ماژول فیبر نوری اچ پی مدل J9054C  

hp fibre optic module j9054c
(1 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع اتصال : 1LC 100BASE-FX
نرخ انتقال : 100Mbps
حداکثر فاصله مورد پشتیبانی : 2km

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

استعلام قیمت و موجودی:

از طریق ایمیل

موجود

برای قیمت تماس بگیرید

ماژول فیبر نوری اچ پی مدل J9054C  

hp fibre optic module j9054c
(1 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع اتصال : 1LC 100BASE-FX
نرخ انتقال : 100Mbps
حداکثر فاصله مورد پشتیبانی : 2km

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

برای قیمت تماس بگیرید

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری اچ پی J9054C:

ماژول فیبر نوری اچ پی J9054C یک فرستنده و گیرنده HPE X111 100M SFP LC FX است. این ماژول فیبر نوری یک فرستنده و گیرنده SFP صد مگابیتی با کانکتورهای LC می باشد که از فناوری FX استفاده می کند.

ماژول فیبر نوری اچ پی J9054C

ویژگی های ماژول فیبر نوری اچ پی مدل J9054C :

  • یک ماژول SFP
  • ارسال 100M-bit از طریق فیبر نوری
  • کانکتورهای استاندارد LC
  • برد تا حداکثر 2 کیلومتر بر روی فیبر multi-mode

 

J9054C
HPE X111 100M SFP LC FX TransceiverType
1LC 100BASE-FX port (IEEE 802.3u Type 100BASE-FX); Duplex: half or fullPorts
(W×D×H (6.86x 1.37 x 1.22 cm Dimensions
0.07lb (0.03 kg)Weight

 

مقایسه ماژول فیبر نوری اچ پی مدل J9054C با ماژول اچ پی JD090A :

 

Comparison
J9054CJD090AProduct Number
HPE X111 100M SFP LC FX TransceiverHP X110 100M SFP LC LH40 TransceiverType

 

مشخصات فنی ماژول