سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24LC-S
سوئیچ سیسکو WS-C2960Plus-24LC-S
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24LC-S
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24LC-S
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24LC-S
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24LC-S

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

سوئیچ سیسکو WS-C2960Plus-24LC-S از جمله سوئیچ های سری 2960Plus شرکت Cisco می باشد که از نوع سوئیچ های Fast Ethernet با تنظیمات ثابت هستند و سوئیچینگ لایه 2 سطح حرفه ای را برای دفاتر شعبه ها، فضاهای کاری قدیمی سیمی (wired) و برنامه های زیرساختی فراهم می کند.

نقد و بررسی

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24LC-S

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24LC-S

سوئیچ سیسکو WS-C2960Plus-24LC-S از جمله سوئیچ های سری 2960 پلاس شرکت Cisco می باشد که از نوع سوئیچ های Fast Ethernet با تنظیمات ثابت هستند و سوئیچینگ لایه 2 سطح حرفه ای را برای دفاتر شعبه ها، فضاهای کاری قدیمی  متداول سیمی (wired) و برنامه های زیرساختی ارائه می دهند.

این سری از سوئیچ ها عملیات قابل اعتماد و ایمن را با هزینه پایین تر با استفاده از ویژگی های جدید، از جمله robust 802.1X ،quality of service) QoS) و عملیات هوشمندانه کاتالیست سیسکو (Cisco Catalyst SmartOperations) ارائه می دهند.

سوئیچ سیسکو سری 2960Plus براساس پلت فرم ثابت Cisco Catalyst 2960، با افزایش ظرفیت حافظه برای پشتیبانی از ویژگی های نرم افزاری جدید و نسخه های آینده Cisco IOS Software ایجاد شده است. سوئیچ سیسکو سری 2960Plus دارای سوئیچ هایی با 24 یا 48 پورت Fast Ethernet می باشد که  با استاندارد IEEE 802.3af Power over Ethernet) PoE) در دسترس است. تمام مدل ها شامل گزینه uplink گیگابیت اترنت مسی (1000BASE-T) و نوری (SFP) می باشند.

 

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960Plus-24LC-S:

 

 WS-C2960Plus-24LC-S
Rack-mountable 1UEnclosure Type
LAN LiteFeature Set
2 (SFP or 1000BASE-T)Uplink Interfaces
123WAvailable PoE Power
8ports up to 15.4WMaximum Number of PoE (IEEE 802.3af) Ports
24x 10/100 Ethernet portsEthernet Ports
16GbpsForwarding Bandwidth
128MBRAM
64MBFlash Memory
4.4cm x 45.0cm x 33.2cmDimensions(H×W×D)
9.19KgPackage Weight

 

این سری از سوئیچ ها با دو سیستم عامل (IOS) در دسترس هستند:

  • LAN Base: ویژگی های پیشرفته جابه جایی در لایه 2 و مسیریابی IPv4 استاتیک را برای شبکه های دسترسی سنتی متداول سیمی (wired) ارائه می دهد. 
  • LAN Lite: ویژگی های ورودی Layer 2 را برای محیط های کوچکتر ارائه می دهد.

 

ویژگی های سوئیچ های سری 2960Plus سیسکو:

 

– Power over Ethernet:

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus از PoE پشتیبانی می کنند تا کل هزینه های راه اندازی را برای استقرار شبکه هایی که شامل تلفن های آی پی، دوربین های نظارتی، اکسس پوینت وایرلس و دیگر دستگاه هایی که بر پایه PoE هستند را کاهش دهد.

 

– امنیت شبکه (Network Security) :

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus دارای طیف وسیعی از ویژگی هایی هستند که امنیت دسترسی به شبکه را همراه با کاهش تهدیدات ارائه می دهند. این ویژگی ها شامل احراز هویت انعطاف پذیر و ویژگی های مقابله با تهدید در حالت های مانیتورینگ 802.1X، امنیت پورت و IP source guard هستند.

 

– کیفیت خدمات (Quality of Service) :

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus مدیریت هوشمند ترافیک را برای هموار کردن جریان ترافیک شبکه ارائه می دهد. مکانیسم های انعطاف پذیر برای نشانه گذاری، طبقه بندی و زمان بندی، عملکرد برتر برای داده ها، صدا و ترافیک ویدئو را روی سرعت سیم ارائه می دهند.

 

– مدیریت (Management) :

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus یک Cisco IOS Software CLI برتر برای پیکربندی و مدیریت ارائه می دهند. برای قابلیت های مدیریت متمرکز، این سوئیچ ها توسط زیرساخت Cisco Prime برای شرکت های بزرگتر و دستیار شبکه سیسکو برای راه اندازی های نیمه رسمی پشتیبانی می شوند.

