سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560CX-8PC-S
سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-8PC-S
سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-8PC-S
سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-8PC-S

دارای 8 پورت 10/100/1000

دارای 2 پورت 10/100/1000 و 2 پورت SFP در قسمت Uplink

دارای لایه عملکرد 3

دسته:
برند :

در انبار موجود نمی باشد

سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560CX-8PC-S

دارای 8 پورت 10/100/1000

دارای 2 پورت 10/100/1000 و 2 پورت SFP در قسمت Uplink

دارای لایه عملکرد 3

دسته:
برند :

موجود در انبار

9,740,000 تومان

سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-8PC-S از جمله سوئیچ های لایه 3 می باشد که دارای 8 پورت 10/100/1000 با قابلیت +POE می باشد. این سوئیچ همچنین دارای 2 پورت 10/100/1000 و 2 پورت SFP در قسمت Uplink می باشد.

محصولات مرتبط

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-8PC-S:

سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-8PC-S از جمله سوئیچ های لایه 3 می باشد که دارای 8 پورت 10/100/1000 با قابلیت +POE می باشد. این سوئیچ شبکه همچنین دارای 2 پورت 10/100/1000 و 2 پورت SFP در قسمت Uplink می باشد.

 

قیمت انواع سوییچ سیسکو

 

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-8PC-S:

 

 WS-C3560CX-8PC-S
IP BaseFeature Set
2Gigabit Ethernet RJ-45 uplinks, 2 SFP upliksUplink Interfaces
8x Gigabit Ethernet portsPorts
16GbpsForwarding Bandwidth
32GbpsSwitching Bandwidth (full-duplex capacity)
240WAvailable POE Power
5MBRAM
128MBFlash Memory
4.44x 26.9 x 23.8 cmDimensions
4.65kgPackage Weight

 

ـ امنیت (Security)

 

  • Cisco TrustSec

مجموعه ای از مؤلفه ها که شبکه ها، داده ها و منابع را با استفاده از کنترل دسترسی مبتنی بر سیاست، هویت و شبکه آگاه از نقش با عناصر زیر ایمن می کند:

  1. پشتیبانی از Cisco TrustSec SXP برای ساده سازی امنیت و اجرای سیاست در سرتاسر شبکه.
  2. احراز هویت انعطاف پذیر که از مکانیسم های تأیید هویت چندگانه از جمله استاندارد X1، گذرگاه تأیید هویت MAC و تأیید اعتبار وب با استفاده از یک پیکربندی منسجم و واحد پشتیبانی می کند.
  3. مد نظارت که برای عملیات X1 محیطی کاربر پسند ایجاد می کند.
  4. تغییر مجوز RADIUS و ACL های با قابلیت دانلود برای مدیریت جامع سیاست ها.
  5. درخواست کننده استاندارد X1 با انتقال دسترسی لبه شبکه (NEAT) دسترسی امن تری را فراهم می کند. سوئیچ های کوچک و جمع و جور در اتاق های کنفرانس دارای همان سطح از امنیت هستند که سوئیچ های داخل قفسه سیم کشی از آن برخوردار هستند.

 

  • دفاع از تهدید (Threat Defense)

ویژگی های امنیتی پیشرفته و یکپارچه ای که قابلیت های دفاع از تهدید را برای کاهش حملات man-in-the-middle و محافظت از زیرساخت های ضروری و مهم شبکه فراهم می کند.

  1. قابلیت های برتر لایه 2 خطر جعلMAC ، IP و ARP کاهش می دهد. همچنین از امنیت پورت و گاردها در برابر جعل DHCP، بازرسی ARP پویا و IP Source Guard محافظت می کند.
  2. امنیت اولین هاب Ipv6 (Ipv6 first-hop)همراه با Binding Integrity Guard، RA Guard و DHCP Guard.
  3. VLAN شخصی امنیت و جداسازی را در بین پورت های سوئیچ فراهم می کند.
  4. تأیید هویت Multidomain به آی پی فون ها و PC اجازه می دهد تا ضمن قرار دادن آنها بر روی VLAN صوت و داده مناسب، تأیید هویت را در همان پورت سوئیچ انجام دهند.
  5. Secure Shell (SSH) ، Kerberos ، و پروتکل SNMPv3 (Simple Network Management Protocol Version 3) که ترافیک سرپرستان را در طی جلسات Telnet و SNMP رمزنگاری می کنند تا دسترسی به اعتبار نامه ها را ایمن نگه دارند.
  6. لیست کنترل دسترسی (ACL) مبتنی بر پورت به سوئیچ ها اجازه می دهد تا به طور خودکار بسته ها را براساس سیاست آدرس های IP منبع و مقصد مسدود یا فعال کنند. قوانین می توانند به صورت مختلف و بر اساس  port-by-port تنظیم شوند.
  7. بوت ایمن برای اطمینان از اینکه فقط سیستم عامل های امضا شده و مجاز می توانند در سوئیچ بارگیری شوند.
  8. Cisco AutoSecure برای ساده سازی پیکربندی های امنیتی با یک CLI تک خط

 

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-8PC-S:

 

سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-8PC-S

 

 

  1. دکمه Mode
  2. پورت USB مدل A  
  3. پورت کنسول
  4. پورت USB mini مدل B 
  5. 8 پورت 10/100/1000 با قابلیت +PoE
  6. 2 پورت 10/100/1000
  7. 2 پورت SFP
  8. LEDهای دستگاه

 

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-8PC-S:

 

سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-8PC-S

 

  1. کانکتور پاور

 

مقایسه سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-8PC-S با سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-12PC-S:

 

  Comparisons
WS-C3560CX-12PC-SWS-C3560CX-8PC-SModels
2x 1G copper plus - 2 x 1G SFP2x 1G copper plus - 2 x 1G SFPUplinks
12x 10/100/1000 Gigabit Ethernet8x 10/100/1000 Gigabit EthernetPorts
IP BaseIP BaseFeature set
+12PoE++8PoEPoE Output Ports
240W240WAvailable POE Power

 

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-8PC-S:

 

 Specifications
8x 10/100/1000 Gigabit EthernetEthernet Ports
+8PoEPoE Output Ports
240WAvailable PoE Power
2x 1G copper plus - 2 x 1G SFPUplinks
IP Base (IP Services with RTU License)Default Software
Internal power supplyPowering Option
240WAvailable PoE Power (W)
NoCan Switch Be Powered with Uplinks?
16GbpsForwarding Bandwidth
32GbpsSwitching Bandwidth (full-duplex capacity
128MBFlash memory
512MBMemory DRAM
1023Max VLANs
4000VLAN IDs
Up to 9000 bytesMaximum transmission unit (MTU)
9198bytesJumbo frames
17.9mppsForwarding rate 64 Byte Packet
4.44x 26.9 x 23.8cmDimensions (H x W x D)
2.27KgWeight
5°C to +45°C-Operating temperature
25°C to +70°C-Storage temperature up
Up to 3048 m (Up to 10,000 ft)Operating altitude
Up to 4000 m (Up to 15,000 ft)Storage altitude
5%to 95% noncondensingOperating relative humidity
5%to 95% noncondensingStorage relative humidity
569530MTBF
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.1AB (LLDP)
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3ah
(100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
IEEE 802.3 10BASE-T specification
IEEE 802.3u 100BASE-TX specification
IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification
IEEE 802.3z 1000BASE-X specification
100BASE-BX (SFP)
100BASE-FX (SFP)
100BASE-LX (SFP)
1000BASE-BX (SFP)
1000BASE-SX (SFP)
1000BASE-LX/LH (SFP)
1000BASE-ZX (SFP)
1000BASE-CWDM SFP 1470 nm
1000BASE-CWDM SFP 1490 nm
1000BASE-CWDM SFP 1510 nm
1000BASE-CWDM SFP 1530 nm
1000BASE-CWDM SFP 1550 nm
1000BASE-CWDM SFP 1570 nm
1000BASE-CWDM SFP 1590 nm
1000BASE-CWDM SFP 1610 nm
RMON I and II standards
SNMPv1, SNMPv2c, and SNMPv3
Standards

 

سایر محصولات مشابه: 

سوئیچ سیسکو WS-C3560CX-12PC-S

 

جهت مشاهده کلیه مقالات مربوط به سوییچ های شبکه بر روی لینک کلیک کنید.

ادامه مطلب
برند

Cisco

مدل محصول

WS-C3560CX-8PC-S

لایه عملکرد

لایه 3

نوع پورت

10/100/1000 (1Gbps)

تعداد پورت

8Port

تعداد پورت POE

8 پورت

نوع Uplinks

1Gbps
SFP

تعداد Uplinks

2x1G copper Port
2xSFP Port

ظرفیت سوئیچ

32Gbps

نرخ ارسال پکتهای دیتا

17.9Mpps

حافظه رم

512MB

حافظه فلش

128MB

پورت کنسول

RJ45

توان POE

240W

گارانتی

گارانتی 1 ساله مسترشبکه

قابلیت نصب در رک

ندارد

دمای کارکرد

Max Operating Temperature : 45 °C
Min Operating Temperature : -5°C

ابعاد دستگاه
  • Depth : 23.8cm
  • Height : 4.44cm
  • Width : 26.9cm
وزن

2.2kg

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C3560CX-8PC-S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.