روتر سیسکو مدل ISR4351-K9
روتر سیسکو مدل ISR4351-K9
روتر سیسکو مدل ISR4351-K9
روتر سیسکو مدل ISR4351-K9
روتر سیسکو مدل ISR4351-K9

نوع پورت : کمبو

حافظه رم : 4GB

نصب : رکمونت

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

روتر سیسکو مدل ISR4351-K9

نوع پورت : کمبو

حافظه رم : 4GB

نصب : رکمونت

دسته:
برند :

تماس بگیرید

این روترها نرم افزار ماژولار IOS XE Cisco را اجرا می کنند که به طور گسترده در شبکه های پرطرفدار دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات و اطلاعات روتر سیسکو ISR4351-K9

روتر سیسکو ISR4351-K9 با سرویس های یکپارچه 4351 سیسکو، از 3 اسلات ماژول رابط شبکه (NIM) پشتیبانی می کند و  به مجموع گذردهی  200 مگابیت بر ثانیه تا 400 مگابیت بر ثانیه دست پیدا می کند.

روترهای سری 4000 سیسکو (ISRs) با ارائه خدمات و سرویس های یکپارچه باعث تغییر در بهبود ارتباطات WAN در شرکت های بزرگ و سازمان ها می شوند. این روترها با استفاده از سطح جدید قابلیت های شبکه ی هوشمند، نیاز به اپلیکیشن های شبکه در وب سایت های سازمانی توزیع شده را افزایش می دهند. این مکان ها دارای منابع ناب IT هستند اما در اغلب موارد نیاز روز افزون به روابط مستقیم با هر دو مرکز داده های خصوصی و cloudهای عمومی در سراسر لینک های مختلف، از جمله VPNهای سوئیچینگ با چند پروتکل (MPLS) و اینترنت را دارند.

روترهای سری 4000 سیسکو شامل 6 پلت فرم زیر می باشند :

4451 و 4431، 4351، 4331، 4321، 4221 ISR.

ویژگی های کلی روتر سیسکو ISR4351-K9 :

 

 

 ISR4351/K9
200Mbps to 400 MbpsAggregate Throughput
3Total onboard WAN or LAN 10/100/1000 ports
3RJ-45-based ports
3SFP-based ports
2Enhanced service-module (SM-X) slot
3NIM (Network Interface Modules) slots
1Onboard ISC slot
4GB (default) / 16 GB (maximum)Memory
4GB (default) / 16 GB (maximum)Flash Memory
Internal: AC, DC (roadmap), and PoEPower-supply options
2RURack height
8.8x 43.8 x 46.9 cmDimensions (H x W x D)

 

ویژگی ها و مزایای روترهای با خدمات یکپارچه سری 4000 سیسکو :

 

روترهای ISR سری 4000 سیسکو با ویژگی های نرم افزار WAN هوشمند سیسکو و زیرساخت های همگرای شعبات ارائه شده اند. با گذردهی فوق العاده، این قابلیت ها ساختار نسل بعدی راه حل های دفاتر شعبات WAN را شکل می دهند.

 

WAN -1 هوشمند سیسکو ((Cisco Intelligent WAN (IWAN)

سیسکو IWAN مجموعه ای از خدمات نرم افزاری هوشمند می باشد که به شما اجازه می دهد کاربران، دستگاه ها و دفاتر شعب را به مجموعه های متنوعی از لینک های WAN به راحتی و با امنیت بالا، متصل کنید. روترهای سری 4000 از جمله روترهای فعال IWAN می باشند که به صورت پویا مسیر ترافیک شبکه را جستجو و  در “بهترین” لینک قرار می دهد که این کار لحظه به لحظه در شبکه برای بهبود تجربه های کاربری اپلیکیشن های بزرگ انجام می شود. شما کنترل دقیق بر عملکرد اپلیکیشن، استفاده از پهنای باند، حفظ حریم خصوصی داده ها و دسترسی به لینک های WAN را به دست می آورید که نیاز شما را به عنوان شعبه ای با حجم بالای کسب و کار، کنترل می کند.

 

2پشتیبانی از WAN هوشمند (Support for Intelligent WAN)

همانطور که در ویژگی قبلی دیدید روترهای سری 4000 برای Cisco Intelligent WAN بهینه شده است. برای شرکت ها، این به این معنی است که اپلیکیشن های حیاتی سریعتر، با قابلیت اطمینان بیشتر و کاهش هزینه های عملیاتی (OpEx) عمل می کنند. WAN هوشمند این امکان را به شما می دهد تا تمام شعبه ها و مراکز داده قادر به نظارت، کنترل، انتقال و گزارش جریان داده های برنامه مانند ترافیک وب خاص (HTTP) باشند. روترهای سری 4000 دارای قابلیت بازرسی عمیق بسته ها هستند و می توانند با دقت شناسایی و کنترل هزاران اپلیکیشن مختلف، از جمله برنامه های سفارشی داخلی شرکت ها را انجام دهند.

به کمک توانایی های روترهای سری 4000 سیسکو در شبکه های هوشمند WAN می توانید در عرض چند ماه همراه با مشاهده و گزارش مداوم اپلیکیشن ها، صرفه جویی در هزینه های شبکه های WAN خود را داشته باشید.

ویژگی ها و مزایا:

  • ترافیک برنامه های حیاتی و مهم شما، بایستی به صورت جداگانه و ایزوله یا در امن ترین حالت ممکن در شبکه جا به جا شوند.
  • شبکه سازمانی قابل اعتماد تر می شود زیرا مسیرهای متعدد می توانند مورد استفاده قرار گیرند.
  • هزینه ها بسیار کاهش می یابد، زیرا لینک های MPLS دوگانه را می توان با ترکیبی از MPLS و اینترنت جایگزین کرد.
  • زمان لازم برای اخذ سایت های جدید از راه دور به طرز چشمگیری کاهش می یابد، زیرا WAN هوشمند از استقرار DSL و اتصالات 3G/4G LTE پر سرعت به عنوان MPLS پشتیبانی می کند.
  • امنیت در سراسر این اتصالات توسط فن آوری VPN امن استفاده شده توسط دولت و سازمان های مالی در سراسر جهان برقرار می شود.

از منظر پلتفرم، سری 4000 دارای موارد زیر است:

  • کنترل جداگانه و سطح داده برای جلوگیری از حملات انکار سرویس (DoS)، با سیستم پیشگیری از نفوذ (IPS) و قابلیت فایروال ساخته شده است.
  • اپلیکیشن های نرم افزاری به عنوان سرویس (SaaS) می تواند محتویات محلی Cache را داشته باشد. caching به صورت اتوماتیک و به طور مستقیم با فناوری Akamai به منظور دستیابی به هوشمندی به دست می آید.
  • سرعت عملکرد نرم افزار با استفاده از تکنولوژی شتاب دهی نرم افزاری که می تواند به صورت محلی در سطح byte ذخیره شود، بسیار افزایش می یابد.

 

3- زیرساخت شعبه های همگرا سیسکو (Cisco Converged Branch Infrastructure)

روترهای ISR سری 4000 سیسکو، بسیاری از توابع IT را که شامل اطلاعات شبکه، محاسبه و منابع ذخیره سازی است، تثبیت می کند. روترهای یکپارچه با عملکرد بالا، چندین سرویس IWAN همزمان را که شامل رمزگذاری، مدیریت ترافیک و بهینه سازی WAN، بدون کاهش سرعت عملکرد و گذردهی داده ها می شود، اجرا می کنند و شما می توانید خدمات جدید را به عنوان تقاضا از طریق یک تغییر مجوز ساده فعال کنید.

 

– عملکرد (Performance)

  •  خدمات نرم افزاری همزمان با حداکثر سرعت 2 گیگابیت بر ثانیه هستند. معماری Backplane از ارتباط module-to-module با پهنای باند بالا و حداکثر سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کند.
  • معماری چند هسته ای توزیع شده با اولین سطح سرویس خدمات داخلی صنعت.
  • نصب از راه دور سرویس های مرتبط با اپلیکیشن ها که به طور یکسان با همتایان خود در وسایل اختصاصی اجرا می شوند.

 

– مصارف پایین (WAN (Lower WAN expenditures

  •  راه حل IWAN جاسازی شده برای ایجاد اتصالات اینترنتی سطح تجاری با هزینه پایین.

