ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-LR
ماژول فیبرنوری سیسکو SFP-10G-LR
ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP 10G-LR
ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP 10G-LR
ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP 10G-LR

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode

سرعت انتقال: 10Gbps

طول پشتیبانی: 10km

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-LR

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode

سرعت انتقال: 10Gbps

طول پشتیبانی: 10km

دسته:
برند :

فقط 2 عدد در انبار موجود است

750,000 تومان

ماژول فیبرنوری سیسکو SFP 10G-LR از خانواده ماژول سیسکو با Sender و Receiver G10 در فیبرنوری است که توانایی لینک تا 10کیلومتر را دارا می‌باشد. این مدل از ماژول با استاندارد  GBASE-LR 10 سازگار است.

مشخصات و اطلاعات Cisco Module SFP-10G-LR:

ماژول فیبرنوری سیسکو SFP-10G-LR این ماژول از خانواده ماژول کمپانی سیسکو با Sender و Receiver G10 در فیبرنوری است که توانایی طول لینک تا 10کیلومتر را دارا می‌باشد. این مدل از ماژول با استاندارد 10GBASE-LR سازگار است و همچنین طول موج آن 1310 نانومتر است.

در حالت کلی ماژول ها توانایی قرار گرفتن در لینک تجهیزاتی مانند روتر و سوئیچ در شبکه را دارند.

از جمله ماژول های جدید که در بازار وجود دارند می توان به ماژولهال نوع SFP یا Mini-GBIC اشاره کرد که این ماژول ها نقش مهمی در شبکه های زیر ساخت تبادل داده ای دارند. از دیگر ماژول های نوع XFP است که این ماژول امکان تعویض را در هرحالت ، حتی روشن بودن سخت افزار اصلی فراهم می‌آورد.

 

معرفی ماژول های SFP

 

از جمله ویژگی های ماژول فیبرنوری سیسکو SFP-10G-LR:

  • ارائه انواع پورت های گیگا بایت بر روی فیبر نوری و کابل مسی
  • ماژول فیبرنوری سیسکو SFP-10G-LR دارای استاندارد صنعتی سیسکو برای Device Hot Plug برای اینترفیس گیگابایت اترنت (در نظر داشته باشید که SFP از برتری بالاتری نسبت به  Hot Plug دارد)
  • قابلیت هم‌کاری نوری با ۱۰ GBASE XENPAK، ۱۰ GBASE X۲، و ۱۰ G XFP XFP بر روی یک ساختار مشابه سیسکو را قادر می‌سازد تا تشخیص دهد که آیا ماژول تایید شده و توسط سیسکو تست شده‌است یا نه.

 

تفاوت ماژول های SFP و +SFP

 

ماژول های سیسکو +10GBASE SFP:

این ماژول گزینه های متنوعی از 10 گیگابایت اترنت را برای مرکز داده، منبع سیم کشی سازمانی و برنامه های حمل و نقل را ارائه می دهند.

 

در زیر برخی از ماژول ها ا ز لحاظ طول لینک و برخی قابلیت ذکر شده است:

 

ـ sfp-10G-SR )S-class):

مدل سیسکو 10GBASE – SR از طول لینک ۲۶ متر بر روی فیبر استاندارد (FDDI) و فیبر multimode) FDDI) پشتیبانی می‌کند. و با استفاده از  2000MHz * km MMF )OM3)، امکان استفاده از لینکی  به طول۳۰۰ متر را امکان پذیر می کند با استفاده از 4700MHz * km MMF )OM3)، امکان استفاده از  لینکی به طول ۴۰۰ متر را امکان پذیر می کند  قابل ذکر است که  SFP-10G-SR-S  از FCoE  پشتیبانی نمی‌کند.

 

ـ Cisco10 G-SR:

ماژول GBASE – SR10 از طول لینک ۲۶ متر بر روی فیبر استاندارد (FDDI)فیبر multimode) MMF) پشتیبانی می‌کند و با استفاده از  2000MHz * km MMF )OM3)، تا 300 متر طول لینک ممکن است و با استفاده از 4700MHz * km MMF )OM4)، تا 400 متر اتصال ممکن است.

 

ـ sfp-10 G-SRX:

سیسکو SFP-10G-SR-X  یک multirate* The Cisco SFP-10G-SR-X is a multirate* 10GBASE-SR, 10GBASE-SW and OTU2/OTU2e  برای دامنه دمایی فعالیت گسترده می‌باشد.

آن از طول لینک 26 متر بر روی فیبر استاندارد (FDDI) فیبر (Distributed (FDDI- فیبر multimode) MMF) پشتیبانی می‌کند.

با استفاده از  2000MHz * km MMF )OM3) ، امکان استفاد ه تا 300 متر طول لینک ممکن است.با استفاده از 4700MHz * km MMF ) OM4)، تا 400 متر اتصال ممکن است.به جز نسخه 1، که تنها 10 GBASE-SR را پشتیبانی می‌کند.

 

ـ sfp-10 G–LRM:

ماژول سیسکو 10GBASE – LRM از طول لینک 220 متر بر روی فیبر استاندارد (FDDI) فیبر multimode )MMF)پشتیبانی می‌کند.

برای اطمینان از این که مشخصات بر روی فیبرهای FDDIgrade، 1OM و 2OM دیده می‌شوند، فرستنده باید از طریق یک  patch cordمد جفت شود.

 

ـ sfp-10 G-LR:

ماژول فیبرنوری سیسکو SFP-10G-LR شرکت سیسکو ۱۰ GBASE – LR از طول لینک ۱۰ کیلومتر بر روی فیبر تک حالت استاندارد (SMF، G. ۶۵۲) پشتیبانی می کند.

 

ـ sfp-10 G-LR–X:

سیسکو 10 G – 10، 10 GBASE – LW، و پیمانه OTU۲ / OTU۲e برای دامنه فعال است. آن از طول لینک 10 کیلومتر بر روی فیبر SingleMode استاندارد (SMF، G. ۶۵۲).

مدل سیسکو 10 GBASE – ER از طول لینک تا ۴۰ کیلومتری on (G. ۶۵۲). SFP۱۰G – ER – S از FCoE پشتیبانی نمی‌کند.

 

ـ sfp-10 G-ER:

شرکت سیسکو 10 GBASE-ER از طول لینک بیش از ۴۰ کیلومتر بر روی فیبر SingleMode استاندارد (SMF G.۶۵۲).

 

سایر محصولات مشابه: 

ماژول سیسکو مدل SFP-10G-ER

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

SFP 10G-LR

نرخ انتقال

10Gbps

نوع کانکتور

Dual-LC

نوع کابل

SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

10km

طول موج

1310nm

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C, Min Operating Temperature : 0°C

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-LR”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هشت =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.