سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24PC-S
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24PC-S
سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24PC-S

دارای 24 پورت 10/100

دارای دو پورت کمبو

دارای لایه عملکرد 2

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24PC-S

دارای 24 پورت 10/100

دارای دو پورت کمبو

دارای لایه عملکرد 2

دسته:
برند :

تماس بگیرید

سوئیچ WS-C2960Plus-24PC-S دارای  24 پورت Fast Ethernet با استاندارد IEEE 802.3af Power over Ethernet) PoE) و گزینه های uplink گیگابیت اترنت مسی (1000BASE-T) و نوری (SFP) می باشد.

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24PC-S

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24PC-S از سری محصولات Cisco می باشد که از نوع سوئیچ های Fast Ethernet با تنظیمات ثابت هستند که سوئیچینگ لایه 2 سطح حرفه ای را برای دفاتر شعب، فضاهای کاری سنتی متداول (wired) و برنامه های زیرساختی ارائه می دهد.

این سری از سوئیچ ها عملیات قابل اعتماد و ایمن را با هزینه پایین تر با استفاده از ویژگی های جدید، از جمله robust 802.1X ،quality of service) QoS)  و  عملیات هوشمندانه کاتالیست سیسکو (Cisco Catalyst SmartOperations) ارائه می دهند.

سوئیچ سیسکو سری 2960 پلاس براساس پلت فرمی ثابت Cisco Catalyst 2960 با افزایش ظرفیت حافظه برای پشتیبانی از ویژگی های نرم افزاری جدید و نسخه های آینده Cisco IOS Software ایجاد شده است.

سوئیچ سیسکو سری C2960Plus دارای سوئیچ هایی با 24 یا 48 پورت Fast Ethernet می باشد که  با استاندارد IEEE 802.3af Power over Ethernet) PoE) در دسترس هستند. تمام مدل ها شامل گزینه های uplink گیگابیت اترنت مسی (1000BASE-T) و نوری (SFP) می باشد.

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus دارای سوئیچ هایی با 24 یا 48 پورت Fast Ethernet می باشد و با استاندارد IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) در دسترس است. تمام مدل ها شامل گزینه های uplink گیگابیت اترنت مسی (1000BASE-T) و نوری (SFP) می باشد. سوئیچ ها با دو مجموعه ویژگی نرم افزار سیستم عامل سیسکو (IOS) در دسترس هستند:

  • LAN Base ویژگی های پیشرفته جابه جایی در لایه 2 و مسیریابی IPv4 استاتیک برای شبکه های دسترسی سنتی متداول (wired) را فراهم می کند.
  • LAN Lite ویژگی های ورودی Layer 2 را برای محیط های کوچکتر ارائه می دهد.

 

ویژگی های کلی سوئیچ های سیسکو سری 2960Plus:

 

– Power over Ethernet

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus از PoE پشتیبانی می کنند تا کل هزینه های راه اندازی را برای استقرارهایی که شامل تلفن های آی پی، دوربین های نظارتی، اکسس پوینت های وایرلس و دیگر دستگاه های پایه که بر پایه PoE هستند را ارائه دهد.

 

– امنیت شبکه (Network Security)

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus دارای طیف وسیعی از ویژگی هایی هستند که امنیت دسترسی به شبکه را همراه با کاهش تهدیدات ارائه می دهند. این ویژگی ها شامل احراز هویت انعطاف پذیر و ویژگی های مقابله با تهدید در حالت های مانیتورینگ 802.1X، امنیت پورت و IP source guard هستند.

 

– کیفیت خدمات (Quality of Service)

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus، مدیریت هوشمند ترافیک را برای هموار کردن جریان ترافیک شبکه ارائه می دهد. مکانیسم های انعطاف پذیر برای نشانه گذاری، طبقه بندی و زمان بندی، عملکرد برتر برای داده ها، صدا و ترافیک ویدئو را روی سرعت سیم ارائه می دهند.

 

– مدیریت (Management)

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus ارائه دهنده یک Cisco IOS Software CLI برتر برای پیکربندی و مدیریت می باشند. برای قابلیت های مدیریت متمرکز، این سوئیچ ها توسط زیرساخت Cisco Prime برای شرکت های بزرگتر و دستیار شبکه سیسکو برای راه اندازی های نیمه رسمی پشتیبانی می شود.

 

– عملیات هوشمند (Smart Operations)

عملیات هوشمند سوئیچ های کاتالیست سیسکو مجموعه ای جامع از قابلیت هایی است که برنامه ریزی LAN، استقرار، نظارت و عیب یابی شبکه را ساده می کند. راه اندازی ابزار عملیات هوشمند (SmartOperations) زمان و تلاش لازم برای کارکرد شبکه و هزینه کل مالکیت (TCO) را کاهش می دهد.