 

– تجربیات اپلیکیشن کاربر ایمن و برتر (Superior and secure user application experiences)

  •  بسته نرم افزاری (ISR-AX (Application Experience با مسیریابی پیشرفته و سرویس های مانیتورینگ شبکه.
  • VPN چندمنظوره پویا، فایروال های مبتنی بر منطقه، سیستم جلوگیری از نفوذ (شعبه Umbrella و Snort) و مدیریت محتوا با استفاده از Cloud Web Security سیسکو و OpenDNS محافظت از داده ها، تصدیق اعتبارنامه ها و انتقال هایی که از طریق مرکز داده انجام نمی شوند، ارائه می دهد.
  • ویژگی بوت شدن امن، تأیید هویت مبتنی بر سخت افزار را با نرم افزار bootloader برای جلوگیری از بوت شدن نرم افزارهای مخرب یا ناخواسته روی سیستم انجام می دهد.
  • احراز هویت سخت افزار در برابر جعل سخت افزار با استفاده از یک سیلیکون غیر قابل دستکاری onboard، شامل ماژول های قابل تعویض فیلد، محافظت می کند. اگر تأیید صحت انجام نشود، ماژول مجاز به بوت شدن نیست.

 

– ادغام فناوری اطلاعات، صرفه جویی در فضا و بهبود هزینه کلی مالکیت (TCO)

  •  پلت فرم Single همگرای شعبات، مسیریابی، سوئیچینگ، سرور مجازی، ذخیره سازی، امنیت، ارتباطات یکپارچه، بهینه سازی WAN و ابزارهای مدیریت عملکرد را یکپارچه می کند.

 

– دوام کسب و کار و افزایش انعطاف پذیری 

  •  رابط های شبکه ماژولار با گزینه های اتصال متنوع برای توازن بار و انعطاف پذیری شبکه.
  • رابط های ماژولار با حذف و درج آنلاین (OIR) برای ارتقای ماژول بدون اختلال در شبکه.
  • SRST به عنوان یک مکمل انعطاف پذیر در برابر (HCS (Hosted Collaboration Solution سیسکو (یک سرویس UC مبتنی بر cloud سیسکو) را فعال می کند.
  • پشتیبانی از لینک های دسترسی چندگانه و متنوع : T1/E1 ،T3/E3، سریال، xDSL، گیگابیت و ده گیگابیت اترنت.

 

– هزینه های تلفنی پایین با VoIP و تجربیات غنی رسانه ای (Lower telephony costs with VoIP and rich media experiences)

  • گیت وی آنالوگ/ دیجیتال با کارایی بالا به VoIP اجازه می دهد تا از ترانک های پروتکل Session Initiation Protocol) SIP) ارزانتر باشند.

 

– پشتیبانی و قابلیت مدیریت آسان (Easier manageability and support)

  •  سیستم عامل جهانی و واحد برای همه ویژگی ها و قابلیت های عملکرد مبتنی بر تقاضای انعطاف پذیر
  • هیچگونه خدمات و پشتیبانی اضافی برای محاسبه و ذخیره سازی مورد نیاز نیست.
  • پشتیبانی شده توسط سیسکو و ابزارهای مدیریت تولیدکنندگان برندهای دیگر با قابلیت برنامه ریزی و اتوماسیون.

 

4– معماری پلتفرم (Platform Architecture)

این روترها نرم افزار ماژولار IOS XE Cisco را اجرا می کنند که به طور گسترده در شبکه های پرطرفدار دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه جامع خدمات نرم افزاری شامل چندین زمینه تکنولوژی، از جمله امنیت، بهینه سازی WAN، اپلیکیشن، کیفیت خدمات شبکه (QoS) و مدیریت تعبیه شده (embedded management) می باشد.

 

– پردازنده های چند هسته ای(Multicore processors)

  •  پردازنده های چند هسته ای با کارایی بالا از اتصالات WAN با سرعت بالا پشتیبانی می کنند. سطح داده از یک FP شبیه سازی شده (Flow Processor) استفاده می کند که عملکردی مشابه ASIC را ارائه می دهد و مانند سرویس های اضافه شده خراب نمی شود.

