ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-FE-100EX
ماژول سیسکو مدل GLC-FE-100EX
ماژول سیسکو مدل GLC-FE-100EX
ماژول سیسکو مدل GLC-FE-100EX

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode

سرعت انتقال: 1000Mbps

طول پشتیبانی: 40km

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-FE-100EX

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode

سرعت انتقال: 1000Mbps

طول پشتیبانی: 40km

دسته:
برند :

تماس بگیرید

مشخصات و اطلاعات Cisco Module GLC-FE-100EX:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-FE-100EX سازگار با فرستنده و گیرنده نوری 100Base SFP می باشد و با تمام داده های ضروری در پیکربندی جهت ادغام شبکه یکپارچه از پیش، برنامه ریزی شده است.

ماژول 100BASE-X SFP سیسکو یک دستگاه ورودی/خروجی با قابلیت جابه جایی در حین کار می باشد که به پورت های Fast Ethernet، پورت های dual-rate Fast/Gigabit Ethernet یا پورت های گیگابیت اترنت یک روتر یا سوئیچ سیسکو وصل می شود و اتصال پورت را با شبکه کابل کشی فیبری برقرار می کند.

ویژگی های اصلی ماژول سیسکو مدل GLC-FE-100EX:

  • سوئیچ یا روتر با دارا بودن قابلیت Hot-swappable هنگام استقرار و نصب مجبور به راه اندازی مجدد نیست.
  • پشتیبانی از مدل “pay-as-you-populate”
  • قابل تعویض با دیگر SFPهای BASE-X100 در همان کارت خط
  • با پشتیبانی از کیفیت ID سیسکو، سوئیچ یا روتر، قادر به شناسایی SFP ،qualified SFP سیسکو است.
  • از لحاظ بصری با رابط های 100BASE-X اترنت مربوطه در همان لینک قابل تعامل است.
  • ماژول Cisco 100BASE-EX SFP در طول پیوند SMF معمولی در طول 40 کیلومتر کار می کند.

ویژگی های کلی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-FE-100EX:

 

GLC-FE-100EXPart Number
SFPForm Factor
1310nmTX Wavelength
40kmReach
singlemode fiberCable Type
100BaseRate Category
EXInterface Type
NoDDM
Dual-LCConnector Type

 

سایر محصولات مشابه:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-FE 100-LX

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

GLC-FE-100EX

نرخ انتقال

1000Mbps

نوع کانکتور

Dual-LC

نوع کابل

SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

40km

طول موج

1310nm

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 5.65cm
  • Height : 0.85cm
  • Width : 1.34cm
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-FE-100EX”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.