زمانی که سوئیچ های جدید به شبکه متصل می شوند، نصب هوشمند سیسکو قابلیت نصب بدون هیچ تماسی را با استفاده از نصب خودکار نرم افزار IOS سیسکو فراهم می کنند.

عملیات هوشمند خودکار سیسکو به طور خودکار رابط های سوئیچ را با تنظیمات بهینه در هنگام اضافه شدن و اتصال دستگاه های جدید تنظیم می کند،که این امر نیاز به پیکربندی دستی سوئیچ ها را در هنگام اضافه یا حذف شدن آنها از شبکه از بین می برد.

 

– انرژی هوشمند سیسکو (Cisco EnergyWise)

مصرف انرژی هوشمند سیسکو (Cisco EnergyWise) تیم های فناوری اطلاعات را قادر می سازد تا انرژی مصرف شده توسط دستگاه های متصل به شبکه را اندازه گیری و مدیریت کنند و همچنین ذخیره انرژی قابل اندازه گیری و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای را ارائه می دهد. سیاست های Cisco EnergyWise را می توان برای کنترل قدرت مصرف شده توسط دستگاه های با POE، تجهیزات دسکتاپ و مرکز داده IT و طیف گسترده ای از زیرساخت های ساختمان استفاده کرد. فن آوری Cisco EnergyWise در تمامی سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus گنجانده شده است.

 

تفاوت سخت افزاری سوئیچ های سری 2960Plus با سیستم عامل LAN Base و LAN Lite

 

تفاوت سخت افزاری بین سیستم عامل LAN Base و LAN Lite شامل موارد زیر است:

  • در سیستم عامل LAN Base از سیستم برق اضافی (Cisco RPS 2300) پشتیبانی می شود. همچنین پشتیبانی از انتخاب گسترده تری از ماژول های SFP را ارائه می دهد.
  • مدل LAN Lite می تواند براساس متن چاپ شده روی قاب سوئیچ شناخته شود. در جلوی سوئیچ، در گوشه بالا سمت راست، عبارت Catalyst 2960 Plus Series SI نوشته شده است و درمورد سوئیچ های با سیستم عامل LAN Base عبارت Catalyst 2960-Plus Series نوشته شده است.

شاید این سوال برایتان پیش آید که آیا می توان سوئیچ های سری 2960Plus با سیستم عامل LAN Lite به سیستم عامل LAN Base ارتقا دهیم؟ جواب این سوال منفی است زیرا برخی ویژگی ها به سخت افزار مربوط می شود. برای به دست آوردن ویژگی ها و قابلیت های LAN، شما باید یک سوئیچ LAN Base خریداری کنید.

این سوئیچ ها مانند سایر سوئیچ های 2960 دارای فن می باشند و جریان هوا به سمت عقب است. یک دمنده مرکزی در عقب سوئیچ های سیسکو 2960Plus وجود دارد که هوای داخل سوئیچ را می کشد و از پشت آن خارج می نماید. فن و پاور در این دستگاه به صورت ثابت می باشند.

سوئیچ های 2960Plus از قابلیت MACsec که در سوئیچ های سری 3750X و 3750 وجود دارد، پشتیبانی نمی کنند. اما از تکنولوژی Cisco EnergyWise پشتیبانی می کنند.

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24PC-S:

 

 

 

  1. فضای LED
  2. دکمه Mode
  3. 24 پورت 10/100 PoE
  4. 2 پورت Combo Mini GBIC) UPLink)

 

 نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24PC-S:

 

سوئیچ سیسکو سری 2960 پلاس

 

  1. پورت کنسول RJ-45
  2. فن دستگاه
  3. کانکتور AC power

 

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24PC-S:

 

 WS-C2960Plus-24PC-S
Rack-mountable 1UEnclosure Type
LAN LiteFeature Set
2 (SFP or 1000BASE-T)Uplink Interfaces
370WAvailable PoE Power
24x 10/100 Ethernet InterfacesPorts
16GbpsForwarding Bandwidth
128MBDRAM
64MBFlash Memory
4.4x 45.0 x 33.2 cmDimensions
9.19KgPackage Weight

 

محصولات پیشنهادی مستر شبکه:

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-48PST-L

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C2960Plus-24PC-S

لایه عملکرد

لایه 2

نوع پورت

10/100

تعداد پورت

24Port

تعداد پورت POE

24 پورت

نوع Uplinks

1000BASE-T, SFP

تعداد Uplinks

2xcombo Port

ظرفیت سوئیچ

16Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

6.5Mpps

حافظه رم

128MB

حافظه فلش

64MB

پورت کنسول

RJ45

توان POE

370W

استاندارد ها

IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p CoS Prioritization, IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only), IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

رکمونت

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 33.2cm
  • Height : 4.4cm
  • Width : 45cm
وزن

5.4kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960Plus-24PC-S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − پنج =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.