 

– Embedded IP Security (IPsec) VPN hardware acceleration

  •  مقیاس پذیری را افزایش می دهد. این روترها هنگامی که با مجوز امنیتی اختیاری سیستم عامل IOS XE سیسکو همراه است، امنیت لینک WAN و سرویس های VPN را فراهم می کند.

 

– پورت های گیگابیت اترنت یکپارچه 

  •  روترهای سری 4000 سیسکو حداکثر چهار پورت اترنت داخلی 10/100/1000 را برای WAN یا LAN فراهم می کنند.
  • براساس این پلتفرم، برخی از پورت های اترنت 10/100/1000 می توانند از اتصال مبتنی بر SFP علاوه بر اتصالات RJ-45 پشتیبانی کنند و اتصال فیبری یا مسی را فعال می کنند.
  • در دو رابط داخلی گیگابیت اترنت پنل جلویی به صورت اختیاری بسته به بستر های نرم افزاری، با حداکثر 30 وات +PoE می تواند فعال شود، تا پاور دستگاه های خارجی مانند روترهای LTE نسل 4 را فراهم کند.
  • برای مدیریت دستگاه، از یک پورت اختصاصی گیگابیت اترنت بهره می برد.

 

– دسترسی به کنسول مبتنی بر USB

  •  یک Mini Type B USB console port در صورت عدم دسترسی به پورت های سریال قدیمی از اتصال مدیریتی پشتیبانی می کند.
  • کنسول قدیمی و پورت های کمکی نیز در دسترس هستند.

 

– منبع تغذیه یکپارچه اختیاری برای توزیع PoE

  • یک ارتقای اختیاری در منبع تغذیه داخلی، پاور درون خطی (استاندارد 3af سازگار با PoE یا استاندارد 802.3at سازگار با +PoE) را برای ماژول های سوئیچ یکپارچه اختیاری فراهم می کند.
  • PoE اضافی ظرفیت کلی PoE را تا 1000W افزایش می دهد.

 

– ماژول خدمات پیشرفته سیسکو 

  •  هر اسلات سرویس ماژول قابلیت گذردهی بالای داده تا حداکثر 10 گیگابیت در ثانیه در سیستم و حداکثر 1 گیگابیت بر ثانیه در سایر اسلات های ماژول را فراهم می کند.
  • با پشتیبانی از هر دو ماژول سرویس single- and double-wide انعطاف پذیری را در گزینه های استقرار فراهم می کند.
  • اسلات SM-X را می توان با استفاده از یک کارت حامل اختیاری به یک ماژول رابط شبکه (NIM) تبدیل کنید.
  • ماژول‌های خدمات از درج و حذف آنلاین (OIR) پشتیبانی می کنند و از ایجاد اختلال در شبکه هنگام نصب یا جایگزینی ماژول های جدید جلوگیری می کنند.

 

– ماژول های رابط شبکه سیسکو ((Cisco Network Interface Modules (NIMs)

  • تا حداکثر 3 اسلات NIM یکپارچه در روترهای سری 4000 سیسکو، تنظیمات انعطاف پذیری را ارائه می دهند.
  • هر اسلات NIM دارای حداکثر دو اتصال 2 گیگابیت بر ثانیه، یکی به پردازنده مسیر و دیگری برای ارتباط مستقیم ماژول به ماژول است.
  • NIMها از OIR پشتیبانی می کنند.
  • NIMهای ویژه از SSDها (Solid-State Drives) و HDDها (Hard Disk Drives) نیز پشتیبانی می کنند.

 

– اسلات کارت خدمات یکپارچه سیسکو (ISC) در motherboard

  •  کارت خدمات یکپارچه از ماژول های جدید با تراکم بالای (PVDM4 (Packet Voice Digital Signal Processor Modulesپشتیبانی می کند و صوت با کیفیت با تراکم بالا و عالی را ارائه می دهند.
  • هر اسلات کارت خدمات یکپارچه از طریق یک لینک با حداکثر سرعت 2 گیگابیت بر ثانیه به معماری سیستم متصل می شود.

