ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-LR-OC192SR

Cisco fiber optic XFP-10G-LR-OC192SR
(3 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode
سرعت انتقال: 10Gbps
طول پشتیبانی: 10km

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان

موجود

ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-LR-OC192SR

Cisco fiber optic XFP-10G-LR-OC192SR
(3 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode
سرعت انتقال: 10Gbps
طول پشتیبانی: 10km

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-LR-OC192SR:

ماژول فیبر نوری سیسکو XFP-10G-LR-OC192SR یک ماژول با قابلیت Hot Swapable بوده که پورت های 10Gb متصل شده و مدارهای الکتریکی سیستم را به شبکه نوری متصل می نماید. این ماژول ها توسط کمپانی سیسکو تولید و با قیمت مقرون به صرفه ای در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسند.

این ماژول فیبر نوری