ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D

۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان

2 در انبار

مقایسه محصول

ویژگی های محصول

ازمایش شده با تمامی محصولات SFP میکروتیک
برای اتصالات فیبری Single Mode تا حداکثر 10 کیلومت
پشتیبانی از DDMI

ماژول S+31DLC10D بر روی روترهای +CCR1036-8G-2S و CCR1036-8G-2S+EM میکروتیک آزمایش شده اند و سازگار می باشند. این ماژول ها با دستگاه های SFP که از برند MikroTik نیستند هم سازگار می باشند.

توضیحات

مشخصات و اطلاعات Cisco Moudle Splus 31DLC10D

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D  یک فرستندهSFP  G1.25 با یک کانکتور فیبر دوگانه LC،  850نانومتری، برای اتصال فیبر چند حالته حداکثر تا 550 متری با DDMI را ارائه می دهد.

شرکت میکروتیک برای تکمیل دستگاه های مجهز به کیج SFP، چندین فرستنده فیبر نوری SFP را ارائه داده است  که با محصولات آن ها تست و سازگار شده اند.

چهار عدد از ماژول ها برای اتصال به شبکه های موجود یا ایجاد کیت های خود به طور جداگانه در دسترس هستند و دو مورد به عنوان یک کیت برای یک لینک KM20 در دسترس هستند. دستگاه ها با تمام محصولات SFP میکروتیک آزمایش شده و سازگار هستند.

S-31DLC20D یک فرستنده G SFP1.25 با یک کانکتور فیبر دوگانه LC، 1310 نانومتری برای اتصالات فیبر 20 کیلومتر تک حالته با DDMI را ارائه می دهد.

ماژول S-35/53LC20D یک جفت فرستنده SFP است. ماژول S-35LC20D یک ماژول SFP  فیبر نوری تک حالته 1.25G با یک کانکتور LC فیبر واحد، T1310nm/R1550nm است که برای اتصالات حداکثر تا فاصله 20 کیلومتر کار می کند و از DDMI پشتیبانی می کند.

ماژول S-53LC20D یک فرستنده SFP فیبرنوری تک حالتهG 1.25 با یک کانکتورLC  و T1550nm/R1310nm است که برای اتصالات حداکثر تا فاصله 20 کیلومتر کار می کند و از DDMI پشتیبانی می کند.

هم اکنون ماژول های + SFP برای مدل جدید SFP+ CCR از جمله S+85DLC03D و S+31DLC10D سرعت 10G را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهند.

ماژول Splus31DLC10D یک فرستنده +SFP 10G با کانکتورLC  و 1310nm برای اتصالات فیبری Single Mode تا حداکثر 10 کیلومتر می باشد.

ماژول S+31DLC10D بر روی روترهای +CCR1036-8G-2S و CCR1036-8G-2S+EM میکروتیک آزمایش شده اند و سازگار می باشند. این ماژول ها با دستگاه های SFP که از برند MikroTik نیستند هم سازگار می باشند.

مشخصات روتر میکروتیک مدل +CCR1036-8G-2S

 

ویژگی های ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D:

  • SFP+ (10Gbit) module
  • Long range 10km
  • Single Mode

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D:

 Specifications
S+31DLC10DProduct code
Dual LC UPCConnector
10GData Rate
10kmDistance
SFP+Format
SMMode
-40 to +70COperating Temperature
1310nmWavelength

 

عملکرد ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D: (فاصله 10 کیلومتر با سرعت 10G):

    Performance
UnitMaxTypMinTransmit
dBm0.5--6Output Opt, Power
Receive
dBm-14.4--Receiver sensitivity
dBm--0.5Max Received pwr
dBm-15--LOS De-assert
dBm---30LOS Assert

 

0/5 ( 0 نظر )

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D
  • ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D
  • ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D
  • ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D
  • S+31DLC10D_mrshabake3
  • S+31DLC10D_mrshabake1
  • S+31DLC10D_mrshabake2