 

– پشتیبانی از Flash memory

  •  یک اسلات حافظه فلش برای پشتیبانی از تراکم ذخیره سازی با سرعت بالا در دسترس است و قابلیت ارتقا تا حداکثر 32 گیگابایت را دارد.
  • 2 تا پورت USB Type A 2.0 امکان ذخیره سازی راحت را فراهم می کنند.

 

– DRAM

  •  در روترهای سری 4300 سیسکو حافظه پیش فرض 4 گیگابایت است و تا 16 گیگابایت برای فراهم کردن مقیاس پذیری اضافی، قابل ارتقا می باشد.

 

5- مدیریت ISR های سری 4000 سیسکو (Managing Your Cisco 4000 Series ISRs)

اپلیکیشن های مدیریت شبکه سیسکو محصولات مستقلی هستند که می توان هم به صورت دانلود و هم خرید از سیسکو برای مدیریت دستگاه های شبکه سیسکو از آنها استفاده کرد. اپلیکیشن ها به طور خاص برای مراحل مختلف عملیاتی ساخته شده اند. آنهایی را انتخاب کنید که با نیازهای شما مناسب باشند. این قابلیت های مدیریتی با عنوان ” Cisco IOS Software XE Embedded Management ” به طور مستقیم به سیستم عامل نرم افزار روترها متصل می شوند.

 

لوازم جانبی، کارت ها، ماژول ها و مجوزهای روتر سیسکو ISR4351-K9 :

 

DescriptionsModelsItems
Cisco CAB-AUX-RJ45 Auxiliary Cable 8ft with RJ45 and DB25MCAB-AUX-RJ45Console and Auxillary Cables
Cisco Router Cable CAB-ETH-S-RJ45CAB-ETH-S-RJ45
Cisco CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9FCAB-CONSOLE- RJ45
Cisco CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-BCAB-CONSOLE-USB
Cisco AppX license L-SL-4350-APP-K9= with 1300 conns/ISRWAAS or vWAAS for ISR4351L-SL-4350-APP- K9=Licenses
Cisco Fourth-Generation Multiflex Trunk Voice and WAN network interface moduleNIM-1MFT-T1/E1Network Interface Modules
Cisco Multiflex Trunk Voice and WAN network interface moduleNIM-2CE1T1-PRI
Analog voice network interface card (ear and mouth)NIM-4E/M
Cisco Analog voice network interface card NIM-2FXSNIM-2FXS
Cisco Analog voice network interface card NIM-2FXS/4FXONIM-2FXS/4FXO
Cisco Fourth-Generation Multiflex Trunk Voice and WAN network interface moduleNIM-8MFT-T1/E1
Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOMGLC-SX-MMDSFPs for On-Board GE Ports
Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOMGLC-LH-SMD
Cisco GLC-ZX-SMD 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, DOMGLC-ZX-SMD

 

مقایسه روتر سیسکو ISR4351-K9 با موارد مشابه :

 

ISR4461/K9ISR4451-X/K9ISR4431/K9ISR4351/K9ISR4331/K9ISR4321/K9ISR4221/K9Technical Specifications
1.5Gbps1Gbps to 2Gbps
500Mbps to 1 Gbps200Mbps to 400 Mbps100Mbps to 300 Mbps
50Mbps to 100 Mbps
35Mbps to 75 MbpsAggregate Throughput
4443322Total onboard WAN or LAN 10/100/1000
ports
4443222RJ-45-based ports
4443211SFP-based ports
3202100Enhanced service-module slots
21 (assumes no singlewide SM-X modules installed)01 (assumes no singlewide SM-X modules installed)000Doublewide service-module slots
3333222NIM slots
YesYesYesYesYesYesNoOIR (all I/O modules)
111111NoOnboard ISC slot

 

نگاهی به پنل جلویی روتر سیسکو  ISR4351-K9 :

 

روتر سیسکو مدل ISR4351-K9

  1. محفظه‌ پاور
  2. محفظه فن
  3. فضای LEDها
  4. کلید On/Off پاور روتر

 

LEDهای پنل جلویی روتر سیسکو ISR4351-K9 : 

 

