ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR

Cisco module XFP-10G-MM-SR
(دیدگاه کاربر 3)

ویژگی ها:

نرخ انتقال: 10Gbps
نوع رابط: 10GBase-SR - LC/PC multimode
حداکثر فاصله پشتیبانی: 300m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان

موجود

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR

Cisco module XFP-10G-MM-SR
(دیدگاه کاربر 3)

ویژگی ها:

نرخ انتقال: 10Gbps
نوع رابط: 10GBase-SR - LC/PC multimode
حداکثر فاصله پشتیبانی: 300m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان

موجود