ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-GE-T
ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-T
ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-T
ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-T
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-GE-T

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

موجود در انبار

970,000 تومان

نقد و بررسی اجمالی

مماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-T برای کاربری صنعتی مناسب است و همچنین این ماژول یک SFP 1000Base سازگار با سیسکو می باشد،از دیگر ویژگی های مهم این ماژول اتصال سوییچ و روتر ها به شبکه می باشد.

نقد و بررسی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-GE-T

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-T

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-T از محصولات ساخت کمپانی سیسکو می‌باشد. شرکت سیسکو همواره شرکتی معتبر در زمینه تجهیزات شبکه بوده و محصولات آن طیف وسیعی از بازار را تشکیل می دهند. SFP موجود در نام این ماژول ها مختصر عبارت Small Form-Factor Pluggable بوده و این ماژول ها سوئیچ ها و روتر ها را به هم متصل می نمایند. اصولا این ماژول های فیبر نوری را به ورودی سوئیچ وصل می کند. می توانید جهت خرید سوئیچ شبکه به لینک قرار داده شده در متن مراجعه نمایید.

 

تفاوت ماژول های SFP و +SFP

 

ویژگی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-T:

  • نوع ماژول : SFP-GE-T
  • نوع کابل : Cat 5
  • نوع کانکتور : RJ45
  • پشتیبانی DOM : ندارد
  • حداکثر فاصله کابل : 100m
  • حداکثر سرعت داده : 1000Mbps
  • محدوده دما : 0to 70°C

در واقع آن ها یک SFP 1000Base سازگار با سیسکو می‌باشد و این ماژول با استفاده از داده‌های مشابه پیکربندی همانطور که معادل Cisco  OEM آن است، از کارخانه برنامه ریزی شده است،که این امر برای یکپارچه سازی شبکه بدون درز، امکان پذیر است. این فرستنده SFP به طور همزمان با فرستنده های اصلی سیسکو عمل می کند و 100٪ سازگار با دیگر گیرنده های OEM و شخص ثالث است.

ماژول کابل مسی و کابل فیبر نوری، هر دو می توانند در گستره ی وسیعی از محصولات سیسکو و ترکیباتی از مجموعه های 1000BASE-T ،1000BASE-SX ،1000BASE-LX/LH ،1000BASE-EX ،1000BASE-ZX و یا 1000BASE-BX10-D/U بر روی پایه های درگاه به درگاه (port-by-port) در بازارتجهیزات شبکه مورد استفاده قرار بگیرند.

از ماژول سیسکو مدل SFP-GE-T برای کاربری صنعتی مناسب است و دارای رابط تبدیل فرم کوچک فاکتور قابل تعویض می باشد.ماژول فرستنده SFP به صورت جداگانه در طیف گسترده ای از تجهیزات سیسکو مورد آزمایش قرار گرفته و نظارت بر سیستم کنترل کیفیت هوشمند FS.COM را منتقل می کند.

 

سایر محصولات پیشنهادی:

ماژول سیسکو مدل SFP-GE-S

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به سوئیچ های شبکه بر روی لینک کلیک نمایید

 

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

Cisco

مدل محصول

SFP-GE-T

نرخ انتقال

1000Mbps

نوع کانکتور

RJ-45

نوع کابل

SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

100m

طول موج

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

استاندارد ها

NEBS level 3

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C
Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 7.1cm
  • Height : 1.5cm
  • Width : 1.5cm
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش