ماژول فیبرنوری میکروتیک مدل S+2332LC10D

تماس بگیرید

ویژگی های محصول

جهت تکمیل دستگاه های مجهز به کیج SFP برای ارائه آن
شامل دو ماژول +SFP
سرعت حداکثر 10Gbps برای مسافت تا 10 کیلومتر

در حال حاضر دو مدل ماژول SFP، کیت ماژول SFP یا +SFP، دو ماژول +SFP، دو کیت کابل اتصال (Attach) مستقیم و یک ماژول اتصال SFP به RJ45، فیبر به مس ارائه می شود.

مشخصات و اطلاعات Mikrotik Module S+2332LC10D

ماژول میکروتیک مدل S+2332LC10D از جمله ماژول های دوطرفه می باشد. کیت ماژول دو طرفه SFP+ 10G شامل دو ماژول +SFP است که می توانند به عنوان جفت برای دستیابی به سرعت داده های عملیاتی تا حداکثر 10Gbps برای مسافت تا 10 کیلومتر بر روی کابل نوری single استفاده شوند.

برای تکمیل دستگاه های مجهز به کیج SFP، انواع مختلفی از ماژول های SFP برای استفاده از SFP در دسترس هستند.

در حال حاضر دو مدل ماژول SFP، کیت ماژول SFP یا +SFP، دو ماژول +SFP، دو کیت کابل اتصال (Attach) مستقیم و یک ماژول اتصال SFP به RJ45، فیبر به مس ارائه می شود.

 

 مشاهده‌ی مشخصات و قیمت ماژول های SFP

 

ویژگی های اصلی ماژول میکروتیک مدل S+2332LC10D:

  • pair of SFP+ (10Gbit) modules
  • 10km
  • for single optical cable

 

مشخصات فنی ماژول میکروتیک مدل S+2332LC10D:

 Specification
S+23LC10D: 10G, SM, 10KM, Tx:1270nm Rx:1330nm, LC, DDMI S+32LC10D: 10G, SM, 10KM, Tx:1330nm Rx:1270nm, LC, DDMIS+23/32LC10D two
module kit

 

ماژول فیبر نوری ماژول میکروتیک (S+2332LC10D (10G, 10KM modules:

UnitMaxTypMinTransmit
dBm--0.5Max Received pwr
dBm---30LOS Assert
dBm0--5Output Opt. Power
Receive
dBm-14--Avg Rx sensitivity
dbm-18--LOS De-assert

 

محصولات پیشنهادی مسترشبکه:

 

0/5 ( 0 نظر )
ادامه مطلب
برند

Mikrotik

مدل محصول

S+2332LC10D

نرخ انتقال

10G

نوع کانکتور

LC UPC

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

10km

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70°C, Min Operating Temperature : -40°c

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبرنوری میکروتیک مدل S+2332LC10D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.