ماژول فیبرنوری میکروتیک مدل S+2332LC10D
ماژول فیبر نوری میکروتیک S+2332LC10D
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Mikrotik دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبرنوری میکروتیک مدل S+2332LC10D

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Mikrotik دسته:
برند :

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

در حال حاضر دو مدل ماژول SFP، کیت ماژول SFP یا +SFP، دو ماژول +SFP، دو کیت کابل اتصال (Attach) مستقیم و یک ماژول اتصال SFP به RJ45، فیبر به مس ارائه می شود.

نقد و بررسی

ماژول فیبرنوری میکروتیک مدل S+2332LC10D

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری میکروتیک S+2332LC10D

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+2332LC10D از جمله ماژول های دوطرفه می باشد. کیت ماژول دو طرفه SFP+ 10G شامل دو ماژول +SFP است که می توانند به عنوان جفت برای دستیابی به سرعت داده های عملیاتی تا حداکثر 10Gbps برای مسافت تا 10 کیلومتر بر روی کابل نوری single استفاده شوند.

برای تکمیل دستگاه های مجهز به کیج SFP، انواع مختلفی از ماژول های SFP برای استفاده از SFP در دسترس هستند.

در حال حاضر دو مدل ماژول SFP، کیت ماژول SFP یا +SFP، دو ماژول +SFP، دو کیت کابل اتصال (Attach) مستقیم و یک ماژول اتصال SFP به RJ45، فیبر به مس ارائه می شود.

 

 مشاهده‌ی مشخصات و قیمت ماژول های SFP

 

ویژگی های اصلی ماژول فیبر نوری میکروتیک S+2332LC10D :

 

  • pair of SFP+ (10Gbit) modules
  • 10km
  • for single optical cable

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری میکروتیک S+2332LC10D :

 

 Specification
S+23LC10D: 10G, SM, 10KM, Tx:1270nm Rx:1330nm, LC, DDMI S+32LC10D: 10G, SM, 10KM, Tx:1330nm Rx:1270nm, LC, DDMIS+23/32LC10D two
module kit

 

 ماژول فیبر نوری میکروتیک (S+2332LC10D (10G, 10KM modules :

 

UnitMaxTypMinTransmit
dBm--0.5Max Received pwr
dBm--30-LOS Assert
dBm0-5-Output Opt. Power
Receive
dBm14---Avg Rx sensitivity
dbm18---LOS De-assert

 

محصولات پیشنهادی مسترشبکه: ماژول میکروتیک مدل S-31DLC20D، ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D .

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

Mikrotik

مدل محصول

S+2332LC10D

نرخ انتقال

10G

نوع کانکتور

LC UPC

نوع کابل

SM

طول موج

Tx:1270nm Rx:1330nm
Tx:1330nm Rx:1270nm

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

10km

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C
Min Operating Temperature : -40°c

دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش