ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR

Cisco Optic Fiber Module SFP-10G-LR
(3 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode
سرعت انتقال: 10Gbps
طول پشتیبانی: 10km

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

۶۵۰,۰۰۰ تومان

موجود

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبرنوری سیسکو SFP-10G-LR:

ماژول فیبرنوری سیسکو SFP-10G-LR این ماژول از خانواده ماژول کمپانی سیسکو با Sender و 10Receiver G در فیبرنوری است که توانایی طول لینک تا 10کیلومتر را دارا می‌باشد. این مدل از ماژول با استاندارد 10GBASE-LR سازگار است و همچنین طول موج آن 1310 نانومتر است. در حالت کلی ماژول ها توانایی قرار گرفتن در لینک تجهیزات شبکه ای  مانند روتر و سوئیچ شبکه  در شبکه را دارند.

از جمله ماژول های جدید که در بازار وجود دارند می توان به ماژولهال نوع SFP یا Mini-GBIC اشاره کرد که این ماژول ها نقش مهمی در شبکه های زیر ساخت تبادل داده ای دارند. از دیگر ماژول های نوع XFP است که این ماژول امکان تعویض را در هرحالت ، حتی روشن بودن سخت افزار اصلی فراهم می‌آورد.

 


 

بیشتر بخوانید: ماژول فیبر نوری چیست و چه کاربردی دارد؟ 

 


 

از جمله ویژگی های ماژول فیبرنوری سیسکو SFP-10G-LR:

ماژول فیبرنوری سیسکو SFP-10G-LR

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-LR

  • ارائه انواع پورت های گیگابایت بر روی کابل فیبر نوری و کابل مسی
  • ماژول فیبرنوری سیسکو SFP-10G-LR دارای استاندارد صنعتی سیسکو برای Device Hot Plug برای اینترفیس گیگابایت اترنت (در نظر داشته باشید که SFP از برتری بالاتری نسبت به  Hot Plug دارد)
  • قابلیت هم‌کاری نوری با ۱۰GBASE XENPAK ، ۱۰ GBASE X۲، و ۱۰G XFP XFP بر روی یک ساختار مشابه سیسکو را قادر می‌سازد تا تشخیص دهد که آیا ماژول تایید شده و توسط سیسکو تست شده‌است یا نه.

 


 

بیشتر بخوانید: تفاوت ماژول های SFP و +SFP

 


 

در زیر برخی از ماژول ها از لحاظ طول لینک و برخی قابلیت ذکر شده است:

ـ sfp-10G-SR) S-class):

مدل سیسکو 10GBASE-SR از طول لینک ۲۶ متر بر روی فیبر استاندارد (FDDI) و فیبر multimode) FDDI) پشتیبانی می‌کند. و با استفاده از  2000MHz * km MMF) OM3)، امکان استفاده از لینکی به طول ۳۰۰ متر را امکان پذیر می کند با استفاده از 4700MHz * km MMF )OM3)، امکان استفاده از  لینکی به طول ۴۰۰ متر را امکان پذیر می کند  قابل ذکر است که  SFP-10G-SR-S  از FCoE  پشتیبانی نمی‌کند.

ـ Cisco10G-SR:

ماژول 10GBASE–SR از طول لینک ۲۶ متر بر روی فیبر استاندارد (FDDI)فیبر multimode) MMF) پشتیبانی می‌کند و با استفاده از 2000MHz * km MMF) OM3)، تا 300 متر طول لینک ممکن است و با استفاده از 4700MHz * km MMF) OM4)، تا 400 متر اتصال ممکن است.

ـ SFP-10G-SRX:

ماژول سیسکو SFP-10G-SR-X یک multirate* 10GBASE-SR ،10GBASE-SW و OTU2/OTU2e  برای دامنه دمای عملیاتی گسترده می‌باشد.

این ماژول از طول لینک 26 متر بر روی فیبر استاندارد (FDDI) فیبر (Distributed (FDDI- فیبر multimode) MMF) پشتیبانی می‌کند.

با استفاده از  2000MHz*km MMF) OM3)، امکان استفاده تا 300 متر طول لینک ممکن است. با استفاده از 4700MHz * km MMF ) OM4)، تا 400 متر اتصال ممکن است. به جز نسخه 1، که تنها از 10GBASE-SR پشتیبانی می‌کند.

ـ SFP-10G–LRM:

ماژول سیسکو 10GBASE-LRM از طول لینک 220 متر بر روی فیبر استاندارد (FDDI) فیبر multimode )MMF)پشتیبانی می‌کند.

برای اطمینان از این که مشخصات بر روی فیبرهای FDDIgrade ،1OM و 2OM دیده می‌شوند، فرستنده باید از طریق یک  patch cord مد جفت شود.

ـ SFP-10G-LR:

ماژول فیبرنوری سیسکو SFP-10G-LR شرکت سیسکو ۱۰GBASE – LR از طول لینک ۱۰ کیلومتر بر روی فیبر تک حالت استاندارد (SMF، G. ۶۵۲) پشتیبانی می کند.

ـ SFP-10G-LR–X:

ماژول سیسکو SFP-10G-LR–X یک ماژول multirate 10GBASE-L ،10GBASE-LW و OTU2/OTU2e برای محدوده دمای عملیاتی گسترده  می باشد. این ماژول از طول لینک 10 کیلومتر بر روی فیبر SingleMode استاندارد (SMF، G.۶۵۲) پشتیبانی می کند.

ـ SFP-10G-ER:

شرکت سیسکو 10GBASE-ER از طول لینک بیش از ۴۰ کیلومتر بر روی فیبر SingleMode استاندارد (SMF, G.۶۵۲).

 

سایر محصولات مشابه: 

ماژول سیسکو SFP-10G-ER

ماژول سیسکو SFP-10G-SR

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-D

جهت مشاهده کلیه مقالات مجله مستر شبکه بر روی لینک کلیک کنید.

سرعت انتقال داده

10Gbps

نوع کانکتور

Dual-LC

نوع کابل

SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

10km

طول موج

1310nm

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70°C

,

Min Operating Temperature : 0°C

4
3 بررسی
1
0
1
0
0

3 دیدگاه برای ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-LR

حذف فیلترها
  1. اکبر مختاری (خریدار محصول)

    حتما بخرید از دست ندینش

  2. قاسم رجبی (خریدار محصول)

    خیلی بیشتر از پولش ارزش داره

  3. ریحانه علیزاده