سبد خرید 0
هنوز هیچ محصولی به سبد خرید شما اضافه نشده است

ماژول فیبرنوری اچ پی مدل J4859C

تماس بگیرید

ویژگی های محصول

کابل کشی از نوع SMF 9/125 حداکثر تا 10 کیلومتر
پشتیبانی از DDM
سرعت انتقال داده تا 1 Gbps

سازگار با فرستنده Base-LX LC SFP1000 با یک کانکتور ماده LC  duplex است، عملکرد آن دقیقاً مانند ماژول فرستنده HP J4859C کار می کند و برای کار با تجهیزات شبکه HP طراحی شده است. همچنین دارای مشخصات اصلی J4859C یا فراتر از آن می باشد و مطابق با استانداردهای (MSA (Multi-Source Agreement است.

مشخصات و اطلاعات HP Moudle J4859C

ماژول فیبرنوری اچ پی مدل J4859C  یک ماژول فرستنده 10 کیلومتری Base-LX SFP 1310nm1000 است که هزینه کم و اتصال با کارایی و عملکرد بالا را فراهم می کند. ماژول HP J4859C با کلیه سوئیچ ها و ماژول های سری HP با پورت های SFP سازگار است. به عنوان یک (SFP (small form-factor pluggable فرستنده Gigabit LX راه حل گیگابیت full-duplex تا 10 کیلومتر (single mode) یا 550 متر (multimode) را در اختیار شما قرار می دهد.

ماژول N286-01GLX-SLX HP J4859C سازگار با فرستنده Base-LX LC SFP1000 با یک کانکتور ماده LC  duplex است، عملکرد آن دقیقاً مانند ماژول فرستنده HP J4859C کار می کند و برای کار با تجهیزات شبکه HP طراحی شده است. همچنین دارای مشخصات اصلی J4859C یا فراتر از آن می باشد و مطابق با استانداردهای (MSA (Multi-Source Agreement است.

این فرستنده Base-LX1000 کاملاً قابل جابجایی در حین فعالیت (hot-pluggable) می باشد، بنابراین می توانید این ماژول را بدون خاموش کردن شبکه یا راه اندازی مجدد دستگاه نصب کنید. ماژول HP SFP J4859C از سرعت انتقال داده تا 1 گیگابیت بر ثانیه با سیگنالینگ طول موج 1310 نانومتر پشتیبانی می کند که داده ها را از طریق کابل کشی از نوع SMF 9/125 در شش مایل (10 کیلومتری) منتقل می کند.

N286-01GLX-SLX همچنین از DDM پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید قدرت خروجی نوری (optical output power)، قدرت ورودی نوری (optical input power)، دما (temperature ، laser bias current) و ولتاژ منبع فرستنده (transceiver supply voltage) را کنترل کنید. این ماژول سازگار با رابط الکتریکی با مشخصات SFF-8431 است.

ماژول فیبرنوری اچ پی مدل J4859C

ماژول فیبرنوری اچ پی مدل J4859C

 

ویژگی های اصلی ماژول فیبرنوری اچ پی مدل J4859C:

کانکتور Duplex LC با فرستنده 1000Base-LX :

  • قابلیت جابه جایی در حین انجام کار (Hot-pluggable) برای نصب بدون rebooting یا shutting down
  • سرعت انتقال داده تا 1 Gbps
  • با کابل کشی از نوع SMF 9/125 حداکثر تا 6 مایل (10 کیلومتر) انتقال می دهد.
  • پشتیبانی از DDM
  • رابط سازگار الکتریکی با ویژگی های SFF-8431
  • سیگنالینگ در طول موج 1310 نانومتر (1310 nm wavelength signaling)

 

HPE J4859C یک فرستنده HP X121 1G SFP LC LX است. این فرستنده (Gigabit LX SFP (small form-factor pluggable است که یک راه حل گیگابیت full-duplex تا 10 کیلومتر (single-mode) یا 550 متر (multimode) را ارائه می دهد.

 

قیمت کارت شبکه‌ های اچ پی

 

مقایسه ماژول HP J4859C با محصولات مشابه:

ماژول فیبرنوری اچ پی مدل J4859C

 

مشخصات فنی ماژول فیبرنوری اچ پی مدل J4859C:

ماژول فیبرنوری اچ پی مدل J4859C

 

سایر محصولات پیشنهادی: ماژول فیبرنوری اچ پی مدل C8R24A، ماژول فیبرنوری اچ پی مدل AJ716A.

ادامه مطلب
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبرنوری اچ پی مدل J4859C”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

برگشت به بالا