UCS-E180D-M2/K9, UCS-EN120S-M2/K9, UCS-EN140N-M2/K9, GLC-SX-MM, GLC-SX-MMD, NIM-1MFT-T1/E1, NIM-2CE1T1-PRI, NIM-2FXS, NIM-2FXS/4FXO, NIM-4E/M, NIM-8MFT-T1/E1, UCS-E140D-M1/K9, UCS-E140DP-M1/K9, UCS-E140S-M2/K9

توان دستگاه

430W

توان مصرفی

990W

توان POE

500W

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 40 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 46.9cm
  • Height : 8.8cm
  • Width : 43.8cm
وزن

13.1kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روتر سیسکو مدل ISR4351-SEC-K9”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.