DescriptionColorRepresentsLEDs
PSU is on and is providing powerGreenPower Supply Unit (P0 and P1) StatusPSU0
PSU is on but with errors or in a failure conditionAmber
Power supply is turned offOff
PoE is on and providing powerGreenPOE PSUPOE0
PoE is in a failed conditionAmber
PoE supply is not presentOff
PSU is installed and providing powerGreenInternal PoE Daughter Card StatusGE POE
PSU is installed but in a failure conditionAmber
PSU is offOff
Compact flash/eUSB flash is present and currently being accessedBlinking GreenSystem Flash StatusFLASH
All temperature sensors in the system are within acceptable rangeSolid greenTemperature StatusTEMP
One or more temperature sensors in the system are outside the acceptable rangeAmber
Temperature is not being monitoredOff
System power is on and functioning correctlyGreenSystem PowerPWR
System power is in the process of shutting downGreen blinking
System power is up, but low level initialization failedAmber
System power is up, but the system failed to come out of resetAmber blinking
System power is offOff
SSD mSATA is present and enabledGreenmSATA Slot StatusSSD
Initialized with errorAmber
Not presentOff
PVDM4 is present and enabledGreenISC Slot StatusISC
Initialized with errorAmber
Not presentOff
All fans are operatingGreen
One fan has stopped workingAmberFan StatusFAN

 

نگاهی به پنل پشتی روتر سیسکو ISR4351-K9 :

 

روتر سیسکو مدل ISR4351-K9

  1. 2 پورت USB Type A
  2. پورت مدیریت GE
  3. پورت Mini-USB Type B
  4. پورت Auxiliary
  5. پورت کنسول جهت Management
  6. پورت اینترفیس کمبو GE 0/0/0 با RJ-45 or SFP با ارائه PoE
  7. پورت اینترفیس کمبو GE 0/0/1 با RJ-45 or SFP با ارائه PoE
  8. پورت اینترفیس کمبو GE/0/0/2 با RJ-45 or SFP
  9. 3 تا اسلات NIM
  10. اتصال به زمین
  11. اسلات سرویس ماژول بهبود یافته Enhanced Service Module ) SM-X)

 

مشخصات فنی روتر سیسکو ISR4351-K9 :

 

 Specification
200Mbps to 400 MbpsAggregate Throughput
3Total onboard WAN or LAN 10/100/1000 ports
3RJ-45-based ports
3SFP-based ports
2Enhanced service-module slots
1 (assumes no singlewide SM-X modules installed)Doublewide service-module slots
3NIM slots
YesOIR (all I/O modules)
1Onboard ISC slot
4GBDefault memory double-data-rate 3 (DDR3) error-correction-code (ECC) DRAM (Combined control/services/data planes)
16GBMaximum memory DDR3 ECC DRAM (Combined control/services/data planes)
NADefault memory DDR3 ECC DRAM (data plane)
NAMaximum memory DDR3 ECC DRAM (data plane)
NADefault memory DDR3 ECC DRAM (control/services plane)
NAMaximum memory DDR3 ECC DRAM (control/services plane)
4GBDefault flash memory
16GBMaximum flash memory
2External USB 2.0 slots (type A)
1USB console port -type B mini (up to 115.2 kbps)
1Serial console port - RJ45 (up to 115.2 kbps)
Serial auxiliary port - RJ45 (up to 115.2 kbps)
1
Internal: AC, DC, and PoEPower-supply options
N/ARedundant power supply
100to 240 VAC autorangingAC input voltage
47to 63 HzAC input frequency
7.1to 3.0AAC input current range, AC power supply (maximum)
60 A peak and less than 12 Arms per half cycleAC input surge current
48Typical power (no modules) (watts)
430Maximum power with AC power supply (watts)
990Maximum power with PoE power supply (platform only) (watts)
500Maximum endpoint PoE power available from PoE power supply (watts)

 

محصولات پیشنهادی مستر شبکه : کارت ماژول سیسکو مدل VWIC-1MFT-G703 .

