ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-LR-OC192SR
ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-LR-OC192SR
ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-LR-OC192SR

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode

سرعت انتقال: 10Gbps

طول پشتیبانی: 10km

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-LR-OC192SR

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode

سرعت انتقال: 10Gbps

طول پشتیبانی: 10km

دسته:
برند :

برای قیمت تماس بگیرید

این ماژول فیبر نوری 10 GBASE-SR Ethernet XFP برای کابل های فیبر نوری سینگل مد با طول موج 1310 نانومتر در فاصله حداکثر 10km متر مناسب می باشد.

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-LR-OC192SR:

ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-LR-OC192SR یک ماژول با قابلیت Hot Swapable بوده که پورت های 10Gb متصل شده و مدارهای الکتریکی سیستم را به شبکه نوری متصل می نماید. این ماژول ها توسط کمپانی سیسکو تولید و با قیمت مقرون به صرفه ای در بازار به فروش می رسند.

این ماژول فیبر نوری 10GBASE-SR Ethernet XFP برای کابل های فیبر نوری سینگل مد با طول موج 1310 نانومتر در فاصله حداکثر 10km متر مناسب می باشد. این ماژول فیبر نوری با پارت نامبر مجهز به کانکتور LC است و از استاندارد IEEE 802.3ae برخوردار می باشد.

 

خرید پچ کورد فیبر نوری

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-LR-OC192SR:

 

 Specification
XFPForm Factor
10GbpsData Rate
1310nmWavelength
Dual LCConnector
SMFCable Type
IEEE 802.3aeStandard
10kmReach Distance
0°C to 70°COperating Temperature Range

 

سایر محصولات پیشنهادی: 

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

 

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

XFP-10G-LR-OC192SR

نرخ انتقال

10Gbps

نوع کانکتور

Dual-LC

نوع کابل

SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

10km

طول موج

1310nm

قابلیت Hot Swapable

yes

استاندارد ها

IEEE 802.3ae

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C
Min Operating Temperature : 0°C

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل XFP-10G-LR-OC192SR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هفت =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.