ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-X
ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-X
0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-X

0 (0)

0دیدگاه کاربران

برند: Cisco دسته:
برند :

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-X یک ماژول multirate 10GBASE-SR ،10GBASE-SW و OTU2 / OTU2e برای محدوده دمای عملیاتی گسترده می باشد.

نقد و بررسی

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-X

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-X:

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR-X یک ماژول multirate 10GBASE-SR ،10GBASE-SW و OTU2 / OTU2e برای محدوده دمای عملیاتی گسترده می باشد. این ماژول از طول لینک 26 متر بر روی Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF) پشتیبانی می کند. با استفاده از MMF 2000MHz (OM3) ، تا حداکثر 300 متر طول لینک امکان پذیر است. با استفاده از 4700MHz MMF (OM4)، تا حداکثر 400 متر طول لینک امکان پذیر می باشد.

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SR-X : 

 

 Specifications
!ERROR! undefined variable 'sfp'Product Number
SFP-10G-SR-X= 10GBASE-SR SFP Module, LC connector, 850nm, 300m range, multimode fiber (MMF),extended operating temperature rangeDescription
10GBASE-SR, 10GBASE-SW and OTU2e 850nm MMFType
Maximum : -1.2Transmit Power (dBm)
Minimum : -7.3
Maximum : -1.0Receive Power (dBm)
Minimum : -9.9
840to 860Transmit and Receive Wavelength (nm)
BeigeBail Latch Color
1Power Consumption (W)
EXTOperating Temperature Range

 

سایر محصولات پیشنهادی: 

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-EX-SMD

 

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

Cisco

مدل محصول

SFP-10G-SR-X

نوع کانکتور

Dual-LC

نوع کابل

MMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

300m

طول موج

850nm

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 85 °C
Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 5.65cm
  • Height : 0.85cm
  • Width : 1.34cm
وزن

0.075Kg

دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش