ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-MM-SRCisco Fiber Optic Module XFP-10G-MM-SR
ماژول سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR
ماژول سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR
ماژول سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR
ماژول سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR
ماژول سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR
0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-MM-SRCisco Fiber Optic Module XFP-10G-MM-SR

0 (0)

0دیدگاه کاربران

دسته:
برند:

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

ماژول فیبر نوری سیسکو با پارت نامبر XFP-10G-MM-SR دارای کانکتور LC بوده و از طول موج Tx1550 و Rx1310 نانومتر برخوردار می باشد.

نقد و بررسی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-MM-SR

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-MM-SR:

ماژول فیبر نوری یکی از قطعات پر کاربرد است که از طریق آن می توان یک سخت افزار جانبی را ارتقاء بخشید، از آن جا که ماژول نیز خود یک سخت افزار است به عنوان یک قطعه سیسکو در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد، این ماژول با سخت افزار هایی که دارای پورت uplink هستند سازگار است.

ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-MM-SR انواع مختلفی از گزینه های اتصال 10 گیگابیت اترنت و (Packet-over-SONET/SDH (POS گزینه های اتصال را برای مرکز داده، enterprise wiring closet و برنامه های حمل و نقل ارائه دهنده خدمات ارائه می دهد.

ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-MM-SR

ویژگی های اصلی ماژول های سری Cisco XFP عبارتند از:

  • نرخ داده های 10 گیگابایت اترنت و OC-192 / STM-64 را پشتیبانی می کند.
  • درگاه ورودی / خروجی با قابلیت تعویض در حین کار (Hot-swappable) به پورت XFP یک روتر سیسکو وصل می شود تا بتواند دستگاه را به شبکه وصل کند.
  • انعطاف پذیری در انتخاب اینترفیس را فراهم می کند.
  • از مدل “pay-as-you-populate” پشتیبانی می کند.
  • مانیتورینگ دیجیتال را پشتیبانی می کند.
  • پشتیبانی از ویژگی شناسایی کیفیت سیسکو (ID) که به سوئیچ یا روتر سیسکو کمک می کند تا تشخیص دهد که ماژول XFP توسط سیسکو گواهی و آزمایش شده است یا خیر.
  • قابلیت همکاری نوری با Cisco 10GBASE XENPAK و X2 و ماژول های SFP+ را در همان لینک پشتیبانی می کند.

 

خرید ماژول سیسکو

 

ماژول Cisco 10GBASE-SR XFP:

10GBASE-SR XFP فقط به برنامه های اترنت اختصاص داده شده است.از طول پیوند 26 متر در استاندارد FDDI-grade MMF پشتیبانی می کند. با استفاده از کابل MMF امکان ایجاد طول لینک در 2000 MHz کیلومترتا 300 متر را امکان پذیر می سازد و با استفاده از کابل فیبر نوری MMF امکان ایجاد طول لینک در 4700MHz کیلومتر تا 400 متر را امکان پذیر می نماید.

ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-MM-SR چند منظوره از هر دو برنامه 10GBASE-LR و 10GBASE-LW اپلیکیشن های اترنت و OC-192 / STM-64 اپلیکیشن های short-reach، (SR-1) پشتیبانی می کند.

 

خرید سوئیچ سیسکو

 

مشخصات کلی ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-MM-SR:

 

(Wavelength (nmCable Type(Core Size (micronModal Bandwidth (MHz km)Distance CableModel
850nmMMF62.5160 (FDDI-grade)26mCisco 10GBASE-SR XFP module
for MMF
62.5200 (OM1)33m
5040066m
50500 (OM2)82m
502000 (OM3)300m
504700 (OM4)400m

 

مشخصات ارسال و دریافت کابل نوری:

 

(Transmit Power (dBm(Receive Power (dBmTransmit Wavelength ((nmTypeProduct
MaximumMinimumMaximumMinimumRange
1.2-7.3-1-9.9-840to 860850nm MMF 10GBASE-SRCisco 10GBASE- SR XFP module for MMF

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-MM-SR:

 

Specifications
General
XFP transceiver moduleDevice Type
Plug-in moduleForm Factor
Networking
WiredConnectivity Technology
10GBase-SRCabling Type
10GigEData Link Protocol
10GbpsData Transfer Rate
850nmOptical Wave Length
984ftMax Transfer Distance
IEEE 802.3aeCompliant Standards
Expansion / Connectivity
1x Ethernet 10GBase-SR - LC/PC multi-mode x 2Interfaces
1x XFPCompatible Slots
Miscellaneous
Laser Class 1, FCC CFR21 Part 1040, IEC 60825-1Compliant Standards
Dimensions & Weight
0.7inWidth
2.8inDepth
0.4inHeight
10.58ozWeight
Environmental Parameters
32°FMin Operating Temperature
158°FMax Operating Temperature
Compatibility Information
P/N: 14X10GBE-WL-XFP, 14X10GBE-WL-XFP=, 2-10GE-WL-FLEX, 2-10GE-WL-FLEX=, 4-10GBE-WL-XFP, 7600-ES+2TG3C, 7600- ES+2TG3C=, 7600-ES+2TG3CXL, 7600-ES+2TG3CXL=, 7600-ES+4TG3C, 7600-ES+4TG3C=, 7600-ES+4TG3CXL, 7600- ES+4TG3CXL=, 7600-ES+4TG3CXL-RF, 7600-ES20-10G3C, 7600-ES20-10G3C=, 7600-ES20-10G3C-RF, 7600-ES20-10G3CXL, 7600-ES20-10G3CXL=, 76-ES+T-2TG=, 76-ES+T-4TG, 76-ES+T-4TG=, 76-ES+XC-20G3C=, 76-ES+XC-20G3CXL, 76-ES+XC-20G3CXL=, 76-ES+XC-40G3C, 76-ES+XC-40G3C=, 76-ES+XC-40G3CXL=, 76-ES+XT-2TG3C, 76-ES+XT-2TG3C=, 76-ES+XT-2TG3CXL, 76-ES+XT-2TG3CXL=, 76-ES+XT-4TG3C, 76-ES+XT-4TG3CXL=, A9K-2T20GE-B, A9K-2T20GE-B=, A9K-2T20GE-L, A9K-2T20GE-L=, A9K-4T-B, A9K-4T-B=, A9K-4T-L, A9K-4T-L=, A9K-8T/4-B, A9K-8T/4-B=, A9K-8T/4-L, SPA-1X10GE-L-V2, SPA-1X10GE- L-V2=, SPA-1X10GE-L-V2-RF, SPA-1X10GE-WL-V2, SPA-1X10GE-WL-V2=, SPA-1XTENGE-XFP, SPA-1XTENGE-XFP=, SPA-1XTENGE- XFP-RF, SPA-OC192POS-XFP, SPA-OC192POS-XFP=Designed For

 

سایر محصولات پیشنهادی:

ماژول فیبرنوری سیسکو SFP 10G-SR

 ماژول سیسکو GLC-SX-MM

ماژول سیسکو X2-10GB-SR

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

 

نمایش کامل نقد و بررسی
مدل محصول

XFP-10G-MM-SR

سرعت انتقال داده

10Gbps

نوع کانکتور

LC/PC multi-mode

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

300m

طول موج

850nm

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C, Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه

Depth : 7.11cm, Height : 1cm, Width : 1.7cm

وزن

0.3kg

نمایش همه مشخصات کالا
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش