ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S+85DLC03D
ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D
ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D
ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D

نوع اتصال : Multi Mode

نرخ انتقال : 10G

طول پشتیبانی : 300m

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S+85DLC03D

نوع اتصال : Multi Mode

نرخ انتقال : 10G

طول پشتیبانی : 300m

دسته:
برند :

فقط 2 عدد در انبار موجود است

2,450,000 تومان

شرکت میکروتیک برای تکمیل دستگاه های مجهز به کیج SFP، چندین فرستنده فیبر نوری SFP را ارائه داده است که با محصولات آن ها تست شده و سازگار هستند.

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D یک فرستنده +10G SFP با یک کانکتور LC و 850 نانومتر، برای اتصالات فیبری چند حالته (Multi Mode) تا حداکثر 300 متر می باشد.

ماژول S+85DLC03D با روترهای +CCR1036-8G-2S و CCR1036-8G-2S+EM آزمایش شده و سازگار است. همچنین این ماژول ها با دستگاه های SFP برند های دیگر نیز سازگار می باشد.

شرکت میکروتیک برای تکمیل دستگاه های مجهز به کیج SFP، چندین فرستنده فیبر نوری SFP را ارائه داده است که با محصولات آن ها تست شده و سازگار هستند.

چهار عدد از ماژول ها برای اتصال به شبکه های موجود یا ایجاد کیت های خود به طور جداگانه در دسترس هستند و دو مورد به عنوان یک کیت برای یک لینک 20 کیلومتری در دسترس می باشد. این ماژول ها با همه دستگاه های SFP میکروتیک تست شده و سازگار هستند.

هم اکنون ماژول های جدید S+85DLC03D و S+31DLC10D سرعت 10G را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهند.

 

ویژگی های کلی ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D :

 

  • (SFP+ (10Gbit
  • 300m
  • Multi Mode

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D :

 

 Specifications
S+85DLC03DProduct code
Dual LC UPCConnector
10GData Rate
300mDistance
+SFPFormat
MMMode
40to +70C-Operating Temperature
850nmWavelength

 

عملکرد ماژول S+85DLC03D (در فاصله 300 متر با سرعت 10G):

 

    Performance
UnitMaxTypMinTransmit
dBm1--7.3-Output Opt, Power
Receive
dBm9.9--Receiver sensitivity
dBm--1-Max Received pwr
dBm13---LOS De-assert
dBm--30-LOS Assert

 

محصولات پیشنهادی مستر شبکه: ماژول فیبرنوری میکروتیک مدل S-RJ01، ماژول میکروتیک مدل S-31DLC20D.

ادامه مطلب
برند

Mikrotik

مدل محصول

S+85DLC03D

نرخ انتقال

10G

نوع کانکتور

Dual LC UPC

نوع کابل

MM

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

300m

طول موج

850nm

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70 °C, Min Operating Temperature : -40°c

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری میکروتیک مدل S+85DLC03D”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.