ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S+31DLC10D

Mikrotik Fiber Optic Module S+31DLC10D
(3 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع اتصال : Single Mode
نرخ انتقال : 10G
طول پشتیبانی : 10km

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D:

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D یک فرستنده +10G SFP با یک کانکتور LC و 1310 نانومتری، برای اتصال فیبر Single Mode حداکثر تا 10km با DDMI را ارائه می دهد. ماژول S+31DLC10D بر روی روترهای +CCR1036-8G-2S و CCR1036-8G-2S+EM میکروتیک آزمایش شده و سازگار می باشند. این ماژول فیبر نوری ها با دستگاه های SFP که از برند Mikrotik نیستند هم سازگار می باشند.

 

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D

 

ویژگی های ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D :

  • SFP+ (10Gbit) module
  • Long range 10km
  • Single Mode

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S+31DLC10D :

 

Specifications
S+31DLC10DProduct code
Dual LC UPCConnector
10GData Rate
10kmDistance
SFP+Format
SMMode
-40 to +70COperating Temperature
1310nmWavelength

 

عملکرد ماژول میکروتیک S+31DLC10D (فاصله 10 کیلومتر با سرعت 10G):

 

Performance
UnitMaxTypMinTransmit
dBm0.5--6Output Opt, Power
Receive
dBm-14.4--Receiver sensitivity
dBm--0.5Max Received pwr
dBm-15--LOS De-assert
dBm---30LOS Assert

 

سایر محصولات پیشنهادی:

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D

ماژول فیبرنوری میکروتیک S+2332LC10D

ماژول فیبر نوری میکروتیک +XQ+CM0000-XS

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

سرعت انتقال داده

10G

نوع کانکتور

Dual LC UPC

نوع کابل

SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

10km

طول موج

1310nm

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70°C

,

Min Operating Temperature : -40°c

4
3 بررسی
1
1
1
0
0

3 دیدگاه برای ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S+31DLC10D

حذف فیلترها
  1. روح الله نعمتی

    عالی خیلی راضی ام

  2. عباسعلی عرب (خریدار محصول)

    ‌عالی حتما بخرید من راضی بودم

  3. موسی اسلامی

    خیل خوبه عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *