ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-GE-S

Cisco module SFP-GE-S
(دیدگاه کاربر 2)

ویژگی ها:

نوع اتصال: فیبر نوری Multi mode
سرعت انتقال: 1Gbps
طول پشتیبانی: 550m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

تماس بگیرید

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-GE-S

Cisco module SFP-GE-S
(دیدگاه کاربر 2)

ویژگی ها:

نوع اتصال: فیبر نوری Multi mode
سرعت انتقال: 1Gbps
طول پشتیبانی: 550m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

تماس بگیرید

مشخصات و اطلاعات Cisco Module SFP-GE-S:

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-S یک فرستنده نوری SFP Base1000 می باشد. ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-SX SFP سیسکو برای MMF می باشد و دارای طول موج 850 نانومتر است و از محدوده دمای عملیاتی وسیعی پشتیبانی می کند.

ماژول فیبر نوری فرستنده SFP دستگاه های ورودی/خروجی (I/O) با قابلیت جابه جایی در حین کار هستند که به سوکت های ماژول متصل می شوند. فرستنده و گیرنده، مدار الکتریکی ماژول را به شبکه نوری یا مسی وصل می کند.

شما می توانید از هر ماژول فرستنده و گیرنده SFP که توسط دستگاه سیسکو شما پشتیبانی می کند، استفاده کنید. تنها محدودیت این است که هر پورت باید با مشخصات طول موج انتهای دیگر کابل مطابقت داشته باشد و طول کابل در ارتباطات قابل اعتماد نباید از طول کابل تعیین شده بیشتر شود.

فقط از ماژول های فرستنده و گیرنده SFP سیسکو در دستگاه سیسکو خود استفاده کنید. هر ماژول فرستنده و گیرنده SFP از ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو (ID) پشتیبانی می کند که به یک سوئیچ سیسکو یا روتر سیسکو اجازه می دهد تا شناسایی کند و اعتبارسنجی کند که ماژول فرستنده و گیرنده توسط شرکت سیسکو تأیید شده است.