ماژول فیبر نوری اچ پی مدل J9150A

Hp Fibre optic module J9150a
(2 بررسی مشتری)

ویژگی ها:

نوع اتصال : 1LC 10-GbE port
نرخ انتقال : 10.3Gbps
حداکثر طول مورد پشتیبانی : 300m

محصولات مشابه:

ضمانت اصالت کالا
باشگاه مشتریان
ارسال سریع کالا
مشاوره رایگان
بازگشت کالا
گارانتی مسترشبکه

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

راه های ارتباط با ما:

موجود

برای قیمت تماس بگیرید

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری اچ پی J9150A

ماژول فیبر نوری اچ پی J9150A یک فرستنده و گیرنده HP X132 10G SFP+ LC SR است. این ماژول فیبر نوری یک فرستنده و گیرنده 10 گیگابایتی +SFP می باشد که از استاندارد 10 گیگابیتی SR پشتیبانی می کند و اتصال 10 گیگابایتی تا حداکثر مسافت 300 متر را بر روی فیبر چند حالته فراهم می کند.

ماژول فیبر نوری یکی از قطعات پر کاربرد است که از طریق آن می توان یک سخت افزار جانبی را ارتقاء بخشید، از آن جا که ماژول نیز خود یک سخت افزار است به عنوان یک قطعه در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد، این ماژول با سخت افزار هایی که دارای پورت uplink هستند سازگار است.

 

ماژول فیبر نوری اچ پی J9150A

 


 

بیشتر بخوانید: مقایسه ماژول های فیبر نوری SFP-10G-SR ،SFP-10G-LRM و SFP-10G-LR

 


 

 

ویژگی های کلی ماژول فیبر نوری اچ پی مدل J9150A :

 

J9150A
HP X132 10G SFP+ LC SR TransceiverProduct Name
1LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10Gbase-SR); Duplex: full onlyPorts
LCConnector type
850nmWavelength
+SFPTransceiver form factor
(D×W×H (5.57 x 1.38 x 1.19 cmDimensions
0.04lb. (0.02 kg)Weight

 

مقایسه ماژول فیبر نوری اچ پی مدل J9150A یا ماژول فیبر نوری اچ پی J9151A :

 

Comparison
J9150AJ9151AProduct Number
HP X132 10G SFP+ LC SR TransceiverHP X132 10G SFP+ LC LR TransceiverType
1LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10Gbase-SR); Duplex: full only1LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10Gbase-LR); Duplex: full onlyPorts
LCLCConnector type
850nm1310nmWavelength

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری اچ پی مدل J9150A :

 

Specifications
HP X132 10G SFP+ LC SR TransceiverProduct Name
1LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10Gbase-SR); Duplex: full onlyPorts
LCConnector type
850nmWavelength
+SFPTransceiver form factor
(D×W×H (5.57 x 1.38 x 1.19 cmDimensions
0.04lb. (0.02 kg)Weight

 

سایر محصولات پیشنهادی:

ماژول فیبرنوری اچ پی J4859C 

ماژول فیبر نوری اچ پی QK724A 

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به تجهیزات فیبر نوری بر روی لینک کلیک کنید.

سرعت انتقال داده

10.3Gbps

نوع کانکتور

LC

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

300m

طول موج

850nm

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 70°C

,

Min Operating Temperature : 0°C

ابعاد دستگاه

Depth : 5.5cm

,

Height: 1.1cm

,

Width : 1.3cm

وزن

0.02kg

4
2 بررسی
1
0
1
0
0

2 دیدگاه برای ماژول فیبر نوری اچ پی مدل J9150A

حذف فیلترها
  1. وحید زندی (خریدار محصول)

    توصیه می کنم

  2. اصغر بیاتی

    به نظرم قیمتش از قیمت بازار خیلی پایین تره

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PDF محصول

آخرین محصولات مشاهده شده