 

Cisco IOS چیست و چه کاربردی دارد؟

 

– عملیات هوشمند (Smart Operations) :

عملیات هوشمند سوئیچ های کاتالیست سیسکو مجموعه ای جامع از قابلیت هایی است که برنامه ریزی LAN، استقرار، نظارت و عیب یابی شبکه را ساده می کند. راه اندازی ابزار عملیات هوشمند (SmartOperations)، زمان و تلاش لازم برای کارکرد شبکه و هزینه کل مالکیت (TCO) را کاهش می دهد.

زمانی که سوئیچ های جدید به شبکه متصل می شوند، نصب هوشمند سیسکو قابلیت نصب بدون هیچ تماسی را با استفاده از نصب خودکار نرم افزار IOS سیسکو فراهم می کند.

عملیات هوشمند خودکار سیسکو به طور خودکار در هنگام اضافه شدن و اتصال دستگاه های جدید، رابط های سوئیچ را با تنظیمات بهینه تنظیم می کند که این امر نیاز به پیکربندی دستی سوئیچ ها، در هنگام اضافه یا حذف شدن آنها از شبکه را از بین می برد.

 

– مصرف انرژی هوشمند سیسکو (Cisco EnergyWise) :

مصرف انرژی هوشمند سیسکو (Cisco EnergyWise) تیم های فناوری اطلاعات را قادر می سازد تا انرژی مصرف شده توسط دستگاه های متصل به شبکه را اندازه گیری و مدیریت کنند و همچنین ذخیره انرژی قابل اندازه گیری و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای را ارائه می دهد. سیاست های Cisco EnergyWise را می توان برای کنترل قدرت مصرف شده توسط دستگاه های با قابلیت POE، تجهیزات دسکتاپ و مرکز داده IT و طیف گسترده ای از زیرساخت های ساختمان استفاده کرد. فن آوری Cisco EnergyWise در تمامی سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus گنجانده شده است.

سوئیچ های سری 2960Plus سیسکو  مجموعه ای از سوئیچ های دسترسی در سطح حرفه ای با پیکربندی و تنظیمات ثابت می باشد که برای سازمان و شرکت ها و محیط هایی با شبکه کابلی بسیار مناسب می باشند.

به طور کلی می توان گفت سوئیچ های 2960Plus از همان معماری سوئیچ های 2960 پیروی می کنند. برای فعال کردن ویژگی های جدید نرم افزاری و انتشار آن، سوئیچ های 2960Plus شامل دو حافظه رم 128MB و 64MB  بیشتر از مدل های قبلی هستند.

علاوه بر آن تمام مدل های سوئیچ های سری 2960Plus شامل uplinks با ماژول SFP و Gigabit Ethernet می باشد. البته لازم به ذکر است سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-S و 2960SF بر پایه یک پلتفرم سخت افزاری پیشرفته تر از سوئیچ های 2960Plus هستند.

 

تفاوت سخت افزاری قابل توجه بین سوئیچ های با سیستم عامل LAN Base و LAN Lite در سوئیچ های سری 2960Plus چیست؟

  • در سیستم عامل LAN Base از سیستم برق اضافی (Cisco RPS 2300) پشتیبانی می شود. همچنین پشتیبانی از انتخاب گسترده تری از ماژول های SFP را ارائه می دهد.
  • مدل LAN Lite می تواند براساس متن چاپ شده روی قاب سوئیچ شناخته شود. در جلوی سوئیچ، در گوشه بالا سمت راست، عبارت Catalyst 2960 Plus Series SI نوشته شده است و درمورد سوئیچ های با سیستم عامل LAN Base عبارت Catalyst 2960-Plus Series نوشته شده است.

شاید این سوال برایتان پیش آید که آیا می توان سوئیچ های Catalyst 2960 Plus Series LAN Lite را به LAN Base ارتقا دهیم؟ جواب این سوال منفی است زیرا برخی ویژگی ها به سخت افزار مربوط می شود. برای به دست آوردن ویژگی ها و قابلیت های LAN، شما باید یک سوئیچ با سیستم عامل LAN Base خریداری کنید.

این سوئیچ ها مانند سایر سوئیچ های 2960 دارای فن می باشند و جریان هوا به سمت عقب است. یک دمنده مرکزی در عقب سوئیچ های سری 2960Plus وجود دارد که هوای داخل سوئیچ را می کشد و از پشت آن خارج می نماید. فن و پاور در این دستگاه به صورت ثابت می باشد.

