ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-GE-S
ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-S
ماژول سیسکو مدل SFP-GE-S
ماژول سیسکو مدل SFP-GE-S

نوع اتصال: فیبر نوری Multi mode

سرعت انتقال: 1Gbps

طول پشتیبانی: 550m

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-GE-S

نوع اتصال: فیبر نوری Multi mode

سرعت انتقال: 1Gbps

طول پشتیبانی: 550m

دسته:
برند :

تماس بگیرید

ماژول سیسکو مدل SFP-GE-S یک فرستنده نوری SFP Base1000 می باشد. ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-SX SFP دارای طول موج 850 نانومتر است و از محدوده دمای عملیاتی وسیعی پشتیبانی می کند.

مشخصات و اطلاعات Cisco Module SFP-GE-S:

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-S یک فرستنده نوری SFP Base1000 می باشد. ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-SX SFP سیسکو برای MMF می باشد و دارای طول موج 850 نانومتر است و از محدوده دمای عملیاتی وسیعی پشتیبانی می کند.

ماژول های فرستنده SFP دستگاه های ورودی/خروجی (I/O) با قابلیت جابه جایی در حین کار هستند که به سوکت های ماژول متصل می شوند. فرستنده و گیرنده، مدار الکتریکی ماژول را به شبکه نوری یا مسی وصل می کند.

شما می توانید از هر ماژول فرستنده و گیرنده SFP که توسط دستگاه سیسکو شما پشتیبانی می کند، استفاده کنید. تنها محدودیت این است که هر پورت باید با مشخصات طول موج انتهای دیگر کابل مطابقت داشته باشد و طول کابل در ارتباطات قابل اعتماد نباید از طول کابل تعیین شده بیشتر شود.

فقط از ماژول های فرستنده و گیرنده SFP سیسکو در دستگاه سیسکو خود استفاده کنید. هر ماژول فرستنده و گیرنده SFP از ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو (ID) پشتیبانی می کند که به یک سوئیچ یا روتر سیسکو اجازه می دهد تا شناسایی کند و اعتبارسنجی کند که ماژول فرستنده و گیرنده توسط شرکت سیسکو تأیید شده است.

 

تفاوت ماژول های SFP و +SFP

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-GE-S:

 

 Specifications
SFP-GE-SPart Number
SFPForm Factor
850nmTX Wavelength
500mReach
multimode fiberCable Type
1000BaseRate Category
SXInterface Type
YesDDM
Dual-LCConnector Type

 

سایر محصولات مشابه:

ماژول سیسکو مدل SFP-GE-T

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP 10G-SR

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP 10G-LR

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

SFP-GE-S

نرخ انتقال

1Gbps

نوع کانکتور

Dual-LC

نوع کابل

MMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

550m

طول موج

850nm

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 85 °C
Min Operating Temperature : -40°c

وزن

0.46kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-GE-S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.