ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SMD
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SMD

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode

سرعت انتقال: 1000Mbps

طول پشتیبانی: 80km

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SMD

نوع اتصال: فیبر نوری Single mode

سرعت انتقال: 1000Mbps

طول پشتیبانی: 80km

دسته:
برند :

تماس بگیرید

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-ZX-SMD در محدوده فیبر نوری single-mode تا حدود 70 کیلومتر عمل می کند. SFP به ارائه ی یک لینک نوری 21 دسی بلی می پردازد، اما دقت طول پیوند به عوامل متعددی نظیر کیفیت فیبر، تعداد اتصال یافته ها در طول مسیر و کیفیت اتصالات بستگی دارد.

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SMD :

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SMD در محدوده لینک فیبر نوری در مد single-mode تا حدود 70 کیلومتر عمل می کند. SFP به ارائه ی یک لینک نوری 21 دسی بلی می پردازد، اما دقت طول پیوند به عوامل متعددی نظیر کیفیت فیبر، تعداد اتصال یافته ها در طول مسیر و کیفیت اتصالات بستگی دارد.

وقتی در فاصله ی کوتاه از فیبر (single-mode (SMF استفاده می شود، ممکن است لازم باشد که یک تضعیف کننده نوری درون خطی در لینک قرار داده شود تا گیرنده overloading بار نداشته باشد. یک تضعیف کننده نوری درون خطی  10 دسی بلی زمانی که اندازه کابل فیبر نوری کمتر از 8 دسی بل باشد باید میان کابل فیبرنوری و پورت گیرنده SFP در هر دو انتهای لینک قرار گیرد.

 

ویژگی ها و مزایای ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SMD:

  • ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SMD دارای قابلیت جابه جایی در حین کار برای حداکثر کردن زمان کار و ساده کردن قابلیت سرویس دهی
  • انعطاف پذیری رسانه و انتخاب رابط به صورت port-by-port
  • طراحی قدرتمند برای افزایش قابلیت اطمینان
  • پشتیبانی از قابلیت نظارت نوری دیجیتال ((digital optical monitoring(DOM)

 

خرید انواع ماژول سیسکو

 

مقایسه GLC-ZX-SM و ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SMD:

هر دوی این ماژول ها از قابلیت DOM پشتیبانی می کنند اما در رنج دمای کاری متفاوت فعالیت می کنند، ماژول GLC-ZX-SM در دمای 0 to 70°C فعالیت می کند و ماژول GLC-ZX-SMD در دمای 5- تا 85°C می تواند فعالیت کند.

(Commercial temperature range (COM): 0 to 70°C (32 to 158°F

(Extended temperature range (EXT): -5°C to 85°C (23 to 185°F

همچنین فقط ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SMD قابلیت سازگاری با سوئیچ های سری Nexus را دارند.

 

DOMTemperature RangeProduct Number
YesCOMGLC-ZX-SM
YesEXTGLC-ZX-SMD

 

مشخصات کابل کشی پورت SFP:

 

Operating Distance (m)Modal Bandwidth (MHz Km)Core Size (μm)Wavelength (nm)Fiber TypeProduct
Approximately 70 km depending on link loss--1550SMF1000BASE-ZX(GLC-ZX-SMD)

 

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SMD:

 

 Specifications
SFPForm Factor
LC single-modeConnector Type
GLC-ZX-SMDManufacturer Part 
Cisco compatibleCompatibility
80kmDistance
1550Wavelength
1GSpeed 
YesIndividually Tested
RegularType
24dB
Single Mode
YesDOM Support
SFF-8472 MSA Compliant, IEEE 802.3ah-2004Protocols
13.4x 56.5 x 8.5 mmDimensions (W x D x H)
0.075kgWeight

 

پشتیبانی از پلت فرم:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SMD در طیف گسترده ای از تجهیزات سیسکو پشتیبانی می شود.

FS S5800-48F4S Switch

Cisco WS-C3560CG-8PC-S

Cisco 7600 WS-SUP32-GE-3B

Cisco 3945

Cisco IE-2000-16TC-G-E

Cisco WS-C3560X-48P

Cisco IE-4000-8GS4G-E

Cisco ASR 9000 A9K-40GE-SE

Cisco 6500 WS-SUP720-3B

Cisco SPA-2X1GE-V2

Cisco 6500 WS-SUP32-10GE-3B

Cisco 3845

Cisco WS-C3850-24XS

Cisco Nexus 9000 N9K-C9396PX

Cisco SPA-2X1GE

Cisco ASR 9000 A9K-RSP440-SE

Cisco 5700 WLC AIR-CT5760-HA-K9

Cisco WS-C2960XR-24PS-I

Cisco 3900 EHWIC-1GE-SFP-CU

Cisco 4400 4451-X

Cisco IE-2000-4S-TS-G-B

Cisco WS-C3750X-24P

Cisco WS-C3560E-12SD

Cisco ME-3800X-24FS-M (SFP+ ports)

Cisco WS-C4500X-F-32SFP+

Cisco 2600 NM-1GE

Cisco ME-3800X-24FS-M (client ports)

Cisco WS-C3650-48TS

Cisco WS-C3560C-12PC-S

Cisco ASR-9000V-DC-E

Cisco WS-C3560-48PS

Cisco IE-4000-4GC4GP4G-E

Cisco Nexus 9000 N9K-C92160YC-X

Cisco 4500 WS-X4506-GB-T

Cisco 6500 WS-X6824-SFP-2TXL

Cisco IE-2000-16TC-G-N

Cisco 4900 ME-4924-10GE

Cisco WS-C3650-48FS

Cisco WS-C4500X-32SFP+

Cisco IE-4000-8T4G-E

Cisco IE-5000-16S12P

Cisco 2900 EHWIC-1GE-SFP-CU

Cisco WS-C2960S-24TS-L

Cisco WS-C3750X-48T

Cisco SPA-8X1GE

Cisco Nexus 9000 N9K-X9564PX

Cisco 1941 HWIC-1GE-SFP

Cisco 7600 7600-ES20-GE3CXL

Cisco WS-C2960S-48FPS-L

Cisco 4500 WS-X45-SUP8L-E

Cisco ASR 903 A900-IMA8S

Cisco 6500 C6800-SUP6T-XL

Cisco 7600 RSP720-3C-GE

Cisco 2800 HWIC-1GE-SFP

Cisco IE-2000-16PTC-G-NX

Cisco 4500 WS-X4712-SFP+E

Cisco 1921 EHWIC-1GE-SFP-CU

Cisco WS-C3650-48PQ

Cisco 6500 WS-X6848-SFP-2T

Cisco IE-2000-16TC-G-X

Cisco WS-C3750V2-24FS (uplink ports)

Cisco WS-C3560E-48TD

Cisco IE 2000U-4TS-G

Cisco SPA-5X1GE-V2

Cisco 2960S-F48FPS-L

Cisco IE-4000-4S8P4G-E

Cisco IE-3000-4TC

Cisco IE-2000-8TC-G-E

Cisco 6500 WS-X6904-40G-2TXL

Cisco 7600 76-ES+XC-20G3CXL

Cisco 7300-NSE-150

Cisco WS-C3560X-48PF with C3KX-NM-10G and C3KX-SM-10G network modules

Cisco WS-C3650-48TQ

Cisco WS-C3750E-24TD

Cisco 3900 HWIC-1GE-SFP

Cisco WS-C4500X-F-16SFP+

Cisco ME-3600X-24FS-M (SFP ports)

Cisco WS-C2960X-48TS-L

Cisco IE 2000U-16TC-G

Cisco 5700 WLC AIR-CT5760-50-K9

Cisco 7600 RSP720-3CXL-GE

Cisco IE-3010-16S-8PC

Cisco 1941 EHWIC-1GE-SFP-CU

Cisco WS-C2960XR-48LPS-I

Cisco C6832-X-LE

Cisco 2900 SM-D-ES3G-48-P

Cisco 2800 NME-XD-48ES-2S-P

Cisco 3900 SM-D-ES3G-48-P

Cisco RF ESR-HH-1GE

Cisco WS-C2960XR-48TS-I

Cisco ASR 9000 A9K-2T20GE-L

Cisco Nexus 7000 N7K-F132XP-15

Cisco Nexus 7000 N7K-M148GS-11

Cisco IE-2000U-4S-G

Cisco ME-3400EG-12CS-M

Cisco WS-C2960X-48FPD-L

Cisco 6500 WS-X6904-40G-2T

Cisco WS-C3560CG-8TC-S

Cisco CISCO892FW-K9

Cisco WS-C3560V2-24PS

Cisco 2800 NME-XD-24ES-1S-P

Cisco WS-C3560G-24TS

Cisco WS-C3650-48TD

Cisco IE-3010-24TC

Cisco C6800-SUP6T

Cisco 2900 WS-C2948G-GE-TX

Cisco 2960S-F48LPS-L

Cisco 4500 WS-X4612-SFP-E

Cisco 6500 VS-S720-10G-3CXL

Cisco WS-C2960-48TC-L

Cisco 4500 WS-X4748-SFP-E

Cisco Nexus 7000 N7K-F248XP-25

Cisco WS-C2960X-48LPD-L

Cisco 7600 WS-X6724-SFP

Cisco WS-C2960XR-48TD-I

Cisco 6500 WS-SUP32-GE-3B

Cisco ASR 9000 A9K-MPA-20X1GE

Cisco WS-C3650-24PS

Cisco WS-C4500X-24X-ES

Cisco A901-6CZ-F-A

Cisco ASR 9000 ASR-9001

Cisco Nexus 9000 N9K-C9372PX-E

Cisco 6500 VS-S2T-10G

Cisco Nexus 7000 N7K-F248XP-25E

Cisco ME-3400G-2CS-A

Cisco 6500 WS-X6848-SFP-2TXL

Cisco WS-C2960X-24TS-L

Cisco 3800 NME-XD-48ES-2S-P

Cisco ME-3400G-12CS-A

Cisco ASR 9000 A9K-RSP440-TR

Cisco 6500 VS-S2T-10G-XL

Cisco WS-C2960X-48TD-L

Cisco WS-C3560-24TS

Cisco WS-C3850-48XS-E

Cisco CISCO892F-K9

Cisco WS-C3750-24WFS

Cisco WS-C3850-48XS

Cisco A901-6-CZ-FT-D

Cisco WS-C2960X-24PS-L

Cisco WS-C3750V2-48PS

Cisco WS-C3750-48PS

Cisco 5700 WLC AIR-CT5760-500-K9

Cisco 7600 76-ES+XC-40G3C

Cisco 6500 WS-X6724-SFP

Cisco ASR 9000 ASR-9001-S

Cisco A9KV-V2-DC-E

Cisco 3800 HWIC-1GE-SFP

Cisco WS-C2960X-48FPS-L

Cisco 2500 CGS-2520-24TC

Cisco 6500 C6800-SUP6T

Cisco C6816-X-LE

Cisco 2960S-F24TS-L

Cisco WS-C3560X-24P

Cisco IE-2000-8TC-G-N

Cisco 4500 WS-X45-SUP7-E

Cisco 4500 WS-X4724-SFP-E

Cisco WS-C2960XR-48FPD-I

Cisco C6800-48P-SFP-XL

Cisco WS-C2960G-24TC-L

Cisco ASR 1000 ASR1002

Cisco IE-4000-8GT4G-E

Cisco 7300 CISCO7301

Cisco ASR-9000V-24-A

Cisco IE-2000-8TC-G-B

Cisco WS-C2960X-24PSQ-L

Cisco WS-C3750V2-24TS

Cisco C6800-32P10G(-XL)

Cisco 7600-ES+20G3CXL

Cisco WS-C2960-24PC-L

Cisco WS-C2960S-48LPD-L

Cisco C3850-NM-4-1G uplink module

Cisco 2900 SM-D-ES3-48-P

Cisco 4900 WS-C4948E(-F)

Cisco ASR 9000 A9K-40GE-L

Cisco IE-4000-16T4G-E

Cisco 1921 HWIC-1GE-SFP

Cisco C6800-16P10G(-XL)

Cisco WS-C3850-12XS

Cisco WS-C3750V2-48TS

Cisco 7600 WS-SUP720

Cisco A901-4C-F-D

Cisco Nexus 3000 N3K-C31128PQ-10GE

Cisco WS-C2960X-24TD-L

Cisco ASR 1000 ASR1001

Cisco IE-2000-16PTC-G-L

Cisco 4500 WS-X4640-CSFP-E

Cisco WS-C4500X-40X-ES

Cisco Nexus 7000 N77-F348XP-23

Cisco WS-C3750G-48PS

Cisco 7600 76-ES+T-20G

Cisco WS-C3750X-48PF with C3KX-NM-10G and C3KX-SM-10G network modules

Cisco ME-3400G-12CS-D

Cisco WS-C2960XR-24TS-I

Cisco 6500 WS-SUP32-GE-PISA

Cisco WS-C3560X-48PF with C3KX-NM-1G and C3KX-NM-10G network modules

Cisco WS-C3560X-48T

Cisco IE-2000-8TC-G-L

Cisco WS-C3560X-48P

Cisco ASR-9000V-DC-A

Cisco 2900 HWIC-1GE-SFP

Cisco WS-C3750G-12S

Cisco 2960S-F48TS-L

Cisco WS-C3750G-48TS

Cisco WS-C3560E-24PD

Cisco WS-C3650-48PS

Cisco 3925

Cisco WS-C2960S-24TD-L

Cisco WS-C3650-48PD

Cisco Nexus 9000 N9K-C9372PX

Cisco ASR-9000V-AC

Cisco IE-4000-4GS8GP4G-E

Cisco 7600 76-ES+XC-40G3CXL

Cisco 2000 CGR 2010 (router onboard ethernet)

Cisco WS-C2960S-48TD-L

Cisco SPA-8X1GE-V2

Cisco WS-C3750-48TS

Cisco IE-2000-4TS-G-L

Cisco WS-C2960-48PST-L

Cisco WS-C3750X-24S with C3KX-NM-10G and C3KX-SM-10G network modules

Cisco ASR 9000 A9K-4T16GE-TR

Cisco WS-C3560E-12D with CVR-X2-SFP

Cisco C6800-SUP6T-XL

Cisco WS-C3560X-24T

Cisco 2500 CGS-2520-16S-8PC

Cisco WS-C3850-48XS-S

Cisco WS-C3560X-24P

Cisco WS-C2960XR-24PD-I

Cisco ME-3400E-24TS-M

Cisco WS-C3750-24TS

Cisco 7600 76-ES+T-40G

Cisco A901-6-CZ-FT-A

Cisco WS-C2960G-8TC-L

Cisco WS-C3560V2-24TS

Cisco 4900 WS-X4908 with CVR-X2-SFP Twin Gig converter

Cisco 7600 7600-ES20-GE3C

Cisco ASR 9000 A9K-2T20GE-B

Cisco ME-3400-24FS-A

Cisco WS-C3560G-48PS

Cisco WS-C3560CX-12TC-S

Cisco C6800-8P10G(-XL)

Cisco 4900 WS-C4948

Cisco WS-C2960XR-48LPD-I

Cisco 4500 WS-X45-SUP6-E

Cisco IE-2000-4TS-G-B

Cisco WS-C4500X-16SFP+

Cisco WS-C3560-24PS

Cisco IE-3000-8TC

Cisco WS-C2960S-24PS-L

Cisco ME-3400EG-2CS-A

Cisco WS-C2960-24TC-L

Cisco 2000 GRWIC-D-ES-2S-8PC

Cisco WS-C2960C-8PC-L

Cisco SPA-5X1GE

Cisco WS-C3850-32XS with C3850-NM-8-10G NM

Cisco 4400 4351

Cisco WS-C3560CX-12PC-S

Cisco C6800IA-48TD

Cisco WS-C3560V2-48PS

Cisco 5700 WLC AIR-CT5760-25-K9

Cisco WS-C3750G-24PS

Cisco WS-C2960CX-8PC-L

Cisco IE-4000-4TC4G-E

Cisco WS-C2960+24PC-L

Cisco C4KX-NM-8SFP+

Cisco WS-C3750G-24TS

Cisco WS-C3560-12PC-S

Cisco ASR 1000 ASR1002-F

Cisco 4400 4431

Cisco WS-C3750E-48PD

Cisco A9KV-V2-DC-A

Cisco 2900 HWIC-1GE-SFP

Cisco 4500 WS-X4712-SFP-E

Cisco 3800 NME-XD-24ES-1S-P

Cisco ME-3600X-24TS-M (SFP+ ports)

Cisco A9KV-V2-AC

Cisco 7600 WS-SUP720-3B

Cisco WS-C2960XR-24TD-I

Cisco WS-C3850-48XS-F-E

Cisco WS-C3750E-48PDF with CVR-X2-SFP

Cisco 5700 WLC AIR-CT5760-250-K9

Cisco 2600 NME-XD-48ES-2S-P

Cisco WS-C2960+48PST-L

Cisco ASR 9000 A9K-40GE-E

Cisco A901-4-C-FT-D

Cisco WS-C3750X-48P

Cisco 2900 SM-D-ES2-48

Cisco 4500 WS-X4516-10GE

Cisco IE-4000-16GT4G-E

Cisco 7600 WS-SUP720-3BXL

Cisco WS-C3560-8PC

Cisco IE-4000-8S4G-E

Cisco WS-C2960C-12PC-L

Cisco 3825

Cisco WS-C3560E-24TD

Cisco 6500 WS-SUP720

Cisco 6500 ME-C6524GS-8S

Cisco 6500 ME-C6524GT-8S

Cisco A901-6CZ-F-D

Cisco ME-3600X-24CX-M

Cisco WS-C2960CG-8TC-L

Cisco WS-C2960-8TC-L

Cisco SPA-10X1GE-V2

Cisco C6880-X

Cisco WS-C2960G-48TC-L

Cisco ASR 9000 A9K-40GE-TR

Cisco IE-5000-12S12P-10G

Cisco WS-C2950ST-8 LRE

Cisco 3900 SM-D-ES3-48-P

Cisco 3750 ME-C3750-24TE-M

Cisco 3900 SM-D-ES2-48

Cisco WS-C2960S-48FPD-L

Cisco WS-C3650-24TS

Cisco ASR 1000 ASR1002-X

Cisco 2600 NME-XD-24ES-1S-P

Cisco WS-C3850-16XS

Cisco C6800IA-48FPDR

Cisco WS-C3650-48FD

Cisco WS-C2960X-48LPS-L

Cisco WS-C3650-48FQ

Cisco WS-C3560E-48PDF with CVR-X2-SFP

Cisco WS-C2960S-48LPS-L

Cisco 7600-ES+40G3C

Cisco WS-C3560G-24PS

Cisco WS-C3560G-48TS

Cisco WS-C2975GS-48PS-L

Cisco WS-C3750X-12S

Cisco IE 2000U-8TC-G

Cisco ASR 9000 A9K-40GE-B

Cisco 6500 WS-SUP720-3BXL

Cisco WS-C2960CX-8TC-L

Cisco IE-4000-8GT8GP4G-E

Cisco 4500 WS-X4624-SFP-E

Cisco ME-3400-24TS-A

Cisco 7600 RSP720-10GE

Cisco WS-C2960S-48TS-L

Cisco WS-C3650-24TD

Cisco WS-C3850-48XS-F-S

Cisco IE-2000-16PTC-G-E

Cisco WS-C3560E-12SD with CVR-X2-SFP

Cisco 6500 WS-X6748-SFP

Cisco WS-C2960S-24PD-L

Cisco WS-C3560CX-8PC-S

Cisco WS-C3750-24PS

Cisco IE-2000-16TC-G-L

Cisco WS-C3750-24FS-S

Cisco WS-C2960+48TC-L

Cisco WS-C2950ST-24 LRE

Cisco WS-C2970G-24TS-E

Cisco WS-C3560CX-12PD-S

Cisco 2000 GRWIC-D-ES-6S

Cisco 4500 WS-X4606-X2 with CVR-X2-SFP Twin Gig converter

Cisco WS-C3560CX-8TC-S

Cisco WS-C3750V2-24PS

Cisco 6500 VS-S720-10G-3C

Cisco 4500 WS-X45-SUP6L-E with CVR-X2-SFP Twin Gig converter

Cisco 4500 WS-X4448-GB-SFP

Cisco C6840-X-LE-40G

Cisco ME-3600X-24FS-M

Cisco A901-12-C-FT-D

Cisco WS-C3750E-48TD

Cisco 4400 4321

Cisco WS-C2960C-8TC-L

Cisco ASR 9000 A9K-2T20GE-E

Cisco C6800IA-48FPD

Cisco C6800-48P-SFP

Cisco 4400 4331

Cisco WS-C2960+24LC-L

Cisco 12000 4GE-SFP-LC

Cisco C6824-X-LE-40G

Cisco WS-C2960X-24PD-L

Cisco WS-C3560C-8PC-S

Cisco A901-12C-F-D

Cisco 4500 WS-X45-SUP8-E

Cisco WS-C3560E-48PD

Cisco IE 2000U-16TC-GP

Cisco WS-C3560V2-48TS

Cisco WS-C3650-24PD

Cisco 7600 WS-X6748-SFP

Cisco WS-C2950ST-24 LRE997

Cisco Nexus 9000 N9K-X9464PX

Cisco Nexus 7000 N7K-M148GS-11L

Cisco 4500 WS-X45-SUP7L-E

Cisco WS-C3750X-24S with C3KX-NM-1G and C3KX-NM-10G network modules

Cisco SPA-10X1GE

Cisco ME-3400-24TS-D

Cisco WS-C3750X-48PF with C3KX-NM-1G and C3KX-NM-10G network modules

Cisco 5700 WLC AIR-CT5760-100-K9

Cisco IE 2000U-16TC-G-X

Cisco WS-C3560CX-8XPD-S

Cisco WS-C2960XR-48FPS-I

Cisco IE-2000-4S-TS-G-L

Cisco WS-C3560X-48T

Cisco WS-C3750X-24T

Cisco WS-C3560-48TS

Cisco WS-C3750E-24PD

Cisco 7600-ES+40G3CXL

Cisco 7600-ES+20G3C

Cisco 5700 WLC AIR-CT5760-1K-K9

Cisco 6500 WS-X6824-SFP-2T

Cisco WS-C2940-8TF-S

Cisco 2960S-F24PS-L

Cisco ASR 9000 A9K-4T16GE-SE

Cisco 7600 76-ES+XC-20G3C

Cisco IE-4000-4T4P4G-E

Cisco WS-C3560X-24T

Cisco WS-C2960+24TC-L

 

سایر محصولات پیشنهادی:

ماژول سیسکو فیبر نوری مدل GLC-LH-SM

 ماژول فیبرنوری سیسکو مدل GLC-LH-SMD 

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

GLC-ZX-SMD

نرخ انتقال

1000Mbps

نوع کانکتور

LC single-mode

نوع کابل

SMF

حداکثر فاصله مورد پشتیبانی

80km

طول موج

1550nm

قابلیت Hot Swapable

yes

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 85 °C, Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 1.34cm
  • Height : 0.85cm
  • Width : 5.65cm
وزن

0.075Kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-ZX-SMD”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.