سوئیچ های 2960Plus از قابلیت MACsec که در سوئیچ های سری 3750 وجود دارد، پشتیبانی نمی کنند. اما از تکنولوژی Cisco EnergyWise پشتیبانی می نمایند.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960Plus-24LC-S:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24LC-S

  1. فضای LED
  2. دکمه Mode
  3. 24 پورت 10/100 (8 پورت دارای PoE)
  4. 2 پورت UPLink Combo با ارائه 10/100/1000or or SFP

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960Plus-24LC-S:

 

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24LC-S

  1. پورت کنسول RJ-45
  2. فن دستگاه
  3. کانکتور AC power

 

 مشخصات فنی سوئیچ سیسکو WS-C2960Plus-24LC-S:

 

 Specifications
Configurations
2410/100 Ethernet Interfaces
2 (SFP or 1000BASE-T)Uplink Interfaces
LAN LiteCisco IOS Software Feature Set
123W (8 ports up to 15.4W)Available PoE Power
Hardware
64MBFlash memory
128MBDRAM
Performance and Scalability
16GbpsForwarding bandwidth
64Maximum active VLANs
4KVLAN IDs available
9000bytesMaximum transmission unit (MTU) - L3 packet
9018bytesJumbo frame - Ethernet frame
6.5Forwarding Rate: 64-Byte L3 Packets, Millions of packets per second
Mechanical
1.73x 17.70 x 13.07 in (4.4 x 45.0 x 33.2 cm)Dimensions (H x W x D)
10lb (4.5 Kg)Weight
20.26lb (9.19 Kg)Package Weight
Environmental Ranges
23º to 113ºF (-5º to 45ºC)Operating temperature up to 5000 ft (1500 m)
23º to 104ºF (-5º to 40ºC)Operating temperature up to 10,000ft (3000 m)
23º to 131ºF (-5º to 55ºC)Short-term exception at sea level
23º to 122ºF (-5º to 50ºC)Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)
23º to 113ºF (-5º to 45ºC)Short-term exception up to 10,000 feet (3000 m)
23º to 104ºF (-5º to 40ºC)Short-term exception up to 13,000 feet (4000 m)
23º to 158ºF (-25º to 70ºC)Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m)
Up to 10,000 Feet (Up to 3,000 Meters)Operating altitude
Up to 13,000 Feet (Up to 4,000 Meters)Storage altitude
10%to 95% noncondensingOperating relative humidity
10%to 95% noncondensingStorage relative humidity
Typical, LpAm: 43
Maximum, LpAD: 46
Sound Pressure, dBA
Typical, LwA: 53
Maximum, LwAD: 56
Sound Power, dbA
498MTBF in thousands of hours
Connectors and Interfaces
10BASE-T ports: RJ-45 connectors, 2-pair Category 3, 4, or 5 unshielded twisted-pair (UTP) cabling 100BASE-TX ports: RJ-45 connectors, 2-pair Category 5 UTP cabling
1000BASE-T ports: RJ-45 connectors, 4-pair Category 5 UTP cabling
1000BASE-T SFP-based ports: RJ-45 connectors, 4-pair Category 5 UTP cabling
Ethernet Interfaces
Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex System status, Port Status, PoE, RPS, link duplex, and link speedIndicator LEDs
:Cisco Catalyst console cables
CAB-CONSOLE-RJ45 Console cable 6 ft. with RJ-45
Console
The internal power supply is an auto-ranging unit and supports input voltages between 100 and 240V AC. Use the supplied AC power cord to connect the AC power connector to an AC power outlet.
The Cisco RPS connector offers connection for an optional Cisco RPS 2300 that uses AC input and supplies DC output to the switch.
Only the Cisco RPS 2300 (model PWR-RPS2300) should be attached to the redundant-power-system receptacle.
Power
Management and Standards Support
BRIDGE-MIB
CISCO-CABLE-DIAG-MIB
CISCO-CDP-MIB
CISCO-DHCP-SNOOPING-MIB
CISCO-ENTITY-VENDORTYPE-OID-MIB
CISCO-ENVMON-MIB
CISCO-ERR-DISABLE-MIB
CISCO-FLASH-MIB
CISCO-FTP-CLIENT-MIB
CISCO-IGMP-FILTER-MIB
CISCO-IMAGE-MIB
CISCO-IP-STAT-MIB
CISCO-LAG-MIB
CISCO-MAC-NOTIFICATION-MIB
CISCO-MEMORY-POOL-MIB
CISCO-PAGP-MIB
CISCO-PING-MIB
CISCO-POE-EXTENSIONS-MIB
CISCO-PORT-QOS-MIB
CISCO-PORT-SECURITY-MIB
CISCO-PORT-STORM-CONTROL-MIB
CISCO-PRODUCTS-MIB
CISCO-PROCESS-MIB
CISCO-RTTMON-MIB
CISCO-SMI-MIB
CISCO-STP-EXTENSIONS-MIB
CISCO-SYSLOG-MIB
