ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-LR

Cisco Module X2-10GB-LR
(دیدگاه کاربر 1)

ویژگی ها:

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode
سرعت انتقال: 10Gbps
طول پشتیبانی: 10km

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان

موجود

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل X2-10GB-LR

Cisco Module X2-10GB-LR
(دیدگاه کاربر 1)

ویژگی ها:

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode
سرعت انتقال: 10Gbps
طول پشتیبانی: 10km

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-LR:

ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-LR به مشتریان گزینه های متنوعی از اتصال 10 گیگابیت قفسه های سیم کشی سازمانی، و اپلیکیشن های حمل و نقل ارائه دهنده سرویس می باشد.

 

ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-LR

ویژگی های اصلی ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-LR عبارتند از:

  • پشتیبانی از 10 گیگابیت اترنت
  • دستگاه ورودی / خروجی قابل جابجایی (Hot-swappable) به پورت اترنت X2 سوئیچ یا روتر سیسکو برای اتصال پورت به شبکه
  • دارای انعطاف پذیری در انتخاب رابط (interface)
  • دارای پشتیبانی از مدل pay-as-you-populate
  • پشتیبانی از ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو (ID) که سوییچ سیسکو یا روتر سیسکو را قادر می سازد تا مشخص کند که ماژول توسط سیسکو گواهی و آزمایش شده است .
  • دارای قابلیت همکاری نوری با ماژول های فیبر نوری 10GBASE Xenpak ،10GBASE XFP و +10GBASE SFP درهمان لینک

Module Cisco X2-10GB-LR:

ماژول Cisco 10GBASE-LR از طول پیوند 10 کیلومتر در فیبر single-mode استاندارد پشتیبانی می کند. (SMF، G.652)

 

استاندارد:

IEEE 802.3ae

 

ویژگی ها و مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو X2-10GB-LR:

 

(Wavelength (nmCable Type(Core Size (MicronsCable DistanceModal Bandwidth (MHz km)Cisco X2
1310SMFG.65210kmnoneCisco X2-10GB-LR

 

Transmit and Receive (Wavelength Range (nm(Receive Power (dBm(Transmit Power (dBmTypeProduct
ReceiveTransmitMinimumMaximumMinimumMaximum
1260to 15651260to 135514.4-0.58.2-0.510GBASE-LR
1310nm SMF
Cisco X2-10GB-LR

 

X2-10GB-LR Specification
General
X2 transceiver moduleDevice Type
Plug-in moduleForm Factor
Networking
WiredConnectivity Technology
10GBase-LRCabling Type
10GigEData Link Protocol
10GbpsData Transfer Rate
1310nmOptical Wave Length
X2-10GB-LR Specification
6.2milesMax Transfer Distance
IEEE 802.3aeCompliant Standards
Expansion / Connectivity
1x Ethernet 10GBase-LR - SC/PC single-mode x 2Interfaces
1x X2Compatible Slots
Miscellaneous
Laser Class 1, IEC 60825-1Compliant Standards
Dimensions & Weight
1.4inWidth
3.6inDepth
0.5inHeight
10.58ozWeight
Environmental Parameters
32°FMin Operating Temperature
158°FMax Operating Temperature
Compatibility Information
Cisco 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3C, 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3CXL ¦ Cisco Catalyst 3560E- 12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F