ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-X
ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-X

نوع اتصال : MMF

سرعت انتقال : 11.0957Gbps

طول پشتیبانی : 300m

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-X

نوع اتصال : MMF

سرعت انتقال : 11.0957Gbps

طول پشتیبانی : 300m

دسته:
برند :

تماس بگیرید

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-X یک ماژول multirate 10GBASE-SR ،10GBASE-SW و OTU2 / OTU2e برای محدوده دمای عملیاتی گسترده می باشد.

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-X

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-X یک ماژول multirate 10GBASE-SR ،10GBASE-SW و OTU2 / OTU2e برای محدوده دمای عملیاتی گسترده می باشد. این ماژول از طول لینک 26 متر بر روی Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF) پشتیبانی می کند. با استفاده از MMF 2000MHz (OM3) ، تا حداکثر 300 متر طول لینک امکان پذیر است. با استفاده از 4700MHz MMF (OM4)، تا حداکثر 400 متر طول لینک امکان پذیر می باشد.

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-X : 

 

 Specifications
!ERROR! undefined variable 'sfp'Product Number
SFP-10G-SR-X= 10GBASE-SR SFP Module, LC connector, 850nm, 300m range, multimode fiber (MMF),extended operating temperature rangeDescription
10GBASE-SR, 10GBASE-SW and OTU2e 850nm MMFType
Maximum : -1.2Transmit Power (dBm)
Minimum : -7.3
Maximum : -1.0Receive Power (dBm)
Minimum : -9.9
840to 860Transmit and Receive Wavelength (nm)
BeigeBail Latch Color
1Power Consumption (W)
EXTOperating Temperature Range

 

محصول پیشنهادی مستر شبکه :  ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-EX-SMD .

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

SFP-10G-SR-X

نرخ انتقال
نوع کانکتور

Dual-LC

نوع کابل

MMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

300m

طول موج

850nm

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 85 °C
Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 5.65cm
  • Height : 0.85cm
  • Width : 1.34cm
وزن

0.075Kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-X”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 3 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.