CISCO-TC-MIB CICSO-TCP-MIB
CISCO-UDLDP-MIB
CISCO-VLAN-IFTABLE RELATIONSHIP-MIB
CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB
CISCO-VTP-MIB
ENTITY-MIB ETHERLIKE-MIB
IEEE8021-PAE-MIB
IEEE8023-LAG-MIB IF-MIB
INET-ADDRESS-MIB
OLD-CISCO-CHASSIS-MIB
OLD-CISCO-FLASH-MIB
OLD-CISCO-INTERFACES-MIB
OLD-CISCO-IP-MIB
OLD-CISCO-SYS-MIB
OLD-CISCO-TCP-MIB
OLD-CISCO-TS-MIB
RFC1213-MIB
RMON-MIB
RMON2-MIB
SNMP-FRAMEWORK-MIB
SNMP-MPD-MIB
SNMP-NOTIFICATION-MIB
SNMP-TARGET-MIB
SNMPv2-MIB
TCP-MIB
UDP-MIB
ePM MIB
Management
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1X
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-X
RMON I and II standards
SNMP v1, v2c, and v3
Standards
RFC 768 - UDP RFC 783 - TFTP RFC 791 - IP RFC 792 - ICMP RFC 793 - TCP RFC 826 - ARP
RFC 854 - Telnet
RFC 951 - Bootstrap Protocol (BOOTP) RFC 959 - FTP
RFC 1112 - IP Multicast and IGMP RFC 1157 - SNMP v1
RFC 1166 - IP Addresses
RFC 1256 - Internet Control Message Protocol (ICMP) Router Discovery RFC 1305 - NTP
RFC 1492 - TACACS+ RFC 1493 - Bridge MIB
RFC 1542 - BOOTP extensions RFC 1643 - Ethernet Interface MIB RFC 1757 - RMON
RFC 1901 - SNMP v2C RFC 1902-1907 - SNMP v2
RFC 1981 - Path MTU Discovery for IPv6 FRC 2068 - HTTP
RFC 2131 - DHCP RFC 2138 - RADIUS RFC 2233 - IF MIB v3
RFC 2373 - IPv6 Aggregatable Addrs RFC 2460 - IPv6
RFC 2461 - IPv6 Neighbor Discovery RFC 2462 - IPv6 Autoconfiguration RFC 2463 - ICMP IPv6
RFC 2474 - Differentiated Services (DiffServ) Precedence RFC 2597 - Assured Forwarding
RFC 2598 - Expedited Forwarding RFC 2571 - SNMP Management
RFC 3046 - DHCP Relay Agent Information Option RFC 3376 - IGMP v3
RFC 3580 - 802.1X RADIUS
RFC compliance
Voltage and Power Ratings
100to 240 VACVoltage (Autoranging)
1.4 - 0.8Current (Amperes)
50to 60HzFrequency
0.16Power Rating (kVA)
2A at 12V (3A at -52V)DC Input Voltages (RPS Input)
0%traffic: 25.9
10%traffic: 25.7
100%traffic: 26.1
ATIS weighted average: 25.8
Power Consumption
Safety and Compliance
Products should comply with CE Marking per directives 2004/108/EC and 2006/95/ECRegulatory Compliance
UL 60950-1 Second Edition
CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 Second Edition EN 60950-1 Second Edition
IEC 60950-1 Second Edition AS/NZS 60950-1
Safety
47CFR Part 15 (CFR 47) Class A AS/NZS CISPR22 Class A
CISPR22 Class A EN55022 Class A ICES003 Class A VCCI Class A EN61000-3-2 EN61000-3-3
KN22 Class A CNS13438 Class A
EMC - Emissions
EN55024 CISPR24 EN300386 KN24EMC - Immunity
Reduction of Hazardous Substances (RoHS) including Directive 2011/65/EUEnvironmental

 

جهت آشنایی با اساس نامگذاری سوییچ های سیسکو به لینک زیر مراجعه کنید:

 

نحوه نامگذاری سوئیچ های سیسکو

 

سایر محصولات پیشنهادی:

سوئیچ سیسکو WS-C2960Plus-48TC-L

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به سوئیچ های شبکه بر روی لینک کلیک کنید.

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

Cisco

مدل محصول

WS-2960Plus-24LC-S

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

10/100 (100Mbps)
PoE

تعداد پورت

24Port

تعداد پورت POE

8 پورت

نوع Uplinks

Combo

تعداد Uplinks

2Port

ظرفیت سوئیچ

16Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

6.5Mpps

حافظه رم

128MB

حافظه فلش

64MB

پورت کنسول

RJ45

توان POE

123W

استاندارد ها

IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.1D
IEEE 802.1p
IEEE 802.1Q
IEEE 802.1s
IEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3ah
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x

وضعیت دستگاه

Refurbished-original

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 55 °C
Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Height : 33.2cm
  • Height : 4.4cm
  • Width : 44.5cm
وزن

4.5kg

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش