ماژول فیبرنوری اچ پی مدل C8R24A
ماژول فیبر نوری اچ پی C8R24A
ماژول فیبرنوری اچ پی C8R24A
ماژول فیبرنوری اچ پی C8R24A
ماژول فیبرنوری اچ پی C8R24A
ماژول فیبرنوری اچ پی C8R24A

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبرنوری اچ پی مدل C8R24A

برای قیمت تماس بگیرید

نقد و بررسی اجمالی

طول موج این ماژول فیبرنوری 850 نانومتر بوده و از حداکثر فاصله تا 299 متر پشتیبانی می کند. همچنین این دستگاه از فناوری شبکه 16GBase-SW بهره می برد.

نقد و بررسی

ماژول فیبرنوری اچ پی مدل C8R24A

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری اچ پی C8R24A:

ماژول فیبر نوری اچ پی C8R24A دارای تکنولوژی ارتباطی سیمی (Wired) می باشد و همچنین حداکثر عملکرد، قابلیت اطمینان و سازگاری را برای ذخیره ساز HPE و محصولات کامپیوتری ارائه می دهند. ماژول فیبرنوری با وزن 90 گرم و در ابعاد 20.3×12.7×7.6 سانتی متر توسط کمپانی HP تولید شده است و با استوریج MSA 2040 سازگار می باشد. طول موج این ماژول فیبرنوری 850 نانومتر بوده و از حداکثر فاصله تا 299 متر پشتیبانی می کند و از فناوری شبکه 16GBase-SW بهره می برد.

 

مشاهده‌ی ذخیره سازهای HP

 

ویژگی های کلی ماژول فیبر نوری اچ پی C8R24A:

  • کد محصول: C8R24A
  • توضیحات محصول: MSA 2040 16GB Software FC SFP 4 Pack
  • نوع ماژول: +SFP
  • جزئیات رابط ها / پورت ها: 1x 16GBase-SW Network
  • نوع رسانه پشتیبانی شده: Optical Fiber
  • فناوری اترنت: 16Gigabit Ethernet
  • فناوری شبکه: 16GBase-SW
  • نوع کابل: Fibre Channel
  • ابعاد: 20.3×12.7×7.6 سانتی متر
  • سازگار با: HP MSA 2040 Storage

 

 Specifications
Header
PCCompatibility
Hewlett-PackardManufacturer
4Packaged Quantity
HPEProduct Line
HPEBrand
Interface Provided
1Qty
16Gb Fibre ChannelType
Short waveComment
Networking
SFP+ transceiver moduleType
Plug-in moduleForm Factor
WiredConnectivity Technology
14.025GbpsData Transfer Rate
16Gb Fibre Channel (Short Wave)Data Link Protocol
Fibre ChannelCabling Type
Slot Required
+SFPType
1Total Qty

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری اچ پی C8R24A:

 

 C8R24A
MSA 2040 16GB Software FC SFP 4 PackProduct Description
+SFPProduct Type
4Packaged Quantity
1x 16GBase-SW NetworkInterfaces / Ports Details
Optical FiberMedia Type Supported
16Gigabit EthernetEthernet Technology
16GBase-SWNetwork Technology
7.6cmHeight
12.7cmWidth
20.3cmDepth
HP MSA 2040 StorageCompatibility

 

سایر محصولات پیشنهادی:

ماژول فیبرنوری اچ پی J4859C 

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

 

نمایش کامل نقد و بررسی
برند

HP

مدل محصول

C8R24A

نرخ انتقال

14.025Gbps

نوع کانکتور

+SFP

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

299m

طول موج

850nm

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

ابعاد دستگاه
  • Depth : 20.3cm
  • Height : 7.6cm
  • Width : 12.7cm
دیدگاه خود را در باره این کالا بیان کنید افزودن دیدگاه

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    هیچ پرسش و پاسخی ثبت نشده است.

پرسش خود را درباره این کالا بیان کنید

ثبت پرسش
انصراف ثبت پرسش