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

ISR4351-K9

پورت های ارتباطی

Mini-USB Type B, USB Type A, پورت AUX جهت Management, پورت Combo, پورت MGMT, پورت کنسول RJ-45 جهت Management

تعداد Interface

3Port

حافظه رم

4GB

حافظه فلش

4GB

کارت ها و ماژول های قابل نصب

CWDM-SFP-1470, CWDM-SFP-1490, CWDM-SFP-1510, CWDM-SFP-1530, CWDM-SFP-1550, CWDM-SFP-1570, CWDM-SFP-1590, CWDM-SFP-1610, DWDM-SFP-3033, DWDM-SFP-3112, DWDM-SFP-3190, DWDM-SFP-3268, DWDM-SFP-3425, DWDM-SFP-3504, DWDM-SFP-3582, DWDM-SFP-3661, DWDM-SFP-3819, DWDM-SFP-3898, DWDM-SFP-3977, DWDM-SFP-4056, DWDM-SFP-4214, DWDM-SFP-4294, DWDM-SFP-4373, DWDM-SFP-4453, DWDM-SFP-4612, DWDM-SFP-4692, DWDM-SFP-4772, DWDM-SFP-4851, DWDM-SFP-5012, DWDM-SFP-5092, DWDM-SFP-5172, DWDM-SFP-5252, DWDM-SFP-5413, DWDM-SFP-5494, DWDM-SFP-5575, DWDM-SFP-5655, DWDM-SFP-5817, DWDM-SFP-5898, DWDM-SFP-5979, DWDM-SFP-6061, GLC-BX-D, GLC-BX-U, GLC-BX40-D-I, GLC-BX40-U-I, GLC-BX80-U-I, GLC-EX-SMD, GLC-FE-100BX-D, GLC-FE-100BX-U, GLC-FE-100EX, GLC-FE-100FX, GLC-FE-100LX, GLC-FE-100ZX, GLC-GE-100FX, GLC-LH-SM, GLC-LH-SMD, GLC-T, GLC-TE, GLC-ZX-SM, GLC-ZX-SMD, NIM-16A, NIM-1CE1T1-PRI, NIM-1GE-CU-SFP, NIM-1T, NIM-24A, NIM-2BRI-NT/TE, NIM-2FXO, NIM-2FXS/4FXOP, NIM-2FXSP, NIM-2GE-CU-SFP, NIM-2MFT-T1/E1, NIM-2T, NIM-4BRI-NT/TE, NIM-4FXO, NIM-4FXS, NIM-4FXSP, NIM-4G-LTE-GA, NIM-4G-LTE-LA, NIM-4G-LTE-NA, NIM-4G-LTE-ST, NIM-4G-LTE-VZ, NIM-4MFT-T1/E1, NIM-4T, NIM-8CE1T1-PRI, NIM-ES2-4, NIM-ES2-8, NIM-ES2-8-P, NIM-LTEA-EA, NIM-LTEA-LA, NIM-VA-B, NIM-VAB-A, NIM-VAB-M, PVDM4-128, PVDM4-256, PVDM4-32, PVDM4-64, SFP-10G-LR, SFP-10G-LRM, SFP-10G-SR, SFP-GE-T, SM-X-16FXS/2FXO, SM-X-1T3/E3, SM-X-24FXS/4FXO, SM-X-4X1G-1X10G, SM-X-6X1G, SM-X-72FXS, SM-X-8FXS/12FXO, SM-X-ES3-16-P, SM-X-ES3-24-P, SM-X-ES3D-48-P, SM-X-NIM-ADPTR, SM-X-PVDM-1000, SM-X-PVDM-500, SSD-MSATA-200G, SSD-SATA-200G, SSD-SATA-400G, SSD-SATA-800G, UCS-E160S-M3/K9, UCS-E180D-M2/K9, UCS-EN120S-M2/K9, UCS-EN140N-M2/K9, GLC-SX-MM, GLC-SX-MMD, NIM-1MFT-T1/E1, NIM-2CE1T1-PRI, NIM-2FXS, NIM-2FXS/4FXO, NIM-4E/M, NIM-8MFT-T1/E1, UCS-E140D-M1/K9, UCS-E140DP-M1/K9, UCS-E140S-M1/K9, UCS-E140S-M2/K9

توان دستگاه

48W

توان مصرفی

430W

توان POE

990W

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 40 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 46.9cm
  • Height : 8.8cm
  • Width : 43.8cm
وزن

13.1kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روتر سیسکو مدل ISR4351-K9”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.