ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR

۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان

3 در انبار

مقایسه محصول

ویژگی های محصول

پشتیبانی از 10GB
دارای استاندارد IEEE 802.3ae

ماژول Cisco 10GBASE-LR از طول پیوند 10 کیلومتر در فیبر single-mode استاندارد پشتیبانی می کند و  دارای قابلیت همکاری نوری با ماژول های GBASE Xenpak10، 10GBASE XFP و+GBASE SFP10 درهمان لینک است

مشخصات و اطلاعات Module Cisco X2-10GB-LR

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR  به مشتریان گزینه های متنوعی از اتصال 10 گیگابیت قفسه های سیم کشی سازمانی، و اپلیکیشن های حمل و نقل ارائه دهنده سرویس می باشد.

ویژگی های اصلی ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR عبارتند از:

  • پشتیبانی از 10 گیگابیت اترنت
  • دستگاه ورودی / خروجی قابل جابجایی (Hot-swappable) به پورت اترنت X2 سوئیچ یا روتر سیسکو برای اتصال پورت به شبکه
  • دارای انعطاف پذیری در انتخاب رابط (interface)
  • دارای پشتیبانی از مدل pay-as-you-populate
  • پشتیبانی از ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو (ID) که سوئیچ یا روتر سیسکو را قادر می سازد تا مشخص کند که ماژول توسط سیسکو گواهی و آزمایش شده است .
  • دارای قابلیت همکاری نوری با ماژول های GBASE Xenpak10، 10GBASE XFP و+GBASE SFP10 درهمان لینک

Module Cisco X2-10GB-LR:

ماژول Cisco 10GBASE-LR از طول پیوند 10 کیلومتر در فیبر single-mode استاندارد پشتیبانی می کند. (SMF، G.652)

استاندارد:

IEEE 802.3ae

ویژگی ها و مشخصات فنی ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR:

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR

ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR

 

سایر محصولات پیشنهادی: ماژول سیسکو مدل X2-10GB-ER.

0/5 ( 0 نظر )
ادامه مطلب
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول سیسکو مدل X2-10GB-LR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.